GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Aksesuar ve Ekipman

kategorisinde 7847 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Aksesuar ve Ekipman

Uzaktan kumanda ile yönetilen oyuncakları aksesuar ve ekipman modelleri ile başarıyla kullanabilirsiniz. Oyuncakların mevcut parçalarında hasar oluştuğunda ya da bu parçaların değiştirilmesi gerektiğinde yedek parça görevi gören gereçlerden yararlanabilirsiniz. Uyumlu tasarımları ve gelişmiş teknolojileriyle göz dolduran bu ürünler aksesuar ve ekipman markaları tarafından özenle tasarlanır. Model uçak pervanesi ile sahip olduğunuz model uçağa göre uygun ekipmanlar arasından siparişinizi verebilirsiniz. Daha estetik bir görüntü yaratan ve parlaklıklarıyla da göz dolduran bu pervaneler aynı zamanda hafiflikleriyle de beğeni toplar. Çocuğunuzun oyuncaklarını başarıyla kullanabilmesi için sipariş edebileceğiniz ürünlere aksesuar ve ekipman fiyatları yönünden de cezbedici özelliklerle sahip olabilirsiniz.

Yararlı Aksesuar ve Ekipman Çeşitleri

Aksesuar ve Ekipman

Gövde yapılarında yer verdikleri bağlantı noktalarıyla montaj kolaylığı yaratan pervaneler, oyuncak uçakların daha gerçekçi bir görünüme ulaşması için idealdir. Model uçak malzemeleri ile evinizde ya da çalışma ortamınızda sergileyebileceğiniz uçaklarınıza daha zarif bir görünüm kazandırabilirsiniz. Model uçağı sabitlemeyi sağlayan kaidelerin üzerine ürününüzü yerleştirip monte edebilirsiniz. Model uçağın havada asılı kalmasını sağlayan bağlantı çubukları aracılığıyla oyuncakların daha estetik bir şekilde sergilenmesi gerçekleşir. Farklı renk alternatifleri ve değişik ebatlarla beraber üretilen pervaneleri, oyuncağınıza takarak arzu ettiğiniz görüntüyü kolayca yakalayabilirsiniz. Çıkartmalarla model uçağınızı süsleyerek daha dikkat çekici bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Hobilerinizi Gerçekleştirirken Aksesuarlardan Yardım Alın

Aksesuar ve Ekipman

Model uçaklara ilgi duyan kullanıcılar için birçok ürün bulunması elinizdeki ürünü şık bir şekilde giydirip kullanışlı ekipmanlarla daha zarif hale getirmenize yardım eder. Model uçak motoru aracılığıyla gerçekçi tasarımlarıyla göz dolduran motor çeşitleri arasından dilediğinizi satın alıp ürününüze takabilirsiniz. Model uçakları detaylarıyla daha da dikkat çekici hale getiren ekipmanlar kullanıcılarından tam not alır. Oyuncak helikopterlerde kullanılabilen motorlar farklı kapasitelerde üretilmeleriyle elinizdeki ürüne en uygun gereci satın alabilmenize yardım eder. Güçlü motorlar sayesinde oyuncak helikopterinizi keyifli bir şekilde uçurabilirsiniz. Oyuncak arabalarıyla vakit geçirmeyi seven çocuklara yardım eden modern tekerlekler sayesinde ürünü kontrol etmek, hızlanma ve frenleme konusunda başarılı bir performans yakalamak kolaylaşır.

Kullanışlı ve Pratik Gereçlerden Yararlanın

Aksesuar ve Ekipman

Uzaktan kumandalı oyuncak arabalar için bulunan çok sayıdaki ekipman güvenli ve eğlenceli bir kullanım deneyimi için geliştirilmiştir. Oyuncak araba için uzaktan kumanda aracılığıyla çocuğunuz oyuncağını kolayca kontrol eder. İleri ve geri tuşlarıyla kullanım rahatlığı oluşturan ve ergonomik gövdeye sahip bu kumandalar, aynı zamanda sağa ve sola manevra yapmayı da basitleştirir. Pilli uzaktan kumandalar uzun ömürlü pil desteğiyle kesintisiz bir şekilde oyuncak araba sürebilmeye yardım eder. Birçok oyuncak çeşidinde kullanılabilen motor modellerini değerlendirerek çocuğunuzun oyuncaklarını daha işler hale getirebilirsiniz. Amortisör ve süspansiyon ürünleriyle araba, uçak, helikopter gibi ürünlere takılabilen ekipmanlara ulaşabilirsiniz.

Bilinmesi Gerekenler

  • Jantlara ve tırtıklı yüzeye sahip tekerlekler uzaktan kumandalı oyuncak arabaları kolayca yönetmeye yardım eder.
  • Araba gövdeleriyle oyuncak arabanızın bir yarış arabası görünümüne ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
  • Aydınlatmalı uzaktan kumandalar ekran üzerindeki bilgileri net bir biçimde görebilmek için uygundur.
  • Kalın ve dayanıklı kabloları motorun daha verimli ve güvenli şekilde çalışmasına yardım eder.
  • Az ses çıkararak çalışan motorlar kullanım konforunu da artırır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Sipariş edeceğiniz ekipmanların elinizdeki ürüne uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekir.
  • Motor, pervane gibi model uçak malzemelerini uygun yuvalara özenle yerleştiriniz.
  • Oyuncak araba tekerleklerini sipariş ederken arabınızın boyutlarına göre tasarlanmış modellere yönelebilirsiniz.
  • Amortisör parçalarını takarken vidaların ve bağlantı noktalarının doğru şekilde ayarlanmasına özen gösteriniz.
  • Uzaktan kumanda ile sürüş yaparken sinyal mesafesini aşmamaya çalışınız.