GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Wilkinson

markasında 102 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Erkekler ve kadınlar için sunduğu tıraş ürünleri ile Wilkinson kişisel bakımınız için ihtiyaç duyduğunuz ürünlere ulaşmanızı kolaylaştırıyor. Sektörün popüler ve çokça rağbet gören markalarından olan Wilkinson, kullan at tıraş bıçaklarından 5 bıçaklı sistemlere kadar geniş bir yelpaze sunuyor. Siz de yarasız, konforlu ve kolay bir tıraş deneyimi için markayı tercih edebilir, pürüzsüz yüz ve vücut hatlarınızı öne çıkarabilirsiniz.

Wilkinson Jiletleriyle Konforlu Tıraş Deneyimi

Wilkinson jilet çeşitleri içerisinde Sword klasikler öne çıkan ürünler arasında yer alıyor. Erkek kişisel bakım ürünleri arasında popülerliğini koruyan bu ürünler, güvenli bir tıraş deneyimi için de oldukça ideal. Nasıl mı? Wilkinson, yapılan testlerden yıllardır geçerek kendisini ispatlıyor. Wilkinson tıraş bıçağı ürünleri arasında kadınlara özel ürünler de bulunuyor. Wilkinson Sword Quattro yazın bikini ile deniz kenarında rahatça gezmeniz için de yanınızda. Kadınlara özel pilli Wilkinson tıraş makinesi bikini şekillendirici fonksiyonu ile de son derece kullanışlı. Özel dizaynı sayesinde yüksek performans gösteren bu ürünler, yumuşak ve pürüzsüz bir cildin kapılarını aralamanız için de son derece ideal. Wilkinson banyo tek bıçak poşet 5'li ise tek kullanımlı ürünler arasında çokça tercih ediliyor. En kısa tüylerde dahi etkili olan bu tıraş bıçakları tek seferde çoklu alışveriş yapmak istediğinizde de son derece tercih edilesi.

Pürüzsüz Bir Vücuda Kolayca Ulaşın

Wilkinson yaprak jilet dengeli yapısı ve özel kaplama tekniği ile çokça rağbet gören diğer kişisel bakım ürünleri arasında öne çıkıyor. Yüksek konforlu tıraşlar vadeden bu ürünleri muadillerinden ayıran en önemli özelliklerden biri krom, seramik ve PTFE (teflon) kullanılarak kaplanmış olması. Bu sayede harika malzeme ve yapım detayı ile öne çıkan yaprak jiletlerin kaplamasında teflon, ciltteki sürtünmeyi azaltıyor. Ayrıca aynı özellik sayesinde tahrişten uzak ve pürüzsüz bir tıraş deneyimi de oldukça kolaylaşıyor. Markanın tıraş ürünleri arasında Wilkinson Intuition tıraş bıçağı makinesi ürünleri de çokça rağbet görüyor. Kendinden sabunlu kadın tıraş bıçağı olarak da bilinen bu ürünler, kadın tıraş köpüğü ile beraber de temin edilebiliyor. Bu sayede cildinizin yapısı güçleniyor ve konforlu bir tıraş deneyimi daha kolay hâle geliyor. A ve E vitaminleri, su yosunu ve keratin özleri ile oluşturulan formülü sayesinde bu ürünler cildinizi muhtemel tahrişlere karşı da harika bir şekilde koruyabiliyor.

Diğer Wilkinson Tıraş Ürünleri

Wilkinson tıraş fırçası da tıraş bakım ürünlerinizi tamamlamak istediğinizde yanınızda. Cildinizi yumuşak ve rahat bir tıraşa hazırlamak için tercih edebileceğiniz bu ürünler, sıcak köpüğün cildinizi yumuşatmasına yardımcı oluyor. Ürünün kıllarının sentetik maddeden imal edildiğini bilmenizde de yarar var. Wilkinson tıraş sabunu da tercih edebileceğiniz önemli bakım ürünleri arasında. Cildi koruyan ve nemlendiren bir etkiye sahip bu sabunlar, klasik ıslak tıraş için imal ediliyor. Mum yağı ve Hindistan cevizi yağı da ürünün formüle edilmesi sırasında yararlanılan oldukça etkili maddeler. Tüm bunlara ek olarak; besleyicilik de Wilkinson tıraş sabunlarının harika bir tıraşa hazırlıkta aranan ürünlerden biri olmasını sağlıyor. Dilerseniz siz de Wilkinson tıraş ürünlerini kategorilerimizde inceleyerek alışverişiniz için en doğru ürünleri seçebilirsiniz. Bedava kargo, aynı gün kargo gibi fırsatların olduğunu sayfalarımızda fiyat filtreleme opsiyonundan da yararlanabilirsiniz. Bu sayede aradığınız ürünlerin bütçenize uygun seçeneklerini de anında bulabilirsiniz. Ayrıca akıllı sıralama seçeneğinden yararlanarak da ürünleri fiyatlarına ya da listeye eklenme tarihine göre sıralamanız mümkün.