GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Sony Playstation 4 Oyun

kategorisinde 2012 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Sony Playstation 4

Ev eğlencesi sistemleri arasında gözde ürünlerden olan Sony Playstation 4, yeni özellik eklentileriyle oyun kültürüne yeni bir soluk getiriyor. En sevilen uygulamaları ve oyunları, üst düzey görüntü kalitesiyle ekranlara getirebilen Sony Playstation 4 oyunları özel çipleri, yüksek hızlı belleği ve üretken işlemci mimarisiyle sınırları zorluyor.

Yüksek Kaliteli Görüntü Deneyimi

Sony Playstation 4

Yeni tasarımıyla evlerde ve ofislerde şık görüntüler oluşturan Sony Playstation 4, 4K görüntü deneyimiyle oyun oynama avantajı sağlıyor. Full HD, HD, HDR tipi görüntülerin tamamını destekleyen Playstation 4, x86-64 özel çip eklentisi sayesinde ''Jaguar'' adı verilen 8 çekirdekli sistemle çalışıyor. Buna bağlı olarak özellikle aksiyonlu oyun sahnelerinde yaşanan piksel gecikmesi, ekran karelenmesi gibi problemlerle karşılaşmıyorsunuz. %50 daha fazla grafik çekirdeği özelliği bulunan Playstation 4, özel gölgelendirme sistemiyle oyun grafiklerini detaylı bir şekilde görüntülemenizi sağlıyor. Uzaktan oynatma, Playstation Network, Playstation Store gibi özel kullanıcı ağları sunan ürün, 6x hızlı Blu-Ray sürücüsü ile hızlı bir performans gösterebiliyor.

Sony Playstation 4 Oyun Çeşitleri

Sony Playstation 4

Sony Playstation 4 kategorisi RTS strateji oyunları, FPS oyunları, TPS oyunları, kapsamlı oyunlardan olan RGB oyunları, çok oyunculu oyunlar, MOBA oyunları, TBS oyunları gibi farklı türlerde yüzlerce oyun seçeneği sunuyor. Aksiyon, korku, macera, eğlence gibi onlarca alanda yüzlerce farklı oyun sunan Sony Playstation 4 kategorisi, son yılların en popüler oyun seçeneklerine ulaşma avantajı sağlıyor. Playstation 4 kullanıcıları, kategori içerisinde yer alan FIFA 2019, PES 2019, GTA 5, God of War, Need For Speed serisi gibi güncel oyunların tamamını, Sony Playstation 4 formatında satın alabiliyor. Her yaştan oyuncuya uygun oyun seçenekleri sunan kategori içerisinde oyun türüne göre fiyat seçeneklerine göre ya da marka seçeneğine göre filtreleme yaparak arama yapabiliyorsunuz.

Sony Playstation 4 Oyunlarının Özellikleri

Sony Playstation 4

Sony Playstation 4 oyunları 4K görüntü kalitesi sunabilen ve PS4'e özel olarak hazırlanmış yeni nesil oyun seçenekleri sunuyor. Orijinal ambalajında ve PS4 etiketiyle satışa sunulan PS4 oyunları, Türkçe dil desteği de verebiliyor. PS4 aracılığıyla tüm görüntü detaylarının canlı, doğal ve gerçekçi bir şekilde görülebildiği PS4 oyunları, oyun figürlerinin profil detaylarının, oyun sahnelerindeki doğal ve mimari detayların, patlamaların ve aksiyonların çarpıcı bir şekilde ekrana gelmesini sağlıyor. Özellikle ses deneyimiyle kullanıcıları şaşırtan PS4 oyunları, sanal çevre ses sistemiyle çalıştırıldığından oyuncuları tamamen oyunun içine çekebilmeyi başarıyor. Sony PS4 oyunları kategorisinde çocuklar için eğitici olan ve ebeveynlere tavsiye edilen oyun seçenekleri de bulunuyor. Bu oyunlar aracılığıyla çocuklar hem eğlenebiliyor hem de öğrenebiliyor.

PS4 Kullanıcıları İçin İpuçları

  • PS4 oyunlarını satın aldıktan sonra, ilk kullanım öncesinde cihazın DVD-Room bölümünün temizlenmesi oyunun korunmasını sağlayabilir.
  • PS4 oyunları arasında aksiyon oyunları tercih edeceksiniz, Days Gone serisini, Red Dead serisini ya da GTA 5 serisini değerlendirebilirsiniz.
  • PES, FIFA, NBA gibi spor serileri PS4 seviyesinde yüksek çözünürlükte oyun deneyimi yaşamanızı sağlayabilir.
  • Playstation Home bölümünü kullanarak her oyuna özel tuşlama ya da görüntü ayarı yapabilirsiniz.
  • Oyun DVD'leri belirli zaman aralıklarında pamuk yardımıyla temizleyebilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Oyunların özel ambalajları içerisinde saklanması, uzun süre hasar görmeden çalışabilmesini ve performansını korumasını sağlayabilir.
  • Oyun oynama işlemi sona erdiğinde oyunlar DVD'lerini PS4 içerisinde bırakmamalı ve tekrar özel ambalajı içerisinde muhafaza etmelisiniz.
  • PS4 cihazının aşırı ısınması durumunda, elektrikle temasını keserek soğuma aşamasına gelene kadar dinlendirilebilirsiniz.
  • Oyun disklerinin parlak bölümüyle temas etmemeli ve oyun diskini ortasındaki delikli bölüm aracılığıyla taşımalısınız.
  • Oyun disklerinin parlak bölümü zeminlerle doğrudan temas ettirmemelive bu tür durumlarda diskin diğer yüzünü kullanmalısınız.