GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Vestel

markasında 7748 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Vestel 1984 yılında kurulan ve genel merkezi Manisa'da bulunan yerli bir şirket. Mobil cihazlardan beyaz eşyaya, ankastre ürünlerinden elektronik ev aletlerine kadar teknoloji üretimini son sürat sürdüren Vestel, ihracat alanında da Türkiye'nin zirveye oynayan markalarından biri olarak varlığını sürdürmekte.

Vestel Televizyon Modelleri

Gerek Türkiye gerek Avrupa pazarında TV kullanıcılarının ciddi oranda rağbet gösterdiği Vestel televizyon modelleri yüksek çözünürlüğü ile ön plana çıkmaktadır. TV izleyicilerinin arayışlarına göre farklı inçler ile bulabilecekleri modeller Full HD çözünürlük standardı ile dikkat çekmekte ve evlerinde çok canlı bir izleme deneyimi isteyenler için ideal tasarımlar içermektedir. İzleme kalitesini arttıran teknik özelliklerin yanı sıra sese de özen gösteren Vestel 12, 16, 20 W gibi farklı ses çıkış güçleri ile televizyon modellerini donatmaktadır. 4K Ultra HD özellikleri ile daha keskin bir izleme deneyimi yaşamak isteyenlerin de sık tercih ettiği Vestel TV modelleri LED ve Smart TV gibi önde gelen görüntü teknolojileri ile tasarlanmakta. Evini yeni dizenlerden daha güncel TV modellerini değerlendirmek isteyenlere kadar birbirinden farklı pek çok kitleye hitap eden markanın üst düzey TV tasarımları için kategoriyi gezebilirsiniz. Model modele değişkenlik gösteren Vestel televizyon fiyatları hakkında da birebir gözlem sayesinde daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Vestel Marka Ürünler

Vestel buzdolapları modelleri, bu başarılı arz talep ilişkisinin önde gelen örneklerinden biri. Üst ve alttan donduruculu şekilde iki ayrı kullanım alışkanlığına göre tasarlanan modeller, derin ve geniş buzdolapları arayanlar için de daha minimal modeller ile ilgilenenlere de ürünün ideal örneklerini sunar. Vestel mikrodalga modelleriyse markanın mutfak ürünleri alanında dijital ve mekanik olarak iki ayrı kontrol sistemiyle çalışan tasarımlarıyla bilinir. Gündelik gıdaların yanı sıra yüksek Watt ızgara gücü, kademe gücü ve litresiyle randımanlı mikrodalgaları Vestel'de bulabilirsiniz. Farklı renklerle kuşatılarak değişik estetik algılara hitap eden Vestel bulaşık makinesi modelleri de ürünün aradığınız tasarımlarını içerebilir. Bulaşıklarınızı rahatça dizip, yüksek enerji gücü sayesinde makinenizi çalıştırabilirsiniz. Vestel çamaşır makinesi de maksimum sıkma gücü ve yüksek hacimli yıkama kapasitesiyle kirlilerinizi kolayca yıkamanızı sağlar.

Vestel Hakkında

Dünya çapında da adından söz ettirmesini bilen markanın Vestel klima modelleri de göze çarpmakta, ürün modelleri salon ya da duvar tipleri gibi farklı kullanım noktalarına hitap etmekte. Yüksek ısıtma ve soğutma kapasitesiyle, Inverter klima teknolojisiyle sıcaktan bunaldığınız ya da soğuktan üşüdüğünüz zamanlarda yapmanız gereken tek şey klimayı çalıştırmak ve aradığınız ideal havayı teneffüs etmek. İletişim teknolojisi içerisinde de akıllı telefonlarıyla gündeme gelen Vestel Venüs serisiyle cep telefonu dünyasında popülerlik yakalamasını bilmektedir. Akıllı telefon piyasasındaki önde gelen markaların tasarımlarını kendine özgü bir biçimde uyarlayıp ürüne dönüştürmesini bilen Vestel yüksek hafıza kapasitesi, ekran ve kamera çözünürlükleriyle iletişim dünyasına da imzasını atmaktadır. Günümüzde ihracattan kazandığı hisse ile Türkiye ekonomisi için de büyük bir güç olmayı başaran Vestel 20 bine ulaşan istihdam imkanıyla da dikkate değer olmakta ve Manisa'da yer alan üretim tesisiyle Avrupa'nın en büyük fabrikalarından birinin sahibi olarak öne çıkmakta.