GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
Popüler Filtreler
Seçili Kriterlerde Ara

Yapı Market & Tamirat

kategorisinde 32 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Yapı Market & Tamirat

Ev, tarla, bahçe, inşaat gibi iç ve dış mekânlarda ihtiyaç duyulan düzenleme, bakım, onarım uygularını gerçekleştirmek için çeşitli tamirat, tadilat ve yapı market malzemelerine ihtiyaç vardır. Yapı market ürünleri arasında çividen tele, matkaptan testereye, ahşaptan PVC'ye, boyadan jeneratöre kadar çeşitli markaları ve kaliteli ürünleri bulmak mümkündür.

Darbeli, Darbesiz, Vidalayıcı Özellikli Matkap Modelleri

Yapı Market & Tamirat

Yapı market malzeme çeşitliliği arasında geliştirilmiş son sistem özellikleriyle kullanıcıların dikkat çeken matkap modelleri şarjlı, elektrikli, darbeli, darbesiz ve vidalayıcı özellikleri sayesinde uygulama konforu sunar. Delici ucun dönen hareketi, ileri geri iten vurucu özellikle performansı güçlendirilmiş Darbeli matkap modelleri sert yüzey duvar, beton, metal, ahşap üzerinde delik açmak veya delik büyütme amaçlı kullanılır. Şarjlı modellerde LED ışıklı aydınlatma sistemi bulunur ve kablosuz oluşu hareket özgürlüğü sağlar. Darbesiz matkap sadece ucun dönmesiyle çalışır. Ahşap, plastik, yumuşak beton zeminde tercih edilse de yüksek devir gücüne sahip ürünlerde sert yüzey delme performansı yüksektir. Bosch, Bauhaus, Husqvarna markaları, sektörde, gelişmiş teknoloji harikası kaliteli matkap tasarımlarıyla yer alırlar.

Kaliteli Kesim Performansı Sunan Testere Çeşitleri

Yapı Market & Tamirat

Yapı market ürünleri içerisinde mekanik özellikleri geliştirilmiş ve performansı yüksek testereler kullanıcıları memnun eder. Akülü testere günlük ve hafif sayılabilecek kesim işlerine uygundur. Yağlama ve diş bileme zahmeti olmayan modeller kablosuz özelliğiyle hareket serbestliği sunar. Ahşap kesiminde mükemmel uygulama sağlayan daire testere, kesilen malzeme kalın ve uzun olsa dahi kaydırma yapmadan düz çizgi özelliğinde keser. Elektrikli testere kesim gücü kaliteli ancak elektrik ve priz olan yerlerde uygulama olanağı sunar. Motorlu benzinli testere ise motor gücü, kesici pala uzunluğu, zincirli yapısı ve performansıyla alanında tektir. Çok ağır işler ve sert yüzey kesimlerine göre tasarlanır.

Online Yapı Market Kaliteli Ürün Fiyatları

Yapı Market & Tamirat

İşlevsel ve sık tercih edilen yapı market ürünleri arasında dikkat çeken sırt tipi motorlu tırpan, engebeli, eğimli, bozuk zeminlerde, bahçe, tarla, yol kenarı gibi zorlu alanlarda; çim, ot, çalı ve sarmaşık kesen güçlü performansıyla kusursuz çevre temizliği yapmayı sağlar. Yüksek emniyetli, dayanıklı ve kaliteli ürün sırta takılır. Online yapı market ürünleri fiyatları ürünlerin markasına, kalitesine, modellerine, fonksiyon özelliklerine ve performansına göre değişiklik gösterir. Markaların sunduğu kampanya alternatifleri ve online yapı marketlerin dönemsel indirimlerini takip edenler, gereksinim duydukları ürün çeşitlerine uygun fiyatlarda sahip olma imkânı bulur.

Zeytin Silkme Makinasının Faydaları

  • Kapalı devre makine sistemiyle üretilen hasat cihazının diğer ürünlerde olduğu gibi yağlama zahmeti ve maliyeti yoktur.
  • Zeytin, fındık, antep fıstığı, vişne, kiraz ve ahududu gibi ürünleri hızlı ve kolay toplayan performansıyla zamandan ve insan gücünde tasarruf ettirir.
  • Taşlı, topraklı ve ekili arazilerde merdiven kurma zorluğunu ortadan kaldıran makineler 2,5 metre yüksekliğe erişim konforu sunar.
  • Benzinle çalışan güçlü mekanik yapısı düşük titreşim seviyesinde tasarlandığı için iki elle kullanımda büyük rahatlık sağlar.
  • Zeytin silkme makinesi modelleri, pratik, hızlı, ergonomik tasarım ve alaşım dökümlü sağlam gövde özellikleriyle uzun yıllar güvenle kullanılır

Matkap Satın Almadan Önce

  • Matkabın kısa vadeli kullanım amacı değil, uzun ömürlü kullanımda sağlayacağı fayda ve performansa göre şarjlı veya elektrikli modellerden birisi seçilebilir.
  • Sert, yumuşak ve kaygan yüzeylerde matkabın darbe ve dönme gücünü ayarlamak için devir seviyesi ayarlanabilir özellikteki modeller tercih edilebilir.
  • Anahtarla matkap ucu sıkıştırmaya gerek kalmadan, ucu değiştirip mandreni tek elle çevirme imkânı sunan Auto-Lock fonksiyonlu ürünler daha kullanışlıdır.
  • Dübelin boyu kadar veya istenilen ölçüde delme derinliğini ayarlayan ve tozları vakumla haznesine toplayan Drill Assistant özellikli matkaplar çok konforludur.
  • Matkap ucunun uygulamada ilerleyemediği, bloke olduğu durumlarda yaralanmayı önlemek üzere anında motoru durduran Kickback özellikli modeller güvenlidir.