GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Warmhaus

markasında 24 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Warmhaus 5 farklı sektörde faaliyet gösteren Beyçelik Holding bünyesindeki bir ısıtma sistemleri üreticisidir. Son teknoloji kombileri, yüksek verim alabileceğiniz radyatörleri, tasarruf imkanı sağlayan oda termostatları gibi ürünleriyle Warmhaus kategorimizde yer almaktadır. Listemizde detaylıca inceleyebileceğiniz ısıtma sistemlerine siz de hemen sahip olabilirsiniz.

Warmhaus Kombileri

Birbirinden farklı baca tipleri, ısıtma sistemleri ve kapasiteleriyle Warmhaus kombiler kullanıcıya geniş bir yelpaze sunar. Hermetik baca tipinde bir kombi arıyorsanız markanın konvansiyonel ısıtma tekniğine sahip modellerini inceleyebilirsiniz. 28 kW maksimum ısıtma gücünde görebileceğiniz böyle bir modeli doğalgaz ya da güneş enerjisi üzerinden çalıştırabilirsiniz. Çift eşanjöre, modülasyona, 10 litrelik genleşme tankı kapasitesine sahip model donma ve pompa blokaj emniyetiyle de güvenlik standartlarından ödün vermez. Petekte 80, suda 60 dereceye ulaşabilen modeli Warmhaus yoğuşmalı kombiler takip eder. 20000 kapasite sınıfına sahip tam yoğuşmalı bir kombiyle evleriniz ve sularınızdan akan suyu hızlıca ısıtabilirsiniz. Doğalgazlı ve hermetik baca tipinde tasarlanan bir tam yoğuşmalı kombide 8 litreye ulaşan genleşme tankı kapasitesi görebilirsiniz. Böylece mekanik parçalar basınçtan kaynaklı olarak kolay kolay zarar görmez. Donmaya, pompa blokajına ve aşırı ısınmaya karşı emniyetli olan ürün Wi-Fi desteğiyle de dikkat çeker. Wi-Fi aracılığıyla internete bağlayıp kontrol edebileceğiniz akıllı teknolojili kombiler anında sıcak su sağlamaktadır. Ayrıca ideal ısıya ulaştığında suyunuzun sıcaklığını sabitleyebilirsiniz. Standart yoğuşmalı bir kombi içinse Warmhaus EWA 24 üstün sıcak su ve petek hizmeti sağlar. Doğalgazla çalıştırabileceğiniz hermetik baca tipli bu modeller Warmhaus kombilerinin en popülerleri arasındadır. Birbirinden yaratıcı donanım ve tasarımlarıyla kategorimizdeki Warmhaus kombi fiyatlarını da öğrenebilir, dilediğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Diğer Warmhaus Ürünleri

Evinizi, iş yerlerinizi markanın birbirinden şık ve fonksiyonel farklı ısıtma sistemleriyle donatabilirsiniz. 600 mm uzunluğa sahip bir Warmhaus radyatörü aradığınız ürün olabilir. DIN EN 442 standartlarına uygun olarak üretilen ürün yüksek ısıl verimi için çok idealdir. Pratik montaj imkanı sayesinde geldiği gibi kurulumu yapılabilecek bir radyatörle evinizi pratik bir şekilde ısıtabilirsiniz. Akıllı teknolojilerle donatılan bir Warmhaus oda termostatı ürünleriyle de ev ve ofislerinizdeki ideal sıcaklığa kolayca koruyabilirsiniz. Wi-Fi desteği sayesinde internete bağlayıp kullanabileceğiniz ürün böylece uzaktan erişim imkanı da sağlar. Her seferinde cihazın başına gitmeden ayarlama yapabilme özelliği ürünü oldukça pratik kılar. 1 ile 40 derece arası sıcaklık ayarlamaları yapabileceğiniz oda termostatlarıyla ideal ortam sıcaklığını her daim koruyabilirsiniz. Ürünün zamandan kazandırabilen en önemli özelliklerinden biri ise günlük ve haftalık programlama yapabilmesidir. Böylece isterseniz günde ya da haftada bir cihazın ayarlamasını yapmanız yeterli olacaktır. Ürün farklı çalışma modlarıyla da özelleştirilmeye açıktır. Dışarı modu, yaz modu ve ekonomi modu kullanıcı önceliklerini önemser. Hata tanımlayabilmesi, dış hava ölçümü yapabilmesi, çoklu kullanıcı desteği de ürünün pratikliğini arttıran özellikler arasındadır. Warmhaus oda termostatları detaylı araştırma ve hızlı alışveriş imkanıyla sayfamızda bulunmaktadır.

Warmhaus Hakkında

1996 senesinde oldukça büyük bir şirket olan Beyçelik Holding iştiraki olarak kurulan Warmhaus ısıtma sistemleri noktasında Türkiye'nin en büyük beş firmasından biridir. Teknik ustalığını yaratıcı tasarımlarıyla birleştirmesini bilen marka ürettiği Dünya'nın en küçük kombisiyle de 2019'da Minerwa Reddot Award'a layık görülmüştür. Yerli - yabancı birçok sertifikasıyla da kalitesinden taviz vermeyen marka uzun yıllara yayılan sektör bilgisiyle güncel teknolojileri buluşturarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Siz de hemen kategorimizden aradığınız ısıtma sistemini Warmhaus farkıyla satın alabilirsiniz.