GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

DJI Drone

kategorisinde 30 adet ürün bulundu.
|
Filtrele
1

Ürünü hangi kullanıcı seviyesi için arıyorsunuz?

DJI Drone

İnsansız hava araçları anlamına gelen drone, farklı kullanım amaçlarına uygun seçenekleriyle DJI markası tarafından beğenilere sunuluyor. Uzaktan kumanda teknolojisiyle kontrol edilebilen DJI drone modelleri arasında hem amatörlere hem de profesyonellere uygun birçok seçenek bulunuyor. Drone kategorisinde en çok tercih edilen markalar arasında yer alan DJI, kullanıcı ihtiyaç ve beklentilerine uygun modelleriyle yüksek memnuniyet sağlıyor. Siz de aradığınız drone modelini DJI ile kolayca bulabilirsiniz. Tüm DJI drone modellerini incelemek için kategorimizde gezinmeye hemen başlayın!

Farklı Kullanım Amaçlarına Uygun DJI Drone Modelleri

DJI drone modelleri arasında farklı kullanım amaçlarına uygun birçok seçenek bulunuyor. Markanın öne çıkan modelleri arasında yer alan DJI drone Spark özellikle başlangıç seviyesindekilerin tercihi oluyor. İşaret algılama, GLONASS, uçuş otonomisi, sahne modları, GPS, dokun-gönder, FPV, uçuş güvenliği, VR gözlük desteği, hedef takibi, akıllı batarya, 3D sensör ve ivme ölçer gibi özellikleriyle öne çıkan DJI Spark modeli; 500 metrelik bir kullanım mesafesi sunuyor. Full HD video çekimleri yapabilmenize olanak sunan bu model aynı zamanda panorama çekimler de yapabiliyor. Markanın sevilen bir başka modeli DJI Mavic Pro ise drone kullanımında deneyimli olanlara ve profesyonellere hitap ediyor. 3 eksenli titreşim engelleme özelliği, 4K video çözünürlüğü, 5000 metrelik kullanım mesafesi ve 6000 metrelik azami rakım özellikleri ile dikkat çeken DJI Mavic Pro drone modeli 31 dakikalık çalışma süresi sunuyor.

DJI Drone Modelleri ile Dünyanızı Genişletin

DJI drone kullanımı gerek kullanım kılavuzundan gerekse de internette yer alan kullanım videolarından rahatlıkla öğrenilebiliyor. Eğer siz de yeni bir hobi edinmek istiyorsanız DJI drone modelleri ile drone çekimleri yapmayı deneyebilirsiniz. Dünyasını genişletmek isteyenlerin tercihi olan DJI drone modelleri bambaşka dünyaların kapılarını aralamanızı sağlar. Yaşadığınız, gezdiğiniz yerleri havadan görebilmenize ve gelecek için kendinize harika anılan bırakabilmenize olanak sunan DJI drone modelleri ile benzersiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Hem video hem de fotoğraf çekimleri yapabilmeyi mümkün kılan DJI drone modelleri yüksek çözünürlük ve gelişmiş kamera özellikleriyle üstün bir kalite sunar. Özellikle gelişmiş modellerin kamera özellikleri arasında küresel panorama çekimden düşme efektine, zaman aralıklı çekimden dolly zoom efektine pek çok ileri özellik bulunur. Eşsiz fotoğraf ve video çekimleri yapabilmenize imkân sağlayan DJI drone modelleri arasından seçim yaparken kamera ve çekim özelliklerine dikkat etmeyi unutmayın!

DJI Drone Fiyatları

DJI drone Mini, Pro, Inspire, Phantom, Spark, Matrice, Mavic gibi modelleriyle her beklentiye uygun seçenekler sunuyor. DJI drone modelleri arasında başlangıç, uzman ve deneyimli olmak üzere 3 farklı kullanıcı tipine yönelik olarak tasarlanıyor. DJI drone'ler arasından seçim yaparken kullanım seviyenize uygun bir seçim yapmaya dikkat etmelisiniz. Her ürünün ürün detay sayfasında modelin başlangıç seviyesi belirtiliyor. Ayrıca dilerseniz sol kısımda yer alan filtreleme menüsünden kullanıcı seviyenizi filtreleyerek yalnızca size uygun modelleri de listeleyebilirsiniz. Farklı özelliklere ve farklı kullanım seviyelerine uygun DJI drone modellerinin fiyatları da farklılık gösteriyor. DJI drone fiyatlarını kategorimiz üzerinden inceleyerek, beğendiğiniz modeli güvenle satın alabilirsiniz. Daha fazla marka seçeneği içinse Drone kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.