GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Welly

markasında 945 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Welly tarafından sunulan, diecast materyalli oyuncak arabalar, motosikletler ilhamını aldığı taşıt modellerine olan müthiş benzerliği ile göz boyuyor. Welly 1/18, 1/36 gibi farklı numaralandırmalara göre modellerini inceleyebileceğiniz bu ürünler, yarış tutkunu çocukların ilgisini çekerken oyuncak araba koleksiyonuna sahip yetişkinlere de göz kırpıyor. Siz de markanın şahane oyuncak arabalarını, motosikletlerini bedava kargo gibi fırsatlar eşliğinde sayfamızdan temin edebilirsiniz.

Klasik Tutkunu Oyuncak Araba Sevenler Buraya

Welly Mercedes oyuncak arabaları, klasikler denildiği zaman akla ilk ürünlerden arasındaki yerini alıyor. Welly 1/24 ölçeğinde görebileceğiniz klasik Mercedes oyuncak arabaları göz alıcı yapısı ve harika tasarımı ile dikkatleri üstüne topluyor. Mercedes'in Benz 220 klasiğinden ilham alınarak tasarlanan bu oyuncaklar, eski tutkunlarını kendisine çekiyor. Welly oyuncak arabaları içerisinde çocuğunuzun keyifle oynayabileceği farklı modeller de var. Örneğin, Volkswagen'in 1963 çıkışlı retro otobüsleri, karavan tasarımlarında da en sevilen klasikler arasında bulunuyor. 1/24 ölçeğinde bulabileceğiniz bu arabalar da diecast materyalinden imal ediliyor. Hobi ve oyuncak kategorisinde özellikle araba tasarımlarında öne çıkan diecast materyali, adeta sanat ile teknolojinin harika bir uyumu anlamına geliyor. Ayrıntıları ve malzeme kalitesi ile gerçek arabaların hazzını, görsel mükemmelliğini en çok bu tür oyuncak arabalarda bulabilirsiniz. Welly arabaları içerisinde klasiğin izlerini taşıyan farklı ürünler de mevcut. Örneğin Opel'in üstü açık 1938 çıkışlı Kapitan Cabriolet'inden esinlenilen tasarımlar da çok meşhur. 1/34 ölçekli bu ürünler de diecast materyalli araçlar arasında klasiğin asaletini yansıtıyor.

Sportif Welly Oyuncak Arabaları

Welly model arabalar içerisinde hız ve yarış tutkunları için de harika parçalar var. Örneğin, Pagani Huayra model spor arabaların keskin hatlarını, dinamik görünümünü her açıdan hissedebileceğiniz Welly oyuncak arabalarını inceleyebilirsiniz. Marka, 1/24 ölçeğinde tasarladığı bu parçalarında metal gövde kullanıyor. Bu sayede çarpmalara, düşmelere karşı da oldukça dayanıklılık gösteren bu ürünler, daha çok 8 yaş ve üzeri bireyler için uygun. Elbette, hobi amaçlı oyuncak araba koleksiyonu yapan yetişkinler de bu harika parçalara göz gezdirebiliyor. Welly Mustang modelleri arasında da 1/24 ölçekli, siyah, gerçek modelin tıpkısının aynısı tasarımlar öne çıkıyor. Mat siyah yapısı ile siyahtan etkilenenleri kendisine çeken bu oyuncaklar, 17 cm uzunluğa, 8 cm genişliğe ve 7 cm yüksekliğe sahip. Modelin ön kapılarının ve kaputunun açılması da oyuncak arabalara gerçeklik hissi katmakta usta olan Welly'e sınıf atlatıyor. Üstelik direksiyonundan tekerleklerine yön verebilmeniz de cabası. Metaldan imal edilen Welly çek bırak arabaları da var ve bu modeller de geçmişten bugüne yediden yetmişe pek çok bireyin çocukluğunda oynadığı meşhur bir çalışma sistemine sahip. Örneğin, Mini Cooper metal oyuncak arabaları zeminde geriye doğru çekilip, bırakıldığında odanın bir ucundan diğerine gidebiliyor. Çocukların aralarında bir yarış oyununa da vesile olan bu tür oyuncaklar farklı pek çok modeli ile de dikkat çekiyor.

Welly Fiyatları

Oyuncak dünyasının içerisinde sunduğu nefes kesici gerçeklikteki arabaları ile adından söz ettiren marka geniş bir fiyat skalasında ilerliyor. Fiyatlandırmaya etki eden en önemli faktörlerden biri ürün çeşitliliği. Tırlar, spor arabalar, klasikler, üstü açıklar, karavanlar gibi pek çok seçeneğin sunulduğu Welly oyuncak araba grubu sayesinde nokta atışı seçimler yapmanız işten bile değil. Tasarımlarında, ürünlerin materyalleri ve imal süreci sayesinde muhteşem bir gerçekliğe imza atan marka oyuncaklarının boyutlarına göre de fiyatlandırmaya gidebiliyor. Örnek vermek gerekirse Welly 1/36 ölçekli araçlar ile 1/24 boyutundaki oyuncak arabalar da farklı fiyatlarda görülebiliyor. Üstelik marka yalnızca otomobil değil, motosikletlerden ilham alarak da harika parçalar üretiyor. Tüm bunlar, fiyatların değişmesine etki eden en önemli ayrıntılar. Dilerseniz, kategorilerimizde alışverişinizi kişiselleştirmenize imkân tanıyacak pek çok alternatif de bulunuyor. Fiyatları filtreleme yoluna giderek bir fiyat aralığı oluşturabilirsiniz. Bunun için sayfamızdaki ilgili yerlere en düşük fiyat ve en yüksek fiyatları girebilir, böylece bir fiyat aralığı sayesinde özelleştirilmiş ürün incelemelerine başlayabilirsiniz. Arzu ederseniz akıllı sıralamayı kullanarak da oyuncak arabaları en yüksek fiyat, en düşük fiyat ya da ürün listesine eklenme tarihine göre listelemeniz mümkün. Ayrıca Uzaktan Kumandalı Araç kategorimizdeki pek çok marka ve ürünü de inceleyebilirsiniz.