GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Yumoş

markasında 175 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Türkiye'nin en popüler çamaşır yumuşatıcı markası olan Yumoş, en kaliteli ve hesaplı ürün seçenekleri ile GittiGidiyor'da sizleri karşılıyor. Farklı ebat, koku ve kullanım amacı özelliklerine sahip olan Yumoş yumuşatıcılar, en uygun fiyat garantisi ve hızlı kargo seçenekleri ile burada beğeninize sunuluyor. Siz de ev ekonominize katkıda bulunacak Yumoş yumuşatıcı ve deterjan çeşitleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun bir seçim yaparak hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

Yumoş Yumuşatıcı ile Çamaşırlar Yumuşacık

Çamaşır makinesinde çamaşır yıkamanın en önemli püf noktalarından biri, doğru bir çamaşır yumuşatıcı seçebilmektir. Yumoş yumuşatıcı çeşitleri, geniş kitleler tarafından en çok tercih edilen çamaşır yumuşatıcı markasına ait ürünler olarak beğeni toplamaktadır. Yumoş Hanımeli, Lilyum, Yabani Orkide gibi farklı aroma ve kokuları ile bir yandan kusursuz temizlik sağlarken, diğer yandan çamaşırlarınızın mis gibi kokmasına vesile oluyor. Üstelik Yumoş konsantre formülü sayesinde çamaşırlarınızdaki bu enfes kokuların uzun süre kalıcılık sağlamasına da olanak sunuyor. Yumoş Extra serisi, giysilerizin yumuşaklığını ve rengini çok daha uzun süreler koruma altına alarak ekstra koruma sağlıyor. Bununla birlikte kıyafetlerinizin ilk günkü renklerini uzun yıllar boyu korumalarını ve hep canlı kalmalarını sağlayan yumuşatıcı çeşitleri, saf ve duru kokusu, kaliteli içeriği ile kaliteli bir çamaşır yıkama deneyimi vadediyor. Tüm Yumoş çeşitlerini sayfası üzerinden inceleyerek kendinizin ve ailenizin ihtiyaçlarına uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Bebeğinizin Sağlığına Dost Yumoş Sensitive Serisi

Yumoş Sensitive serisi, özellikle hassas cilde sahip olan bebek ve çocuklar için geliştirilen özel formülü sayesinde çamaşır yıkama konusunda maksimum güvenlik sağlıyor. Yenidoğan döneminden itibaren başlamak üzere bebek ve çocuk çamaşırları, daima ekstra özen ve dikkat gerektiren bir yıkama sürecinden geçiriliyor. Bu yüzden de bebeğinizin çamaşırlarını yıkarken ona uygun bir çamaşır yumuşatıcı seçmeniz önem arz ediyor. Yumoş Sensitive serisi, bebeklerin hassas cildini göz önünde bulundurarak üretilen formülü ile bütün kıyafetlerini güvenle yıkamanıza ön ayak oluyor. Yumoş Sensitive ile yıkayacağınız bebek çamaşırları, bebeğinizin cildinde alerji ve tahrişe yol açmıyor, aynı zamanda istenmeyen kimyasallarla da temasta bulunmasına engel oluyor. Bebeğinizin ilk günlerinden itibaren çocukluk çağına kadar güvenle kullanabileceğiniz bu seri sayesinde siz de aileniz için en ideal ürünleri satın almış olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Bu ürünler aynı zamanda bebek çamaşırlarında sıklıkla meydana gelebilen gıda lekelerini de rahatlıkla çıkartmanızı sağlıyor.

Yumoş Çeşitleri ile Hesaplı Temizlik

Lavantadan orkideye, hanımelinden manolyaya doğanın en güzel ve en zengin kokulu çiçeklerinin esanslarını bünyesinde barındıran Yumoş yumuşatıcı çeşitleri, çamaşır yıkama süreçlerini çok daha keyifli hale getirmeyi başarıyor. Uzun süreli kalıcılık sağlayan bu kokular bir yandan çamaşırlarınızın mis gibi kokmasını sağlarken, diğer yandan tüm leke, kir ve izleri kusursuz bir şekilde silerek maksimum hijyen sağlıyor. Yumoş fiyat skalasında da aile bütçenisine katkı sağlayacak avantajlar ve fırsatlar sunuyor. Özellikle çoklu olarak satın alabileceğiniz Yumoş paketleri ile hem tek seferde birden fazla Yumoş kokusuna sahip olabilir, hem de toplu satın almanın getirdiği maliyet avantajından yararlanabilirsiniz. 1 litre, 1,5 litre, 5 litre gibi farklı ebatları bulunan Yumoş seçenekleri, konsantre olarak tercih ediliğinde çok daha hesaplı bir kullanım vadediyor. Dilerseniz banyonuzda ya da mutfağınızda kullanmak üzere Yumoş sprey çeşitlerinden de satın alarak vazgeçilmez Yumoş kokularını evinizin her alanında hissedebilirsiniz. Yumoş oda kokusu başta olmak üzere Yumoş temizlik malzemelerini bu sayfa üzerinden de temin edebilirsiniz.