GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Artema Lavabo (Musluk) Bataryası

kategorisinde 312 adet ürün bulundu.
|
Filtrele
1

Artema Lavabo / Musluk Bataryası

Bataryaları ile yapı ve tesisat işlerinde öne çıkan Artema, lavabo (musluk) bataryaları ile de sektörün en popüler markaları arasında yer alıyor. Duş ve banyo sistemleri içerisindeki en önemli ürünlerden biri olan bataryalar, Artema farkıyla dünden bugüne sayısız eve, ofise, yaşam alanına giriyor. Tasarımından fonksiyonlarına kadar geniş bir yelpaze sunan Artema bataryaları böylece üst düzey hijyen standartlarının da karşılanmasına yardımcı oluyor. İster evinizin, ofisinizin banyosunu daha klasik bir tasarım ile donatın ister modern bir modellere bakın Artema banyo bataryası seçenekleri içerisinden arayışınıza uygun bir modeli bulabilirsiniz. Uzun yıllardır sektörün bilindik ismi olması ile de müşterilerine güven veren Artema lavabo batarya modelleri ile şimdi kategorimizde!

Usta Tasarımlarıyla Artema Lavabo Bataryaları

Artema lavabo bataryası modelleri, geniş bir tasarım ağını müşterilerine sunuyor. Dolayısıyla banyonuzun dizaynına uygun, dayanıklı ve güvenilir bir bataryayı Artema farkıyla bulmanız da çok kolay. Örnek vermek gerekirse; bu banyo ve duş sistemleri içerisinde yer alan Q - Line bataryaları yumuşatılmış köşe hatları ile modern bir görünüme sahip. Daha yenilikçi tasarımların öne çıkacağı bir banyo tercih ediyorsanız Artema Q - Line musluk bataryaları doğru seçim olabilir. Oynar perlatörü sayesinde de dar ya da geniş pek çok lavaboya uyum gösteren bu modeller 0,5 - 10 bar arasındaki basınçlarda çalışabiliyor. Üstüne üstlük Avrupa Su Etiketi'ne (A) sahip olması, enerji tasarrufu sağlaması, Blue Life özelliği ile donatılması da markanın bu modelini ayrıcalıklı kılıyor. Artema musluk bataryaları içerisinde köşeli ve silindirik yapısı gereği son derece ikonik bir görünüme sahip modeller de var. Juno lavabo bataryası bunlardan biri olup bu da model de Q - Line'ın sunduğu kimi ayrıcalıkları sunuyor. Artema Solid S lavabo bataryası da grubun popüler modellerinden biri. Müşterilerin spesifik olarak da çokça arattığı, talep ettiği bu modeller sifon kumandalı ya da döner borulu gibi tasarımlar sunuyor. Solid S serisi içerisinde yer alan, krom kaplama ve renge sahip modeller de iş dönüşü el hijyeninizi kolayca sağlarken enerji tasarrufu ile de cebinizi düşünüyor.

Artema Musluk Bataryalarında Ayrıcalıklı Özellikler

Artema musluk bataryaları piyasanın standart modellerine fark atan pek çok özelliğe de sahip. Bunlar herhangi bir lavabo / musluk bataryasından önemli ölçüde ayrılabiliyor. Blue Life anlayışına uygun bataryalar Artema'nın sunduğu ayrıcalıklardan biri. Çevre ve gelecek bilincini kapsayan Blue Life anlayışı, enerji ve doğal kaynak tasarrufunu teşvik eden ürünler anlamına geliyor. Artema lavabo bataryaları da Blue Life anlayışı ile üretilmesi bakımından çevre dostu. Yalnız bu da değil; markanın lavabo / musluk bataryaları tasarruf ve ekstra tasarruf gibi özellikleri ile de uzun vadede bütçenizin dostu olduğunu gösteriyor. Bu sayede el hijyeniniz kesintisi ve güvenli bir şekilde sürerken çok daha ekonomik bir kullanım da mümkün. Ankastre banyolar için sıva üstü grubunda yer alan lavabo bataryaları da bulunuyor. Bunlar da kromdan altın sarısına kadar pek çok seçenek sunuyor. Ek olarak; Artema eviye bataryası modelleri de ürün grubunun popülerlerinden biri. Ergonomik çıkış ucuna sahip, kireçlenme yapmayan, sertifikalı pek çok eviye bataryası da markanın popüler ürünleri arasında yer alıyor.

Artema Batarya Fiyatları

Hem genel olarak batarya grubunda hem de özel olarak musluk / lavabo bataryalarında sektörün güvenilir ismi olan Artema, geniş bir model yelpazesini de beraberinde getiriyor. Artema batarya fiyatlarına etki eden en temel unsurlardan biri de hâliyle bu çeşitlilik oluyor. Söz konusu ürün / model çeşitliliği sayesinde müşteriler banyo ve duş sistemleri için en doğru modeli / modelleri bulabiliyor. İster evinizin banyo ve duş sistemi için uygun bir batarya arayın ister kalabalık ofisiniz, iş yerinize uygun bir başka model... Artema lavabo bataryaları içerisinde aradığınız modeli kolayca bulabilirsiniz. Bu çeşitlilik fiyat skalasını da önemli ölçüde etkileyebiliyor. Dilerseniz, bedava kargo ve indirim fırsatı gibi avantajları yakalayabileceğiniz sayfamızda, fiyatları filtreleyebilirsiniz. En yüksek ve en düşük tutar belirleyip bunları kutucuklara girerek arama yapabilirsiniz. Böylelikle aradığınız ürünlerin bütçenize uygun modellerini hemen listeleyebilirsiniz. Ayrıca akıllı sıralamayı kullanarak da Artema bataryalarını fiyatlarına ya da ürün listesine eklenme tarihine göre listeleyebilirsiniz.