GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Varta

markasında 1486 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Genel merkezi Almanya'da bulunan Varta içten yanmalı motorlar için ürettiği akümülatörleriyle sektörünün dünya çapında başarı kazanan markaları arasındadır. Otomobillerden motorbotlara, motosikletlerden karavanlara kadar milyonlarca aracın tercih ettiği Varta verim, tasarruf, uzun ömürlü kullanım gibi alanlarda etkili teknolojiler kullanmaktadır. İleri teknolojilerle donattığı pilleriyle, yüksek kapasiteli taşınabilir şarj cihazlarıyla da öne çıkan markanın sunduğu ürünler sayesinde siz de ileri nesil teknolojilere sahip akümülatörlere, pillere, şarj çözümlerine kategorimizden hemen sahip olabilirsiniz!

Varta Akü Özellikleri

Alman mühendisliğinin hakkını veren Varta aküleri daha uzun ömür, daha az korozyon ve daha düşük sahip olma maliyeti özellikleriyle tüketicisinin beğenisini kazanmaktadır. Markanın sunduğu aküler Start - Stop imkanı sayesinde aracınız durduğunda motoru kapatır, kalkışa geçerken de seri bir şekilde tekrar çalıştırır. Araç sürüşünde dayanıklılık kadar tüketim ekonomisine de önem veren kullanıcılar için oldukça önemli olan bu sistemi akülerin daha az emisyonla üretilme özelliği takip eder. Varta 60 Amper akü kapasitesine modelleri arasında Blue Dynamic 47 ile oldukça ses getirmektedir. Standart donanıma sahip, start - stop özelliği bulunmayan tüm araçlar için tercih edebileceğiniz ürün daha az enerji ve daha az hava kirliliğiyle kullanıcı ve çevre dostudur. Yüksek marş gücüne sahip model sağlam bir performans için PowerFame ızgara teknolojisiyle donatılmaktadır. Yüksek Avrupa standartlarına göre imal edilen modeli Varta 72 amper aküler takip eder. CCA kapasitesi 680 A olan Blue Dynamic E43 dur - kalk sistemi olmayan araçlar için 72 amperli bir akü arıyorsanız en doğru adreslerden biridir. Dur - kalk özelliği bulunmayan araçlar için aradığınız farklı bir akü içinse Silver Dynamic H3 aküleri ön plandadır. Varta 100 amper akü kapasitesine sahip böyle bir modelle size en zorlu ihtiyaçlara dahi yanıt veren üstün bir marş gücü sunmaktadır. 830 A CCA kapasitesi ile donatılan ürün Varta aküleri arasında sık tercih edilen modeller arasındadır. Siz de Varta akü fiyatlarını öğrenebileceğiniz kategorimizden hızlıca alışveriş yapabilirsiniz.

Varta Pil Ürünleri

İşitme cihazlarından şarjlı kalemlere, telsiz telefonlardan şarj cihazlarına kadar Varta pilleriyle yüksek şarj çözümlerine ulaşabilirsiniz. Tüm standart cihazlar için ideal bir pile Save Money pilleriyle sahip olabilirsiniz. 2100 mAh kapasitesindeki bu AA piller saklama halinde uzun süren güçlere sahiptir. Böylece daha uzun ömürlü bir şekilde kullanabileceğiniz standart pillere Varta ile ulaşmanız oldukça kolaydır. Dijital ve analog saatler için kusursuz bir şekilde dizayn edilen çok yönlü saat pillerini de ayrıca akıllı oyuncaklarda, akıllı medikal cihazlarda, hesap makinelerinde kullanabilirsiniz. Uzun süreli işlemler için güçlü enerji sunan, güvenlik cihazlarından alarm sistemlerine kadar tercih edebileceğiniz Varta pilleri de yüksek voltaj ve elektrokimyasal sistemiyle özel işleriniz için en ideal piller arasındadır. Varta şarjlı pilleri arasında 9 V akü voltajına sahip modelleriyle de öne çıkmaktadır. Tüm standart cihazlara uyumlu bu şarj edilebilir piller temin ettiğiniz anda size önceden şarj edilmiş şekilde ulaşır. Kullanıma hazır şekilde ulaşabileceğiniz böyle bir ürünle farklı birçok şarj cihazını doldurabilirsiniz. Taşınabilir şarj cihazlarına da markanın ürün ağında görebileceğiniz enerji çözümleri arasındadır. Markanın farklı birçok taşınabilir şarj cihazı ile telefonlarınızı, tabletlerinizi günde birden fazla kolayca şarj edebilirsiniz.

Varta Taşınabilir Şarj Cihazları

Powerbank olarak da bilinen taşınabilir şarj cihazlarına üstün Alman markası Varta ile ulaşarak verimli şarj çözümlerini cihazlarınızla buluşturabilirsiniz. 10400 mAh gibi yüksek bir enerji kapasitesine sahip bir modelle telefonunuzu günde 3 - 4 defa kolayca şarj edebilirsiniz. Tabletlerinizi de gün içinde yaklaşık 2 defa şarj edebilecek böyle bir model aynı anda 2 cihazı şarj etmek için gerekli bağlantılara da sahiptir. Özellikle gün içinde hareket halinde olan, yoğun iş temposuna sahip kişiler bir yandan işlerini yürütürken bir yandan kesintisiz iletişim için gerekli çözümlere de ulaşmış olurlar. Kompakt ve yüksek hızlı şarj özelliğiyle oldukça kullanışlı olan ürünü 6000 mAh kapasiteye sahip bir başka model takip eder. 12 V akü voltajına ulaşan giriş ve çıkış voltlarına sahip böyle bir modelle de mobil cihazlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde şarj edebilirsiniz. Siz de araçlardan telefonlarınıza kadar birçok noktada enerji çözümü sunan Varta ile kategorimizi ziyaret ederek tanışabilirsiniz. Geniş yelpazesi sayesinde farklı birçok bütçeye uygunluğuyla da sevilen Varta detaylı ürün sorgulaması, kolay alışveriş ve fiyat filtreleme opsiyonuyla da kategorimizde bulunmaktadır. Çeşitli fırsatlarla da karşılaşabileceğiniz kategorimizde zahmetsizce alışverişin yanı sıra avantajlı satın alma da gerçekleştirebilirsiniz.