GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Zade Vital

markasında 927 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Zade Vital, besin destekleri, gıda takviyeleri gibi ürünleri ile daha sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralamanızı amaçlıyor. Türkiye'nin ödüllü sağlıklı yaşam markası olarak da bilinen Zade Vital, vitamin ve minerallerden sağlıklı yağlara, kollajenlerden Omega 3 balık yağlarına kadar geniş bir ürün portföyü sunuyor. Siz de daha enerjik ve zinde olmak, gündelik hayatınızı canlı, sağlıklı bir şekilde yaşamak için markanın ürünlerini sayfamızda bulabilirsiniz. Sipariş oluştururken bedava kargo ve aynı gün kargo gibi seçeneklerden yararlanarak da çok daha avantajlı alışverişler yapabilirsiniz.

Zade Vital Takviyeleriyle Sağlıklı Bir Yaşam

Zade Vital çörek otu yağı hem markanın hem de sektörün en popüler ürünlerinden biri olarak beğeninize sunuluyor. Sağlıklı yağlar grubunda bulabileceğiniz çörek otu yağları, çörek otu bitkisinin tohumundan soğuk sıkım yöntemi ile elde ediliyor. Bağışıklık sisteminin dengelenmesine yardımcı olan bu ürünler doğası gereği de glüten içermiyor. Üstelik, trans yağ içermemesi, helal olması ile de oldukça cazip olan çörek otu yağları, kapsül formunda su desteği ile yutularak tüketilebiliyor. Gerek spor dünyası gerek günlük yaşam için ihtiyaç duyulan ürünlerden biri ise Zade Vital multivitaminleri. Gıda takviyelerinin popüler ürünlerinden biri olan multivitaminler, 13 vitamin, 9 mineral, koenzim, zeytin yaprağı ekstresi, l-karnitin gibi içerikleri ile daha sağlıklı bir yaşama ulaşmanızı kolaylaştırıyor. B1, B2, B3, B5, B6, B7, B12, C, A, D vitaminleri içeren Zade Vital multivitaminleri, bakırdan kroma, selenyumdan çinkoya kadar da içeriğini zenginleştiriyor. Tüm bu içerikler vücudunuza farklı birçok noktada fayda sağladığından enerjinizi depolamanız, sağlığınız ve gücüne kavuşmanız işten bile değil. Spesifik vitamin ürünleri arasında ise grubun parlayan yıldızı Zade Vital C vitamini oluyor. Bağışıklık sisteminin normal işleyişine katkı sağlayan bu ürünler, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarında çalışmasına, egzersiz sırasında ihtiyaç duyduğunuz enerjiye ulaşmanıza da yardımcı oluyor. Kapsül formundaki C vitaminleri ile siz de ihtiyaç duyduğunuz güce, kuvvete tekrar sahip olabilirsiniz.

Zade Vital Sağlıklı Yağlarıyla da Tanışın

Zade Vital Hindistan cevizi yağı, markanın en popüler sağlıklı yağ ürünlerinden biri. Orta zincirli yağ asidi içeren bu ürünlerin, ön yıkama ve yıkama sonrası bakım ürünü olarak kullanımının, saçlarda protein kaybını önemli ölçüde azalttığı da bildiriliyor. Cilt ve saç bakımı uygulamalarında kullanabileceğiniz bu yağlar, trans yağ ve glüten içermeyip helaldir. Zade Vital balık yağı ise yetişkinler, anneler, hamileler, çocuklar ve genel kullanım için sunulan çeşitleri ile öne çıkıyor. Genel destek için tercih edebileceğiniz Zade Vital Omega 3 balık yağları, içeriğinde EPA ve DHA ile kalp damar sağlığının korunmasına yardımcı oluyor. DHA, beynin, göz ve sinir sisteminin normal gelişimine de katkıda bulunuyor. Ağır metal, trans yağ, glüten içermeyen bu ürünler, kapsül formunda olup su ile yutularak tüketilebiliyor. Yetişkinler için imal edilen Zade Vital balık yağları ise benzer şekilde glüten ve trans yağ içermiyorken EPA ve DHA içerikleri ile de kalp damar sağlığının korunmasını kolaylaştırıyor. Günlük dozun 1-3 kapsül olarak kabul edildiği bu ürünleri ise çocuklara özgü balık yağları takip ediyor. Gelişim çağında bireyler olan çocuklar için alabileceğiniz balık yağları şurup formunda olduğundan yavrunuz bunu rahatlıkla tüketebilir. Bebek ve çocukların optimal gelişimi için DHA tüketmesi gerektiği hesaba katıldığında, bu ürünler çocuğunuzun vücudunuzun normal fonksiyonları ile çalışması için ideal olabilir. Sağlıklı yağlar ürün grubunun popüler takviyelerinden bir diğeri de Zade Vital aspir yağı. Aspir bitkisinden elde edilen bu yağlar, yüksek miktarda çoklu doymamış yağ asidi olan CLA içeriyor. Vücut yağlarının azalmasını da kolaylaştıran bu ürünler, kan kolesterol düzeyinin korunmasına yardımcı oluyor. Genel olarak kullanım tavsiyesi ise egzersizlerden yarım saat önce şeklinde.

Diğer Zade Vital Ürünleri

Zade Vital kudret narı da sindirime geleneksel olarak destek sağlıyor. Kudret narı meyvesinden maserasyon yöntemi ile elde edilen bu ürünler, çok uzun yıllardır geleneksel olarak faydalanılan bir bitkisel kaynağın izlerini takip ediyor. Yara iyileşmesi üzerine olan etkileri dahi klinik çalışmalar ile tespit edilmiş olan kudret narları, vegan-vejetaryen bireylerin de kullanabileceği bir ürün. Glüten içermeyen, helal olan kudret narları, sıvı formda olup yetişkinlerin günde bir kez 10 ml miktarında aç karna kullanması öneriliyor. Cam kavanozlar satışa sunulan kudret narlarını, kapağı açıldıktan sonra buzdolabında saklamanız gerekiyor. Bir diğer takviye ise Zade Vital kara mürver. Kara mürver meyvesinin standardize edilmesi ile üretilen bu takviyeler, viral enfeksiyonlara karşı da koruma sağlıyor. C vitamini ve çinko ile zenginleştirilmesi bakımından vücudunuzun farklı ihtiyaçlarına da yanıt verebilen kara mürver, antioksidan etkinlik gösteriyor. Ayrıca C vitamini içeriği sayesinde bağışık sisteminizin normal fonksiyonlar ile çalışmasına, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına da bu ürünler ile katkıda bulunuluyor. Çinko ise bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun yanı sıra DNA sentezine katkıda bulunuyor. Markanın GDO, laktoz, glüten içermeyen probiyotikleri ise çeşidine göre solunum yolu enfeksiyonlarında destekleyici etki, sindirim sistemini düzenleme, bağışıklık sistemini destekleme gibi özelliklere sahip. Dilerseniz tüm ürünleri bütçenize göre özelleştirerek görüntülemek için fiyat aralıklarını belirleyerek de alışverişe başlayabilirsiniz. Filtrelemeden yararlanarak fiyat aralığı oluşturabilir, akıllı sıralamayı kullanarak da ürünleri fiyatına ya da listeye eklenme tarihine göre listeleyebilirsiniz. Kategorimizde bedava kargo ve aynı gün kargo gibi fırsatlardan da yararlanabileceğinizi unutmayın.