GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Mobil Standlı

kategorisinde 521 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Mobil Standlı Yazı Tahtası

Ayaklı yazı tahtası, eğitim ve iş hayatında önemli yer tutan araçlar arasında ilk sıralarda yer alır. Ev kullanımı için de son derece uygun olan ayaklı tahta çeşitleri çocukların eğitim süreçlerine katkı sağlar. İş ortamında ise toplantıların, sunumların yazılı ve görsel öğelerle desteklenmesi konusunda oldukça yararlıdır. Siz de ister evinizde ister iş yerinizde, kullanım amacınıza uygun boyut ve özelliklerde bir tahtaya, uygun ayaklı tahta fiyatları ile kolayca sahip olabilirsiniz.

Ayaklı Beyaz Tahta Modelleri

Mobil Standlı Yazı Tahtası

Beyaz tahta modelleri pek çok farklı ebat ve özelliğe sahip olacak şekilde üretilir ve bu çeşitlilik kullanım alanının oldukça geniş olmasını sağlar. Duvara monte edilerek kullanılabilecek modeller dışında tekerlekli beyaz tahta modelleri de oldukça kullanışlıdır. Her ortama kolayca uyum sağlayabilen ayaklı tahtalar okullar, dershaneler, iş yerleri ve fabrikalarda kullanım alanı bulur. Tekerlekli beyaz tahta modelleri, kullanılacakları yerlere kolayca taşınabildikleri ve kullanım sonrası kolayca kaldırılabildikleri için popüler modellerdir.

Üç Ayaklı Tahta Kullanımı

Mobil Standlı Yazı Tahtası

Oldukça popüler bir diğer model olan 3 ayaklı beyaz tahta modelleri de ayarlanabilir ayakları sayesinde istenilen seviyede yükseltilip alçaltılabilir. Genellikle küçük boyutlara sahip ve aynı zamanda şık görünümlü bu çeşitler, hem evlerde çocukların kullanımına hem de ofis kullanımına uygundur. Kullanım sonrası kolay katlanıp kaldırılabilen üç ayaklı tahta modelleri fazla yer kaplamadan muhafaza edilebilir. Ayaklı tahtaların yapımında genellikle duralit, porselen, melamin veya laminat malzemeler kullanılır. Bu malzemeler tahtaların farklı yüzey özelliklerine sahip olmasını sağlar. Çerçeve yapılarında ise MDF olarak adlandırılan malzeme veya ahşap kaplama tercih edilir.

Ayaklı Menü Tahtası Çeşitleri

Mobil Standlı Yazı Tahtası

Mobil standlı yazı tahtası modelleri kadar ayaklı kara tahta modelleri de son derece popüler modeller olarak dikkat çeker. Tahta kullanımına nostaljik bir hava katmak isteyenler tarafından tercih edilen kara tahtalar ayaklı menü tahtası olarak da kullanılır. Yüzey renkleri sadece siyah değil yeşil de olabilen bu modeller sık rastlanan modeller arasındadır. Özellikle lokantaların girişlerinde sık sık karşılaşılan kara tahta modelleri mekâna şık bir görünüm kazandırmaya da yardımcı olur.

Mobil Standlı Tahta Kullanmanın Avantajları

  • Ayaklı tahtalar ile evde ders çalışmak ve ofis toplantıları daha kolay ve çekici bir hâle gelebilir.
  • Ayaklı beyaz tahta, çalışmaların görsel yönden daha zengin bir hâle gelmesinde etkilidir.
  • Öğrencilerin arkadaşları ile ayaklı tahta üzerinde yapacakları çalışmalar özgüven kazanmaları ve sunum becerileri üzerinde olumlu etkiler bırakabilir.
  • Şirket toplantıları ve sunumlar sırasında ek bilgi ve görseller ayaklı tahtalar üzerinden paylaşılarak sunumun etkisi artırılabilir.
  • Tebeşir gibi toz üretmeyen beyaz yazı tahtaları eğitim kurumları içerisinde daha temiz bir ortam elde edilmesinde etkilidir.

Bunlar da Önemli

  • Ayaklı beyaz tahta seçimini tahtayı kullanacağınız mekânın boyutuna uygun olarak seçmeniz rahat kullanım açısından önemlidir.
  • Farklı açılara veya geniş bir alana hitap edecek tahtaların dönebilen ve mobil modeller arasından seçilmesi faydalı olacaktır.
  • Kullanım amacına bağlı olarak çizilmeye karşı dayanıklı modeller tercih etmek kullanım ömrünün uzun olmasına fayda sağlayacaktır.
  • Kalem ve silgi koyulacak bölümleri geniş olan ayaklı tahta markaları rahat kullanım imkânı elde edilmesine yardımcı olur.
  • Mıknatıslı yazı tahtası modelleri başka evrakların ve görsellerin de tahta yüzeyine tutturulabilmesine imkânı tanır.