GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
Popüler Filtreler
Seçili Kriterlerde Ara
Renk
Marka

Kalem ve Silgi

kategorisinde 3485 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Kalem ve Silgi

Tahta kalemi ve tahta silgisi modelleri; eğitim kurumlarında, sağlık kuruluşlarında ve şirketlerde sıklıkla kullanılan kırtasiye malzemeleri arasında yer alıyor. Klasik beyaz tahta ve akıllı tahta modelleri için ayrı ayrı üretilen kalem ve silgi çeşitleri; siyah, kırmızı, mavi ve yeşil gibi renk seçenekleri sunuyor. Her tarza ve her zevke hitap eden renkli tahta kalemi modelleri, tüm çalışma ve sunumlarınızı detaylı bir şekilde gerçekleştirebilmenize de olanak tanıyor. Dileyen kullanıcılar için set halinde de satılan tahta kalemi ve silgisi modelleri, yüksek performansları ve uygun fiyat seçenekleriyle kullanıcıdan tam not alıyor.

Beyaz Tahta Kalemleri ile Rahat Edin

Kalem ve Silgi

Beyaz tahtalar için özel olarak tasarlanan tahta kalemi modelleri, ince uçları ve yoğun mürekkepleri ile uzun süre boyunca son derece tatmin edici bir performans sergiliyor. Dayanıklı yapıları sayesinde uç kısımlarında herhangi bir deformasyona izin vermeyen beyaz tahta kalemi modelleri, yüksek standartlarını kullanım ömürleri boyunca muhafaza etmeyi başarıyor. Doldurulabilir tahta kalemi seçenekleri, açılabilir mürekkep hazneleri sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her an mürekkebini yenileyebilmenize olanak tanıyor ve bu sayede yeni kalem alma ihtiyacınızı ortadan kaldırarak bütçenize katkıda bulunuyor. Mürekkep hazneli kalemler ve kartuşlu tahta kalemi modelleri, pratik bir şekilde yeniden doldurulabilmeleri sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor.

Akıllı Tahta Kalemlerini Keşfedin

Kalem ve Silgi

Akıllı tahta kalemi modelleri, smart özellikli tahtalar üzerinde rahatça işlem gerçekleştirebilmenize yardımcı oluyor. Tekli, beşli ya da onlu paketler halinde satılan ürünler, arka kısımlarında yer alan silgilerle de fonksiyonel bir kullanım sağlıyor. Dijital uyumlu özellikleri sayesinde akıllı tahtalarda dilediğiniz kadar yazma ve çizme işlemi yapabilmenize olanak tanıyan ürünler, ayrıca akıllı tahta çeşitlerinde kullanılan uygulamaları da kontrol edebiliyor. Bu sayede size tahta üzerinde kusursuz bir hakimiyet alanı tanıyan ürünler; okullarda, şirketlerde ve kişisel çalışma alanlarında son derece verimli bir şekilde çalışabilmenizi ve tüm sunumlarınızı büyük bir başarıyla gerçekleştirebilmenizi mümkün hale getiriyor.

Tahta Silgileriyle Tanışın

Kalem ve Silgi

Tahta kalemi ve silgisi kategorilerinde, birbirinden kaliteli tahta kalemi seti çeşitleri de yer alıyor. Tahta kalemi ve silgisi markaları tarafından özenle tasarlanan setlerin içinde beyaz ya da siyah tahta kalemi seçenekleri ve fonksiyonel tahta silgisi modelleri bulunuyor. Beyaz tahta silgisi çeşitleri, keçeli alt yüzeyleri ile tüm mürekkep çeşitlerini kolayca silerken tahta üzerinde herhangi bir deformasyona yol açmamalarıyla da güvenli kullanım sağlıyor. Mıknatıslı tahta silgisi seçenekleri ise beyaz tahtaların istediğiniz yerine kolayca yapışarak kullanım esnasında rahat etmenize yardımcı oluyor. Son derece uygun seçenekler sunan tahta silgisi ve tahta kalemi fiyatları ise, isteyen herkesin bu yüksek konfora kolayca ulaşabilmesini mümkün kılıyor.

Satın Almadan Önce

  • Tahta kalemi ve silgilerini sipariş etmeden önce tahta modelinizle uyumunu kontrol etmeniz, doğru modeli seçmenizi kolaylaştırabilir.
  • Farklı renklerdeki tahta kalemi seçeneklerini bir arada satın alarak ders anlatımlarınızı ya da proje sunumlarınızı zenginleştirebilirsiniz.
  • Tahta kalemi ve silgi çeşitlerini çok parçalı setler halinde satın alarak daha ekonomik koşullarla daha çok sayıda ürün sahibi olabilirsiniz.
  • Kullanım kolaylığı sağlayan mıknatıslı silgileri tercih ederek sunumlarınızdaki olası yazım hatalarını kısa sürede düzeltebilirsiniz.
  • Doldurulabilir tahta kalemlerini satın alırken mürekkep de içeren setleri tercih edebilir ve böylece pratik bir kullanım imkanı yakalayabilirsiniz.

Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Mürekkepli tahta kalemlerinizi kullanmadığınız zamanlarda kapaklarını kapalı tutmanız, ürün uçlarının kurumaması açısından son derece önemlidir.
  • Tahta silgilerinizin keçeli kısımlarını suyla ya da herhangi bir sıvıyla temastan korumanız, kullanıcı hatasına bağlı deformasyonların oluşmasını önleyebilir.
  • Akılı tahtalar için akıllı tahta kalemlerinden satın almanız ve bu alanlarda mürekkepli kalem kullanmamanız, tahtalarda problem oluşmasını engelleyebilir.
  • Farklı renklerde üretilmiş silgi seçeneklerini bir arada satın alarak sınıfınızı ya da sunum odanızı renkli ve canlı bir görünüme kavuşturabilirsiniz.
  • Kartuşlu kalemler için satın alacağınız yedek kartuşları kuru ve güvenli bir ortamda muhafaza ederek kuruma ve bozulma gibi sorunlardan kurtulabilirsiniz.