Sepetim
Ürünün Teknik Özellikleri

Geri Ürün Özellikleri

Norton Internet Security Antivirüs, Güvenlik Yazılımı için ürün özellikleri

Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.

Norton Internet Security

Marka Norton
Model Internet Security

Genel Bilgiler

Platform PC+MAC
Ürün Serisi Internet Security
Türkçe Dil Desteği Var
Lisans Tipi Bireysel

Tüm Özellikler

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

Norton Internet Security

Norton Internet Security

4.7
55 Kullanıcı Değerlendirmesi

e****6

16 Ağustos 2021

başarılı

16 Ağustos 2021

e****6

Anti virüs güvenlik yazılımı oldukça kaliteli bir ürün. Kapasite genişliği ile geniş alan içine içine pek çok veri alıyor ve zararlı verilerden arındıryor. Kısa sürede oldukça büyük etki sağlarken üst düzey mekanizma potansiyel sunuyor. İç mekanizması ile üst düzey performans oluşturuyor. Anti virüs güvenlik yazılımı, geniş alana ulaşım kapasitesi sağlıyor. Pratik ve işlevsel olarak kullanım oluşturuyor ve aynı zmanda eşsiz kullanım alanları için zemin hazırlanıyor.

h****9

01 Temmuz 2021

harika

01 Temmuz 2021

h****9

Çevremde uzun yıllardır kullanan insanların tavsiyesi üzerine aldığım bir güvenlik yazılımı. Gayet başarılı bir güvenlik yazılımı. Hiç ama hiç kasma donma gibi sorunlar yaratmıyor. Kullanımı ve aktifleştirmesi basit bir güvenlik yazılımı olduğunu söyleyebilirim. Biraz araştırınca çok sevilen bir güvenlik yazılımı olduğunu anlayabilirsiniz. Tavsiye ederim memnun kaldım.

s****d

06 Nisan 2021

Tavsiye Ederim.

06 Nisan 2021

s****d

Senelerdir buradan alışveriş ederim. Hiçbir sorun yaşamadım. NORTON zaten sektöründe 1 numara. Hiç kasmıyor. Satıcı, sağ olsun istendiğinde her türlü desteği sağlıyor. Teşekkür ederim.

Geri Satıcı Açıklaması

NORTON INTERNET SECURITY 5 KULLANICI 1 YIL [ONLİNE TESLİMAT] için satıcı açıklaması
(#551088103)
Menşei Türkiye
Durum Sıfır

1) ONLİNE TESLİMAT (MAİL) ÜRÜN KURULUMU İÇİN;

 

KAYITLI MAİL ADRESİNİZE İNDİRME/YÜKLEME LİNKİ VE ÜRÜN ANAHTARI GÖNDERİLECEKTİR.GÖNDERİLEN LİNKE TIKLAYARAK AKTİVASYON ve KURULUM İŞLEMİNİZİ KOLAYLIKLA TAMAMLAYABİLİRSİNİZ.
 
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
 
 
Norton Internet Security Özellikleri
 • Her Zaman Güncel Ürün Sürümü: Norton, yıl boyu önemli ürün ve özellik güncellemelerini size otomatik olarak gönderir. En son sürüm, herhangi bir işlem yapmanıza gerek olmadan yüklenir.

 • Tehdit Kaldırma Katmanı: Daha az gelişmiş ürünlerin sıklıkla gözden kaçırdığı kaldırılması zor olan tehditleri hedefler ve ortadan kaldırır.

 • Dolandırıcılık Sezgisi: Bir web sitesinin itibarını gözden geçirir ve size kişisel bilgilerinizi girmenin güvenli olup olmadığını bildirir, böylece bu bilgilerinizin siber suçlular tarafından çalınmayacağı konusunda güvenli olabilirsiniz.

 • Emülatör, dosyanın kullanıcının aygıtında çalıştırılmasına izin vermeden önce, bilinmeyen ve şüpheli dosyaları yalıtılmış ve korumalı sanal bir ortamda çalıştırarak analiz eder.

 • Açıklardan Yararlanma Girişimi Koruması - Windows uygulamalarında veya işletim sisteminin kendisinde bulunan keşfedilmemiş ve kapatılmamış açıklardan (veya güvenlik açıklarından) yararlanmaya çalışan "sıfır gün" saldırıları adı verilen saldırılara karşı Windows aygıtlarınızı korur.

 • Norton hesabındaki bulut tabanlı denetimler, Norton Internet Security%27yi İnternet üzerinden birkaç basit tıklatma ile düzeltmenize, güncellemenize, yenilemenize ve yüklemenize olanak tanır. Mac® bilgisayarınız, akıllı telefonunuz veya tabletiniz gibi diğer aygıtlarınız için kullanılabilir Norton Korumanızı tek bir yerde toplar.

 • Ağ Savunma Katmanı Koruması, çevrimiçi tehditleri bilgisayarınıza ulaşmadan durdurur.

 • Yoğun kaynak kullanımı gerektiren görevleri, bilgisayarınızı kullanmadığınızda gerçekleştirilecek şekilde zamanlar.

 • Akıllı Norton Insight teknolojisi, daha hızlı, daha az ve daha kısa taramalar için yalnızca risk altındaki dosyaları hedef alır.

 • Norton Koruma Sistemi, tehditleri diğer teknolojilere göre daha hızlı ve kesin biçimde tespit ederek ortadan kaldırmak amacıyla, patentli birden fazla koruma katmanı sağlar.

 • Norton Sistem Sicili bilgisayarınızın en iyi performansla çalışmasını sağlamak için dosya ve uygulamaların bilgisayarınızın performansını nasıl etkilediğini gösterir.

 • Akıllı çift yönlü güvenlik duvarı, sizden sürekli güvenlikle ilgili kararlar vermenizi istemeden, siber suçluların bilgisayarınıza saldırmasına ve kişisel bilgilerinizi çalmasına engel olur.

 • Norton Password Manager çevrimiçi alışveriş ve bankacılık işlemlerinizde, web%27de gezinirken ve oyun oynarken kimliğinizin hiç olmadığı kadar güvende olmasını sağlar. Sitelerde tek tıklatmayla oturum açmanıza olanak tanır ve siz yazarken siber suçluların bilgilerinizi çalmasını önlemek için web formlarını otomatik olarak doldurur.

 • Ebeveyn denetimleri Yönetimi, Norton Internet Security aracılığıyla Norton Family hizmetine erişmenize olanak tanır.

 • Etkileşimsiz Mod, oyunları ve filmleri kesintiye uğratmamak veya yavaşlatmamak için uyarıları ve güncellemeleri askıya alır.

 • Norton İndirme Bilgi Merkezi 2.0, indirdiğiniz dosya veya uygulamayı bilgisayarınıza yüklemeden ve çalıştırmadan önce tehlikeli olup olmadığını belirlemenize yardımcı olur.

 • File Insight bilgisayarınızdaki dosyalar hakkında, dosyaların kaynağını (web sitesinin URL%27si) ve güvenilir olup olmadığını içeren ayrıntılı bilgiler sunar.

 • E-posta ve anlık iletilerinizi şüpheli bağlantılara, eklere ve siber suçluların kimliğinizi ve zorluklarla kazandığınız paranızı çalmak için kullandığı diğer sahtekarlıklara karşı tarar.

 • Güvenlik Açığı Koruması, işletim sisteminizde, uygulamalarınızda, tarayıcılarınızda ve tarayıcı eklentilerinde bulunan güvenlik açıklarına karşı önlemler alarak tehditlerin sisteminize sızmasına engel olur.

 • SONAR Davranışsal Koruma yeni saldırıları, yasadışı yazılımları ve diğer tehditleri hızla tespit etmek üzere bilgisayarınızda şüpheli davranışlar olup olmadığını izler.

 • Bilgisayarınıza virüs bulaşması durumunda, geri dönüp çalışmaya devam etmenizi sağlayacak acil durum DVD/USB%27si oluşturmak için Norton Bootable Recovery Tool. Bilgisayarınız düzgün çalışamayacak, hatta başlatılamayacak kadar kötü etkilenmiş olsa dahi bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

 • Aylık Rapor, geçen ayda Norton%27un sizi ve PC%27nizi korumak için ne yaptığını gösterir.

 • Antispam, büyük işletmelerin, istenmeyen, tehlikeli ve dolandırıcılık amaçlı e-postaları engellemek için güvendiği teknolojinin aynısını kullanır.

 • Norton Safe Web, web%27de dolaşırken sizi, arama sonuçlarınızda çıkan güvenli olmayan ve sahte web siteleri konusunda uyarıp bunları engelleyerek korur.

 • Başlangıç Yöneticisi, bilgisayarınızın başlatılma süresini azaltmaya yardımcı olur.

 • Bant Genişliği Yönetimi 2.0, 3G ağlara bağlandığınızda Norton veri kullanımını otomatik olarak ayarlar; böylece aylık veri kotanızı tüketmenizi veya kota aşımı ücretlerinin uygulanmasını önler.

 • Kimlik Avını Önleme Teknolojisi paranızı, parolalarınızı ve kimliğinizi çalmak için çevrimiçi dolandırıcılar tarafından kurulan dolandırıcılık amaçlı "kimlik avı" web sitelerini engeller.

 • Tarayıcı Koruması, çevrimiçi tehditleri herhangi bir zarar vermelerine fırsat tanımaksızın, tarayıcınız daha yüklerken denetleyerek ve engelleyerek proaktif olarak sizi korur.

 • Güç Tasarrufu Ayarları, bilgisayarınız fişe takılana kadar kritik olmayan işlemleri askıya alarak dizüstü bilgisayarınızın pil ömrünü en üst düzeye çıkarır.

Tüm Açıklama

Geri Taksit Seçenekleri

İncelediğiniz ürünün taksit seçenekleri
Bireysel Kredi Kartları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 133,30 TL 399,90 TL
6 71,65 TL 429,89 TL
9 49,10 TL 441,89 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 133,30 TL 399,90 TL
4 99,98 TL 399,90 TL
6 69,98 TL 419,90 TL
9 49,10 TL 441,89 TL
12 37,99 TL 455,89 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 133,30 TL 399,90 TL
6 68,65 TL 411,90 TL
9 45,77 TL 411,90 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 133,30 TL 399,90 TL
6 69,98 TL 419,90 TL
9 46,66 TL 419,90 TL
12 37,32 TL 447,89 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 133,30 TL 399,90 TL
6 71,65 TL 429,89 TL
9 49,10 TL 441,89 TL
12 37,99 TL 455,89 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 133,30 TL 399,90 TL
6 69,98 TL 419,90 TL
9 49,10 TL 441,89 TL
12 37,32 TL 447,89 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6 ve 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkıyla 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 133,30 TL 399,90 TL
6 71,65 TL 429,89 TL
9 49,10 TL 441,89 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 133,30 TL 399,90 TL
4 99,98 TL 399,90 TL
6 69,98 TL 419,90 TL
9 49,10 TL 441,89 TL
12 37,99 TL 455,89 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 133,30 TL 399,90 TL
6 68,65 TL 411,90 TL
9 45,77 TL 411,90 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 133,30 TL 399,90 TL
6 69,98 TL 419,90 TL
9 46,66 TL 419,90 TL
12 37,32 TL 447,89 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 133,30 TL 399,90 TL
6 71,65 TL 429,89 TL
9 49,10 TL 441,89 TL
12 37,99 TL 455,89 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 133,30 TL 399,90 TL
6 69,98 TL 419,90 TL
9 49,10 TL 441,89 TL
12 37,32 TL 447,89 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6 ve 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkıyla 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

9 Taksit x 49,10 = 441,89 TL

12 Taksit x 37,99 = 455,89 TL

9 Taksit x 45,77 = 411,90 TL

12 Taksit x 37,32 = 447,89 TL

12 Taksit x 37,99 = 455,89 TL

12 Taksit x 37,32 = 447,89 TL

Tüm Taksit Seçenekleri

Geri Kargo Bilgileri

İncelediğiniz ürünün kargo bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • İstanbul
 • Gönderim Alanları
 • Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • Ücretsiz Online Teslimat Kargo
 • Kargo Süresi
 • Ücretsiz Online Teslimat
Satıldığı Bölge
İstanbul
Gönderim Alanları
Tüm Türkiye'ye gönderilir.
Kargo Ücreti
Ücretsiz Online Teslimat Kargo
Kargo Süresi
Ücretsiz Online Teslimat

Norton Internet Security ürününü satan satıcılar

 • foxpazar
  20,00

  9,75

 • globalshopier
  500,00

  9,90

 • foxpazar
  20,00

  10,49

 • dtn_bilisim
  55,00

  21,00

  Son 5 Ürün

 • bizbiz-e

  99,90

  Aynı Gün Kargo

 • bizbiz-e

  249,90

 • tuncticaretist
  299,00

  269,00

Çerez Kullanımı
Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır.
Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası ve Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz.
Kapat

Ürünleri Karşılaştır

Sayfa Başına Dön