GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Xiaomi

markasında 13734 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Teknoloji dünyasının önde gelen üreticileri arasında yer alan Xiaomi dünyanın en büyük akıllı telefon üreticileri arasında yer almaktadır. Genel merkezini Pekin'de bulunduran Xiaomi deneysel ve yaratıcı akıllı telefonlarının yanı sıra saatten araç kamerasına, saç kurutma makinesinden şarj cihazına kadar pek çok elektronik ürünüyle de ön plana çıkmaktadır. Markanın zengin ürün havuzu içerisinden aradığınızı bulabilir, Xiaomi ürünlerini ilk kez inceliyorsanız kendinizi yeni tanıştığınız bir teknoloji devinin kollarına bırakabilirsiniz.

Xiaomi Telefonlar

Birçok farklı teknolojik aygıt üreten markanın önde gelen, her yeni modeliyle ses getiren ürünlerinin başında akıllı telefonlar gelmektedir. Kullanıcıların teknolojinin getirdiği hızı son sürat kullanabilecekleri, oldukça yenilikçi ve deneysel tasarımlar içeren Xiaomi telefon modelleriyle ciddi sükse yapmaktadır. Xiaomi Redmi serisi, markanın akıllı telefon kullanıcılarını kendine çekmeyi başardığı gözde telefon serilerinden biridir. Ultra ince yapısı, 128 GB'a varan dahili hafızası, hızlı şarj özelliği, yüksek kamera ve video çözünürlüğü gibi teknik özellikleri sayesinde kullanıcılara yüksek teknolojik imkanlara sahip bir akıllı telefon serisi sunulmaktadır. Tüm ürünlerinde fütürist, yenilikçi ve geleceğin gelişen teknoloji dünyasına odaklanmayı bilen Xiaomi piyasaya sunduğu telefon modelleri ile bunu ispatlamaktadır. Markanın öne çıkan akıllı telefonları arasındaki Xiaomi Mi serisi de hassas ekran içi parmak izi sensoru, hızlı şarj özelliği ve yüksek dahili hafızası gibi özellikleriyle kullanıcılarına yüksek hızlı, uzun ömürlü ve kaliteli akıllı telefonlar vaat etmektedir. Akıllı telefonları ile birçok işini gerçekleştirenlerin sık hissettiği depolama ihtiyacı da markanın her iki serisinde yer alan Micro SD özelliği ile desteklenmektedir. Her akıllı telefon tasarımıyla teknolojinin sunduğu en yeni gelişmeleri ürünlerine başarıyla giydiren Xiaomi telefon fiyatları bazında da modellerin sahip olduğu teknik detaylar ekseninde değişkenlik göstermektedir. Akıllı telefonlarınızı kişisel bilgisayarlarınız haline getirerek pek çok işinizi bu cihazlarınızdan yapmak için siz de ürün kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Diğer Xiaomi Ürünleri

Gündelik, resmî, özel hayatın her noktasında ihtiyaç duyulan bin bir teknolojik ürüne Xiaomi kalitesiyle ulaşabilirsiniz. Zamanı ölçmekten öte birçok işleminizi gerçekleştirebileceğiniz Xiaomi saat modelleri kalp atışınızı, attığınız adım sayısını, sarf ettiğiniz kalori miktarını öğrenmenizi sağlamakta. Akıllı saatler bedeninizin hareket halindeyken geçirdiği birçok değişimin çıktısını da size sunmaktadır. Telefonlarınızı şarja takacağınız prizlerin yakınında durmak da zahmetli bir eylem olabilmektedir. Xiaomi powerbank modelleri yüksek kapasitesi ve özellikleriyle taşınabilir şarj aleti ihtiyacınızı da memnuniyet düzeyinizi yukarıda tutacak şekilde karşılamasını bilmektedir. Aracınızla seyir halindeyken olan biteni kaydetmek bir keyif olduğu kadar ihtiyaç haline de gelmektedir. Bu alanda tasarım ödülüne de layık görülen Xiaomi araç kamerası modellerini inceleyerek aracınız için en yaraşır kameralara sahip olabilirsiniz. Televizyon izleme deneyimlerinizi daha da zenginleştirmek için markanın inceleyebileceğiniz cihazları arasında ise Xiaomi TV box modelleri yer almaktadır. Wi-Fi bağlantısıyla sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz, bluetooth ile eşleştirerek televizyonunuza farklı görseller aktarabileceğiniz TV Box kişisel deneyim ve ilgilerinizi ekrana yansıtmanız açısından son derece keyifli bir tecrübe sağlamaktadır. Dünyanın ilk sıralarda boy gösteren elektronik markasının size sunduğu ürünler elbette bunlarla sınırlı değil. Sizin için hazırladığımız ürünler listesinde gezinerek daha pek çok teknolojik ihtiyacınızı karşılayacak ürünler bulabilirsiniz.

Xiaomi Hakkında

Teknolojik gelişmelerin güncelliği, kendini her seferinde yenilemesi Xiaomi'nin tasarım ve ürün dünyasında da başat bir rol oynamaktadır. Bu açıdan, kendini günden güne yenileyerek çağın getirdiği yeni imkânları önemseyen Xiaomi her zaman tazeliğini koruyacak yeni atılımlar yapmayı sürdürmektedir. Hayatınızın birçok alanında gerekli gördüğünüz elektronik ürünleri üreterek, kullanıcılara birden fazla noktada seslenen Xiaomi ürünlerini incelemek için zengin ürün kategorimizi gezebilirsiniz. Dilerseniz, kategorilerimizdeki fiyat filtreleme özelliğini kullanarak da ürünleri oluşturduğunuz fiyat aralığına göre sıralayabilirsiniz. Tümüyle özelleştirilmiş bir alışveriş deneyimi sunan bu özellik sayesinde, aradığınız ürünlerin bütçenize uygun seçeneklerini anında görüntüleyebilirsiniz. Benzer bir diğer özellik olarak; akıllı sıralamayı kullanarak da markanın ürünleri en yüksek fiyat, en düşük fiyat ya da listeye eklenme tarihine göre sıralayabilirsiniz. Ayrıca, bedava kargo, indirim gibi fırsatlar ile de kategorimizde karşılaşabileceğinizi unutmayın. Markanın popüler ürünlerinden akıllı telefonların da dahil olduğu Cep Telefonu kategorisine giderek daha çok marka ve model seçeneğine de erişebilirsiniz.