GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Vancat

markasında 225 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Vancat kediler ile beraber yaşayan hayvanseverlere, minik dostlarını rahat ettirecek ürünler sunuyor. Kedi kumu, kuru kedi mamaları ile popülerliğini koruyan marka, Premium serileri ile sayısız hayvanseverin tercihi. Sevimli dostlarınızın gelişim dönemlerinde ihtiyaç duyacakları alanı onlara yaratmak için siz de Vancat ürünlerini tercih edebilirsiniz. Hemen alışverişe başlayarak bedava kargo gibi fırsatlardan yararlanabilecek olmanız da cabası.

Vancat Kedi Kumları İle Kötü Kokulara Elveda

Vancat kedi kumu markanın çokça talep edilen ürünlerinden biri olarak adeta başarısını gözler önüne seriyor. Markanın kedi kumları farklı seçenekleri ile de en doğru ürünü tercih etmenizi kolaylaştırabilir. Bunlar arasında örnekse Vancat aktif karbonlu kedi kumu ekstra koku emici granülleri sayesinde kötü kokuları yüzeyde hapsediyor. Bentonit kedi kumları olan bu ürünlerin tane boyutu deniz kumu kalınlığına yakın olduğundan, kedinizin patileri de daha yumuşak algılayacak. Vancat aktif karbonlu kedi kumları, özellikle yavrular için ideal olması ile ilk dönemlerindeki minik dostunuza konforlu bir ortam yaratmanızı sağlayabilir. Vancat kedi kumu yorum sayfalarında da müşterilerin bu ürünlerden duyduğu memnuniyeti görmeniz mümkün. Bebek pudrası kedi kumları da oldukça cazip. Süper hızlı topaklanma vadeden bu ürünler de yalnızca kötü kokuyu hapsetmiyor. Aynı zamanda etrafa bebek pudrası kokusu da yayıyor. Bunlar da bentonit kedi kumu olarak öne çıkıyor ve %100'e yakın tozsuz bir deneyim sunabiliyor.

Besleyicilik Özelliği İle Vancat Mamaları

Vancat kedi maması ile de çok sevdiğiniz dostunuzun beslenme ihtiyaçlarına dört dörtlük yanıt vermeyi amaçlıyor. Farklı dönemlere özgü, zengin içerikler ile donatılan kedi mamaları besleyiciliği ile de kediniz için ultra mama olmaya aday. Örneğin, Vancat yavru kedi maması kuzu etli olup markanın Premium mama serisinin içerisinde yer alıyor. Sevimli dostunuzun erken dönemlerinden yetişkinliğe sağlıklı bir şekilde geçmesi için pek çok fayda ile donatılan bu mamalar, bakımlı tüylerden parlak gözlere birçok etkiye sahip. %30 oranında kurutulmuş kuzu ve / veya dana proteini, %14 baldo pirinç, %12 hidrolize kemiksiz kuzu proteini, taurin, deniz yosunu gibi içeriklere sahip bu mamalar %38 oranındaki proteini ile de yavru bir kedi için oldukça ideal. Yetişkin kediler içinse balıklı, kuzu etli, tavuklu & balıklı olmak üzere seçenekler sunuluyor. Örnekse, balıklı ve pirinçli yetişkin kedi mamaları %33 protein, %15 yağ içeriği, %8 ham kül gibi bileşenlere sahip. Vancat kedi maması yorumları markanın bu ürünlerinden duyulan memnuniyeti görmenizi sağlayabilir.

Vancat Fiyatları

Sunduğu ürünleri ile kedilerin beslenme ve tuvalet ihtiyaçlarına 360 derece yanıt vermeyi amaçlayan markayı geniş bir fiyat skalasında görmeniz mümkün. Bunun en önemli nedeni tabii ki ürün çeşitliliği oluyor. Örneğin, mamalar yetişkin ve yavru kedilere özel olarak imal edilen seçenekler sunuyor. Yavru kediler için bir adet mama seçeneği bulunurken yetişkin kediler için pek çok alternatif bulunuyor. Kedi kumları da aktif karbonlu, bebek pudrası kokulu, Marsilya sabunu kokulu, çam kokulu, parfümsüz gibi seçenekleri ile nokta atışı bir tercih yapmanızı kolaylaştırabilir. Ürünlerin fiyatlarına farklı unsurlar da etki ediyor. Örneğin, Vancat kedi kumu 15 kg ağırlığındaki seçenekleri ve diğer hacimlerde satışa sunulan opsiyonları ile alışverişinizi çeşitlendirmenizi sağlıyor. Bu ayrıntı, elbette ürünlerin fiyatlandırmasına da etki ediyor. Dilerseniz, kategorilerimizde alışveriş yaparken faydalanabileceğiniz pek çok kolaylık da var. Fiyat filtreleme özelliğini kullanırsanız aradığınız Vancat ürünlerinin bütçenize uygun seçeneklerini hemen listeleyebilirsiniz. Akıllı sıralama opsiyonu da ürünleri en yüksek fiyat, en düşük fiyat ya da listeye eklenme tarihine göre yukarıdan aşağıya incelemenizi sağlıyor.