GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Diğer Dijital Kamera

kategorisinde 388 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Diğer Dijital Kamera

Dijital kameralar, hemen her alanda kullanılan elektronik cihazlardır ve kullanım amacına göre geniş bir ürün yelpazesi sunar. Dijital kameraları, tıbbi görüntülemelerde, zemin etütlerinde, çeşitli suçların ortaya çıkarılmasında ve güvenlik amacıyla kullanılabileceğiniz gibi, öğrenci ve bebek takibi için de kullanabilirsiniz. Dijital kamera modelleri, İnternet bağlantısı ile anında görüntü paylaşımı, canlı izleme imkânı ve diğer cihazlara aktarma imkânı gibi seçeneklerin yanı sıra, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi sunar.

Güvenlik Kameraları ile Korunun!

Diğer Dijital Kamera

İş yerleriniz ve evleriniz için tasarlanan ve gizlenebilen güvenlik kameraları ile gelecek olan tehlikelerin önüne geçebilirsiniz. Sıradan bir obje şeklinde tasarlanan veya fark edilemeyecek küçüklükte üretilen mini gizli kameralarla bebek bakıcılarını izleyebilir ve çocuğunuzun güvenliğini takip edebilirsiniz. 5 veya 10 metre uzunluğa kadar ulaşabilen portatif yılan kameralarla girilemeyen bölgelere girebilir rahatlıkla görüntü alabilirsiniz. Boroskop kameralar, arkeolojik kazılar, lokal çatlak tespiti, kanalizasyon muayenesi, kaynak çalışmaları, boru hattı, motor, otomotiv, uçak ve gemi muayenesi gibi oldukça geniş bir alanda kullanılır.

Tıbbi Amaçlı Kameralar

Diğer Dijital Kamera

Yılan kamera modelleri, tıp sektöründe mide endoskopisi çekmenin yanı sıra, bağırsak görüntüleme, kulak, burun boğaz ve ağız hastalıkları tanı ve tedavisi için de yoğun olarak kullanılır. Çeşitli çözünürlüklere sahip kameralarda, ayarlanabilir LED ışığı, VGA görüntü formatı, PC ve Andoride bağlanma imkânı gibi özellikler bulunur. Su geçiren ve su geçirmeyen modelleri vardır.

An Be An Takip Edin!

Diğer Dijital Kamera

Wi-Fi kameralar, internetin olduğu her yerde izlenebilir. Bebek odası takibi için idealdir. Bulunduğunuz yerden 360 derece döndürerek tüm açıları görme imkânı da sunan modellerle bebeğinizi her an takip edebilirsiniz. Çeşitli kullanım amaçları için 7 ve 10 saate kadar kayıt yapan kalem kameralar dışında, USB kameralar, giyilebilir kameralar, gözlük kameralar, çakmak kameralar, modül kameralar, casus kameralar ve kol saati kameralarından da yararlanabilirsiniz. Sony, Samsung, Canon gibi ünlü markaların ürettiği yüksek çözünürlüklü el kameraları ile güzel anlarınızı kayıt altına alabilirsiniz. Tüm ürünler cazip fiyatlar ile tüketicilerin hizmetine sunulur.

Diğer Kamera Özellikleri

  • Baş döndüren bir hızla gelişen kameralar, oldukça geniş seçenekler sunar. Yeni nesil kameralar, diğer cihazlarınızla da uyumlu çalışır.
  • Dijital kamera görüntüleri, rahatlıkla bilgisayara ve akıllı telefonlara aktarılabilir.
  • Gizli kameralar, çeşitli suçların aydınlatılması için büyük yardımcıdır.
  • Giyilebilir kameraların taşınması ve kullanılması gayet kolaydır. Giyilebilir aksiyon kameraları ile eller serbest kalırken kamera her şeyi çeker.
  • Taşınması kolay USB kameralarla USB 2.0 arabirimi üzerinden hem video hem ses yakalayabilirsiniz.

Dijital Kamera Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

  • Gizli bir kameraya mı açık bir kameraya mı ihtiyaç duyduğunuzu belirleyin.
  • Gizli bir kameraya ihtiyacınız varsa, askı, kalem, gözlük veya iğne deliği gibi modellerde üretilen kameraları seçebilirsiniz.
  • Hastalıkların tanı ve teşhisi için yılan kameralar ideal çözümler sunar. Endoskopi, kolonoskopi gibi tıbbi amaçlara hizmet eder.
  • Zemin, boru hattı, yer altı etüdü ve muayeneleriniz için en küçük yerlere bile rahatlıkla giren boroskop kameralar kullanabilirsiniz.
  • Okul servisi yönetmenliğine uygun araç içi kameralarla servisle gidip gelen öğrencilerin takibi son derece kolaydır.