GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Video Kamera

kategorisinde 429 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Video Kamera

Teknolojinin son yıllarda büyük bir ivme yakalayarak gelişmesi video kamera modellerinin çeşitliliğini ve yeteneklerini artırıyor. Canlı yayın özelliği, 4K video çekim özellikleri, stok videolar için ihtiyaç duyulan çekim teknikleriyle üretilen video kameralar, profesyonel video tasarımcıları için vazgeçilmez seçenekler ortaya koyuyor.

Profesyonel Video Kameraların İşlevleri

Video Kamera

Profesyonel video kameralar, yaklaşık 15x optik zoom yapabilen, yüksek çözünürlük değerlerine sahip olan kameralardır. Bu kameralarla; HD, Full HD, Ultra HD gibi yüksek çözünürlük seçeneklerini kullanarak profesyonel video kayıtları oluşturabilirsiniz. Profesyonel video kameralar, belgesel, film, kısa film, reklam filmi, profesyonel video çalışmaları gibi alanlarda kullanılır. Video çekimlerinin yanı sıra fotoğraf çekimleri de yapabilir. Bazı profesyonel kameralarda, ağır çekim özelliği, çift kayıt özelliği, sessiz kayıt özelliği, filtreleme özellikleri, dahili veya harici mikrofon desteği gibi özellikler bulunur. Profesyonel video kamera çeşitleri, dünyaca ünlü marka ve model tasarımlarıyla üretilir. Sony, Xiaomi gibi markaların profesyonel video kamera modellerinde video içeriklerini anında izlemek için mini ekran bölümü de bulunur.

Kullanışlı Cam Corder Kameralar

Video Kamera

Cam Corder kameralar, profesyonel video kameralara göre daha hafif yapıları olan, el üzerine bantlar aracılığıyla sabitlenebilen el kameralarıdır. Günlük kullanım için oldukça pratik çözümler sunan Cam Corder kameralar, plajlarda, yolculuk sırasında, tripodlara ihtiyaç duymadan hızlı bir şekilde görüntü kaydı alabilmenize yardımcı olur. Cam Corder kameraların, su altında çekim yapabilen çeşitleri de mevcuttur. Profesyonel kameralara göre daha ekonomik fiyat seçenekleri sunan bu kameralar, hareketli aksiyon kamerası işlevi gerçekleştirir. HD, Full HD ve Ultra HD gibi yüksek çözünürlükte görüntü kaydedebilen Cam Corder kamera markaları arasında Sports, GoPro, Genius gibi tanınmış markalar bulunur.

Güvenlik Uzmanı IP Kameralar

Video Kamera

IP kameralar, apartmanlarda, sitelerde, otellerde, mağazalarda, evlerde, hemen her alanda güvenlik amacıyla 7/24 görüntü kaydeden kameralardır. Günlük yaşamda sıkça karşılaşılan olumsuz olayları önlemek amacıyla kurulan bu sistemlerin, caydırıcı bir etkisi olduğu da muhtemel. Çocuk güvenliğini sağlamak için birebir olan IP kameraların özellikleri, günümüzde son derece gelişmiştir. Örneğin, çocuk odasına oldukça basit bir şekilde kuracağınız IP kamera ile çocuğunuzu iş yerinizden, akıllı telefonunuzdan veya diğer dijital ekranlardan görüntüleyebilirsiniz. IP kameralara oldukça ekonomik video kamera fiyatları ile sahip olabilirsiniz.

Kameraların Ek İşlevleri

  • Güvenlik amacıyla ya da diğer amaçlarla araç içine veya dışına kurulan kamera tiplerini kullanabilirsiniz.
  • Aracınızın dikiz aynasına taktıracağınız kamerayla, arka koltukta bulunan çocuğunuzu kontrol edebilirsiniz.
  • Aksiyon kameralarının Wi-Fi bağlantısı kurabilen, akıllı telefonlara bağlanabilen tasarımlarını değerlendirebilirsiniz.
  • Aksiyon kameraları, video çekim özelliğinin yanı sıra fotoğraf çekimleri de yapabilir.
  • Lens yuvası sabit olmayan kamera türlerini tercih ederek lens değişimi yapabilir, geniş açılı, mikro veya makro çekim lenslerini değişimli olarak kullanabilirsiniz.

Bunlara da Dikkat Edin

  • Profesyonel kameralar, USB portuyla oldukça kolay bir şekilde tüm güç kaynaklarından şarj alabilir.
  • Profesyonel kameralar arasında OLED vizör donanımına sahip olan kamera modelleri bulunur. Bu vizör, ayrıntılı görüntü ve yüksek kontrastlı görüntü çekimi yapabilir.
  • Kameraların daha net ve titreşimsiz videolar alabilmesi için kamera sabitleyici tripodları kullanabilirsiniz.
  • Video kameralar, sınırsız boyutta çekimler yapabilmenizi sağlar.
  • Kamera ve ekipmanları güvenli kamera çantalarında taşınmalıdır. Aksi takdirde cihazda arızalar ortaya çıkabilir.