GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Duvara Monte

kategorisinde 847 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Duvara Monte

Duvara monte edilebilen yazı tahtası modelleri; okullarda, iş yerlerinde ve evlerinizdeki çalışma odalarında kullanabileceğiniz en etkili ürünler arasında yer alıyor. Beyaz ve siyah olmak üzere iki ana grupta tasarlanan duvara monte yazı tahtası seçenekleri, farklı kullanım tercihlerine yanıt veren yapıları sayesinde her zevke hitap ediyor. Mürekkepli kalem kullanmayı tercih edenler için beyaz modeller üretilirken kara tahtalar ise tebeşir geleneğinden vazgeçemeyenler için özel olarak tasarlanıyor. Farklı ölçüleri sayesinde her alana rahatça sığabilen tahta seçenekleri, yaşam alanlarınızda farklı bir dekorasyon gerçekleştirmenize de yardımcı oluyor.

Beyaz Tahta Modellerini Keşfedin

Duvara Monte

Beyaz tahta, en çok ilgi gören duvara monte tahta seçenekleri arasında başı çekiyor. Alüminyum çerçeveli olarak üretilen duvara monte beyaz tahta modelleri 65 cm x 100 cm, 90 cm x 120 cm ve 120 cm x 200 cm gibi farklı ölçülerde tasarlanıyor ve bu sayede her duvara rahatça uyum sağlayabiliyor. Dört köşesinde birden asma aparatı bulunan modeller, duvara son derece sağlam bir şekilde monte edilebilmeleri sayesinde güvenli ve dayanıklı bir yapı sergiliyor. Kullanım esnasında titreşim oluşmasını önleyen modeller, bu yönleriyle yazılarınızın akıcı ve okunaklı olmasına da katkı sağlıyor.

Kara Tahta Geleneğini Sürdürün

Duvara Monte

Klasik tahta modellerinden vazgeçemeyenlerin tercihi olan kara tahta, günümüzde nostaljik bir zevk arayan ya da tebeşir kullanımını tercih eden çok sayıda kullanıcının seçimi oluyor. 100 cm x 140 cm, 120 cm x 140 cm, 120 cm x 240 cm gibi farklı ölçülerde tasarlanan duvara monte kara tahta seçenekleri, ön barlarında yer alan tebeşir ve silgi koyma alanı sayesinde pratik ve rahat bir kullanım imkanı sunuyor. Siyah ve koyu haki olmak üzere iki farklı renkte üretilen kara tahta seçenekleri, uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilmeleri ile de beğeni topluyor.

Dekoratif Tahtalarla Tanışın

Duvara Monte

Çeşitli duvara monte tahta markaları, ev dekorasyonunuzda kullanabileceğiniz farklı tahta seçeneklerine imza atıyor. Mutfaklarda, salonlarda ve yatak odalarında kullanabileceğiniz dekoratif duvara monte tahta seçenekleri; kare, dikdörtgen, yuvarlak ya da kalp şeklinde tasarlanıyor. Günün yemeklerini ya da alışveriş listelerinizi not edebileceğiniz, aile bireylerinize küçük mesajlar yazabileceğiniz dekoratif tahtalar, dileyen kullanıcılar için fotoğraf asma bölümlerine de yer veriyor. Bu sayede yaşam alanınızda sıcak ve etkileyici bir atmosfer oluşturmanızı sağlayan dekoratif tahta seçenekleri, birbirinden uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Son derece uygun olan dekoratif tahta fiyatları, bu keyifli tasarım seçeneklerine herkesin kolayca ulaşabilmesini mümkün kılıyor.

Satın Almadan Önce

  • Tahta modelinizi sipariş etmeden önce ürün boyutlarını inceleyerek ihtiyacınıza en uygun ürünü saptayabilirsiniz.
  • Tebeşir tozuna alerjiniz varsa ya da çeşitli nefes problemleri yaşıyorsanız, beyaz tahta modellerine yönelmeniz önerilir.
  • Daha zarif ve etkileyici bir görünüm istiyorsanız, MDF çerçeveli tahta seçeneklerine yönelebilirsiniz.
  • Manyetik özellikli tahta modellerini satın alarak silginizi tahta üzerine yapıştırabilir ve kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz.
  • Tahtanızın çerçeve renginin eşyalarınızla uyumuna dikkat ederek etkileyici bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Sevimli hayvan figürlü tahta modellerinden satın alarak çocuğunuza eğitim sevgisi kazandırabilirsiniz.
  • Dekoratif tahta modellerini kendinize ya da aile bireylerinize küçük hatırlatmalar yazma amacıyla da kullanabilirsiniz.
  • Kara tahta görünümlü silinebilir duvar sticker'larından satın alarak çocuğunuz için keyifli bir aktivite alanı yaratabilirsiniz.
  • Set halinde satılan tahta modellerini tercih ederek daha çok sayıda ürünü daha ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz.
  • Dar duvarlarınız için dikey şekilli yazı tahtası modellerini tercih edebilir ve evinize farklı bir hava kazandırabilirsiniz.