GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Seçili Kriterlerde Ara

Yazı Tahtası Folyosu

kategorisinde 817 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Yazı Tahtası Folyosu

Çeşitli yazı tahtası folyosu markaları tarafından sunulan folyolar, farklı alanlarda kullanım imkânı sağlar. Üzerine yazı yazılabilen ve kolayca silinebilen ürünler, yazı tahtası yerine kullanılabilir.

Beyaz Yazı Tahtası Folyosu

Yazı Tahtası Folyosu

Beyaz yazı tahtası folyosu modelleri beyaz arka fonları sayesinde kolay kullanım olanağı tanır. Aynı zamanda klasik yazı tahtaları ile benzer bir görünüme sahiptir. Çeşitli yüzeylere yapıştırılarak kullanılan yazı tahtası folyoları, çocuklar ya da yetişkinlerin kullanımı için tercih edilebilir. Pürüzsüz ya da hafif eğimli yüzeylerde oldukça rahat kullanılabilen ürünler, alandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Özellikle ayaklı yazı tahtaları için yeterli alanın bulunmadığı ortamlarda yazı tahtası folyosu kullanımı büyük bir avantaj sağlar. İş yerleri, ofisler ve eğitim kurumlarında yaygın olarak kullanılan folyolar, kolay kurulum imkânı sayesinde avantaj yaratır. Eskidiğinde kolaylıkla yenilenebilen ürünler, uzun süreli kullanım vadeder. Yazı tahtası folyosu fiyatları ürün boyutlarına, kalitesine, üretiminde kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterir.

Kareli Yazı Tahtası Folyosu

Yazı Tahtası Folyosu

Kareli yazı tahtası folyosu<7strong>, kullanım açısından kılavuz çizgili yazı tahtası folyosu çeşitleri ile benzerlik gösterir. Çizgiler ve kareler sayesinde yazı yazmada ve şekil çizmede kolaylık sağlayan bu ürünler, özellikle eğitim kurumlarında sıklıkla tercih edilir. Güzel yazı tahtası folyosu tasarımları ise okuma yazmayı yeni öğrenen çocukların yazı yeteneklerini geliştirmeleri için dizayn edilir. Çocukların derslerde öğrendiklerini evde tekrar edebilmelerine yarayan yazı tahtası folyoları, çocuk odası duvarına veya kapı arkası gibi alanlara kolaylıkla monte edilebilir. Yazılar yazıldıktan sonra rahatça silinebildiği için çeşitli yaşlardaki çocuklar tarafından kullanılabilir. Temiz ve pürüzsüz kullanım sunan folyolar, çocukların kullanımı için idealdir.

Şeffaf Yazı Tahtası Folyosu

Yazı Tahtası Folyosu

Şeffaf yazı tahtası folyosu, oldukça şık bir görünüm sunduğu için çeşitli cafe-restoranlarda menü ya da ilan panosu olarak kullanılabilir. Şeffaf folyoların sağladığı bir diğer avantaj ise, laminasyon folyosu olarak kullanılabilmeleridir. Üzerinde inceleme veya işaretleme yapmak istediğiniz baskılarınızın üzerine şeffaf folyoyu yerleştirerek notlarınızı alabilirsiniz. Yazı tahtası folyolarının bir diğer kullanım alanı ise ofis, planlama departmanları, grafik tasarım sektörü ve iş yerleridir. İlan panosu olarak değerlendirilen yazı tahtası folyoları üzerindeki yazılar uzun süre kalsa bile kolaylıkla silinebilir. Pratik kullanım özellikleri sunan folyolar çeşitli alanlarda değerlendirilebilir.

Yazı Tahtası Folyosu Kullanmanın Avantajları

  • Yazı tahtası folyosu modelleri alandan tasarruf etmenize yardımcı olur.
  • Kolayca yazılıp silinebilen yazı tahtası folyoları eğitim öğretim amacıyla tercih edilebilir.
  • Evinizdeki buzdolabı, kapı gibi alanları değerlendirmek için yazı tahtası folyolarından faydalanabilirsiniz.
  • Kendinden yapışkanlı yazı tahtası folyolarının kurulumu son derece basittir.
  • Dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz yazı tahtası folyoları aynı zamanda ilan panosu olarak işlev görebilir.

Yazı Tahtası Folyosu Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Çocuklarınızın kullanımı için tercih edeceğiniz yazı tahtası folyolarında kılavuz çizgiler veya kareli çizgiler bulunmasında fayda vardır.
  • Laminasyon folyosu olarak değerlendirebileceğiniz şeffaf yazı tahtası folyoları, arka yüzeyi de gösterdiği için harita gibi baskılar üzerinde çalışma olanağı sağlar.
  • Yazı tahtası folyosu satın alırken kullanacağınız alanın ölçüleriyle uyumlu bir ürün seçtiğinizden emin olun.
  • Dayanıklı bir folyo tercih ederek üründen uzun vadeli olarak faydalanabilirsiniz.
  • Kolay silinebilir folyolar kullanım esnasında büyük bir avantaj sağlar.