Sepetim
Ürünün Teknik Özellikleri

Geri Ürün Özellikleri

Next Kanky Uydu Alıcısı için ürün özellikleri

Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.

Next Kanky

Marka Next
Model Kanky
Çözünürlük Biçimi Full HD

Uydu Özellikleri

Renk Turuncu
Kanal Kapasitesi 5000 adet
PVR / TimeShift Var
TKGS Var
E-Program Rehberi Var
Popüler Uygulamalar Youtube
Özellikler Medya Oynatıcı
Wi-Fi Desteği
Altyazı Desteği
NIT (Çoklu Uydu Arama)
Yazılım Yükseltme

Bağlantılar

Wi-Fi Var
Ethernet Yok
USB Var
USB Versiyonu USB 2.0
USB Girişi Sayısı 2

Donanım/Yazılım

İşletim Sistemi RTOS
Flash Bellek 4 MB
CPU Frekansı 0.60 GHz
HDMI Var
Bellek 64 MB

Tüm Özellikler

Next Kanky

Türkiye'nin deneyimli uydu alıcısı markaları arasında yer alan Next, Kanky uydu alıcısı modelleri ile televizyon deneyimini bir üst seviyeye taşıyor. Next Kanky uydu alıcısı modern tasarımı, tak-kullan özelliği ve teknolojik donanımıyla birçok avantajı beraberinde getiriyor.

Next Kanky

Next Kanky Uydu Alıcısının Avantajları

Next Kanky HD uydu alıcısı TKGS sayesinde kurulum ve kullanım kolaylığı sağlıyor. TKGS desteği ile Türksat'ın yayınladığı her bilgi, uydu alıcısı tarafından işlenerek güncelleniyor. Bu özellikle zamanla değişen kanal parametrelerini de manuel olarak ayarlamaya gerek kalmıyor. Buna ek olarak TKGS desteği ile uydu bağlantısı yapıldığı zaman tarayıcı direkt olarak kanal listesini oluşturup ayarlıyor. Bu sebeple Next Kanky uydu alıcısı televizyon bağlantısının ardından saniyeler içerisinde kullanılabilir hale geliyor. Uydu kumandası, otomatik kanal listesinin arzuya göre sıralanmasına olanak tanıyor. Uydu alıcının 64 MB RAM hafızası ve 600 MHz işlemci hızı sayesinde kanallarda herhangi bir donukluk, solma yaşanmıyor. RTOS ve Next işletim sistemi uydu görüntü kalitesini eş zamanlı olarak kontrol ederek canlı ve parlak renklerin oluşumunu destekliyor. Ayrıca, Full HD görüntüyü destekleyen Next Kanky Full HD uydu alıcı, 1080 piksel video çözünürlüğü sunuyor. Kaliteli görüntü teknolojileri ile takip edilebilen 5000 kanal kapasitesi ile alternatiflerine göre daha ideal kullanım koşulları oluşturuyor. Bu özelliklerinin dışında, LED göstergeli IR alıcı modülü ile kanalların takip edilmesine yardımcı oluyor.

Uydu Alıcısının Eğlenceli Özellikleri

Next Kanky Full HD, uydu alıcısı kullanımını keyifli hale getiren birçok özellik içeriyor. MT7601 USB adaptörü ile Wi-Fi'ye bağlanabiliyor. USB adaptörü sürücüsüz kurulum sağladığı için internet bağlantısı saniyeler içerisinde gerçekleştiriliyor. İnternet bağlantısının ardından kumandanın yardımıyla Smart TV özelliği olmasına gerek olmadan televizyon ekranında YouTube görüntülenebiliyor. Bununla birlikte ekran üzerinde hava durumu desteği oluşturulabiliyor. Ayrıca, Next Kanky SD uydu alıcı cihazın üzerinde iki adet USB girişi ve bir adet HDMI çıkışı yer alıyor. USB girişine taşınabilir bellek bağlantısı kurularak bellek üzerinden film, video, müzik veya fotoğraflar televizyon ekranına yansıtılıyor. Ayrıca, taşınabilir bellek bağlantısıyla televizyondan takip edilen herhangi bir yayın USB belleğe kaydedilebiliyor. Bunlara ek olarak da cihaz güncellemesi yapılmak istenirse USB aygıtıyla güncelleme gerçekleştirilebiliyor. Uydu alıcı oldukça minik tasarlandığı için televizyon ünitesinde yer tasarrufu sağlıyor. Aynı zamanda aparatı ve çift taraflı bandıyla televizyonun istenilen bir yerine yapıştırılarak kullanılabiliyor. Next tarafından uydu alıcının siyah, kırmızı ve turuncu renk seçenekleri sunuluyor. Bu seçenekler arasından tarzınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Akıllı Uydu Alıcı Kumandası

Next teknolojisiyle tasarlanan Next Kanky SD kumanda ergonomik tasarımıyla kullanıcılarının tüm ihtiyacını karşılıyor. Kumanda, hem televizyon hem de uydu seçimini sunduğu için ikincil bir kumanda kullanımına gerek kalmıyor. Üzerinde kolay kullanım için çerçeve ile ayrılmış özel bir alan bulunuyor. Bu alandaki tüm tuşlar, her marka televizyonda uydu bağlantısı olmasa bile rahatlıkla kullanılabiliyor. Kumandanın kanal değişim, ses açma ve kapatma tuşları fosforlu renkleriyle karanlıkta dahi rahat kullanım sağlıyor. Bunlara ek olarak Next Kanky uydu alıcısı, tüm televizyon modellerinde teletext ve altyazı desteği sunuyor. Teletext desteği ile kanalların yayın akışı, canlı maç sonucu, borsa ve gündem haberleri eş zamanlı olarak tek tuşla takip edilebiliyor. Next Kanky HD uydu alıcısı yorumlar ve kullanıcı olumlu geri dönüşleri cihazın üstün özelliklerini ve kolay kullanılabilirliğini ispatlıyor. Next uydu alıcısı fiyatları alternatif markaların sunduğu modellerden daha ekonomik, herkesin ulaşabileceği rakamlarla piyasaya sürülüyor.

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

t****b

13 Haziran 2020

NEXT KANKY HD MİNİ UYDU

Yorum sahibi ürünü satın aldı

13 Haziran 2020

t****b

HDMI çıkış ile iyi çalışıyor. Menüleri güzel ve kullanışlı. Kumandası güzel; öğrenen kumandaya TV'nin bazı tuşlarını programlamak mümkün. Bu şekilde TV kumandasına gerek kalmıyor.

AV çıkışı çalışmadı. Bu nedenle ayrı bir HDMI-AV (RCA) çevirici almak zorunda kaldım. Konuyu NEXT'e bildirdim

Satıcı: electrocar (6136)

m****n

12 Şubat 2020

Başarılı ama ...

12 Şubat 2020

m****n

Ürün çok başarılı.Yaklaşık 3 gündür kullanıyorum. Bir sıkıntı yaşamadım.Kanal listesi hazır halde geliyor ama ben yine de güncelleme yaptım ve öyle kullanmaya başladım. Görüntü kalitesi iyi, kapladığı alan oldukça küçük, led göstergeli remote anteni de başarılı, üretildiği malzeme iyi, kanal geçişleri biraz yavaş gibi ama rahatsız etmiyor, kumandası tv'ye entegre edilebiliyor ve tek kumanda ile hem tv hem de uydu alıcı kontrol edilebiliyor, kutunun içinden kumanda pili ve hdmi kablo çıkıyor.

-üretici firmanın kutunun içine bir hdmi kablo da dahil etmesi çok güzel bir sey ama kablo çok kötü. daha aldığım gün kabloyu çöpe attım. yeni bir kablo aldım. ürünle beraber gelen kablo 10 - 15 dk çalışıyor sonra tamamen bağlantı kesiliyor. cihaz çalıştığı halde hiç bağlı değilmiş gibi gözüküyor. daha kaliteli bir hdmi kablo kullandım. üretici firmanın daha kaliteli bir kablo koymasını tavsiye ederim. gönderdikleri kablo hiç olmasa daha iyi ..en azından ürünün fiyatından düşerler... -aslında 5 puanlik bir ürün ama hdmi kablosu yüzünden 4 veriyorum .

i****1

19 Haziran 2020

Kaliteli ürün, Kaliteli satıcı

Yorum sahibi ürünü satın aldı

19 Haziran 2020

i****1

Ürün gerçekten kaliteli televizyonumu smart tv ye çevirdi. Tek kumanda ile tv ve uyduyu kumanda edebilmesi çok çok iyi bir şey kumanda kalabalığından kurtulduk. Ayrıca görüntü kalitesi de epey arttı

yok öle bişey

Satıcı: ataelektronik06 (97415)

Geri Satıcı Açıklaması

NEXT KANKY HD UYDU ALICI TKGS FULL HD için satıcı açıklaması
(#611901057)
Durum Sıfır
Garanti Süresi 2 yıl - 3 yıl
Garanti Var, Başlamamış
Kapasite Belirtilmemiş
Garanti Geçerlilik Yeri Türkiye
Menşei Türkiye
Kutu Var, Açılmamış
İşletim Sistemi RTOS
Renk Turuncu

Tüm ürünler Açılmamış pakette Tüm Yazılım Ve kanalları yüklü Tak Çalıştır. İçinden Çıkan Ürünler 3. Resimdedir

TÜRKSAT KANAL GÜNCELLEME SAYESİNDE TÜM KANALLAR OTOMATİK GÜNCELLENİR . 
FABRİKA AYARLARINA DÖNDÜĞÜNÜZDE DE AYNI İŞLEMİ YAPAR

Next Bayisinden  adınıza faturalı 2 yıl garantilidir.

HAFTA İÇİ 17:00 E KADAR HAFTA SONU 13:00 E KADAR OLAN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGO
   
KUTU İÇERİĞİ 

1- Uydu Alıcı
2- HDMI Kablo
3- Bir Adet Akıllı Kumanda
5- Ekranlı Kumanda Gözü 
6- Adaptör
7- Kumanda Pilleri 
8- Yapışkanlı Askı Aparatı
9- Kullanma Kılavuzu, Garanti Belgesi  ve Faturası
      

 

Teknik Özellikler.

Next Kanky HD TGKS'li MPEG4 HD Tak Kullan Uydu Alıcısı

Tek Kumanda ile TV ve Uydu Alıcı Kontrolü

4 Digit LED Gösterge

Türkiye'nin Uygun Fiyatlı En Popüler Uydu Alıcısı

Yeni Kırmızı Renk Kasa

Made in TURKEY

Uydu Kanal Kapasitesi: 5.000 

İşlemci Hızı: 600MHz

Flash Hafızası: 4MB

RAM Hafızası: 64MB

İşletim Sistemi: RTOS & Next

USB Giriş: 2 Adet

HDMI Çıkış: Var

Analog A/V (RCA) Çıkışı: Var

Dijital Ses Çıkışı: Var (Koaksiyel)

 

TKGS Desteği: Var

4-Digit LED Göstergeli IR Alıcı Modül

FullHD 1080p/i Video Çözünürlüğü

Youtube & Hava Durumu Desteği 

Teletext & Altyazı Desteği

Kayıt ve TimeShift Özelliği (USB Bellek ile)

USB Wi-Fi Aygıt (MT-7601) Desteği

FAT & NTFS Dosya Sistemi Desteği

USB Medya Oynatıcı Özelliği

USB Aygıt Üzerinden Yazılım Güncelleme

 

* FREE SERVER YOUTUBE (USB NEXT  Wi-Fi 7601 Bağlantısı ile)  Ayrı satılır

Tüm Açıklama

Geri Taksit Seçenekleri

İncelediğiniz ürünün taksit seçenekleri
Bireysel Kredi Kartları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
6 44,61 TL 267,68 TL
9 30,57 TL 275,15 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 85,91 TL 257,72 TL
4 64,43 TL 257,72 TL
6 43,58 TL 261,45 TL
9 30,57 TL 275,15 TL
12 23,66 TL 283,86 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 85,49 TL 256,47 TL
6 42,75 TL 256,47 TL
9 28,50 TL 256,47 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 85,91 TL 257,72 TL
6 43,58 TL 261,45 TL
9 29,05 TL 261,45 TL
12 23,24 TL 278,88 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 85,91 TL 257,72 TL
6 44,61 TL 267,68 TL
9 30,57 TL 275,15 TL
12 23,66 TL 283,86 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 85,91 TL 257,72 TL
6 43,58 TL 261,45 TL
9 30,57 TL 275,15 TL
12 23,24 TL 278,88 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6 ve 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkıyla 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksit Tutarı Toplam Tutar
6 44,61 TL 267,68 TL
9 30,57 TL 275,15 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 85,91 TL 257,72 TL
4 64,43 TL 257,72 TL
6 43,58 TL 261,45 TL
9 30,57 TL 275,15 TL
12 23,66 TL 283,86 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 85,49 TL 256,47 TL
6 42,75 TL 256,47 TL
9 28,50 TL 256,47 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 85,91 TL 257,72 TL
6 43,58 TL 261,45 TL
9 29,05 TL 261,45 TL
12 23,24 TL 278,88 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 85,91 TL 257,72 TL
6 44,61 TL 267,68 TL
9 30,57 TL 275,15 TL
12 23,66 TL 283,86 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 85,91 TL 257,72 TL
6 43,58 TL 261,45 TL
9 30,57 TL 275,15 TL
12 23,24 TL 278,88 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6 ve 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkıyla 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

9 Taksit x 30,57 = 275,15 TL

12 Taksit x 23,66 = 283,86 TL

9 Taksit x 28,50 = 256,47 TL

12 Taksit x 23,24 = 278,88 TL

12 Taksit x 23,66 = 283,86 TL

12 Taksit x 23,24 = 278,88 TL

Tüm Taksit Seçenekleri

Geri Kargo Bilgileri

İncelediğiniz ürünün kargo bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • Kütahya
 • Gönderim Alanları
 • Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • Saat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • Aras Kargo
Satıldığı Bölge
Kütahya
Gönderim Alanları
Tüm Türkiye'ye gönderilir.
Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo
Kargo Süresi
Saat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
Kargo Şirketleri
Aras Kargo

Next Kanky ürününü satan satıcılar

 • asimagrup
  249,00

  209,90

  Son 5 Ürün

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
 • digimy
  259,00

  210,00

  Aynı Gün Kargo

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
 • elektronik_vadisi
  299,00

  215,00

  Aynı Gün Kargo

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
 • elektronik_vadisi
  299,00

  229,00

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
 • kataelektronik

  229,99

  Aynı Gün Kargo

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
 • eroluslu603284
  499,99

  241,00

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
 • cagelektronik27
  311,25

  249,00

  Ücretsiz Kargo

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
 • kataelektronik

  249,74

  Son 5 Ürün

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
 • cagrielktrnk
  270,00

  250,00

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
 • electrocar
  299,00

  259,50

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
 • sahinelektro

  261,60

  Aynı Gün Kargo

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
 • teknosa

  289,00

  Ücretsiz Kargo

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
 • gugurkanelektronik

  291,15

  Ücretsiz Kargo

  Son 5 Ürün

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
 • TruvaGrup
  293,40

  293,40

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
 • akdoganhediyelikesya
  495,00

  295,00

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
 • A-ClassTeknoloji

  298,80

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
 • sineshop_turkiye
  310,00

  300,20

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  Son 2 Ürün

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
 • carrefoursa

  312,12

  Ücretsiz Kargo

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
 • eraser41
  350,00

  320,90

  Aynı Gün Kargo

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
 • gugurkanelektronik

  325,88

  Ücretsiz Kargo

  Son 5 Ürün

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
 • cagakannaldigen984654
  400,00

  329,00

  Ücretsiz Kargo

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
 • alios1980
  332,14

  332,14

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  Son 1 Ürün

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
 • canlarelektronik

  335,50

  Aynı Gün Kargo

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
 • tuanaelektronik54
  349,00

  339,00

  Ücretsiz Kargo

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
 • tarikorhann
  380,00

  345,00

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  Son 3 Ürün

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
 • canlarelektronik

  355,50

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
 • starsat1

  369,00

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  Son 5 Ürün

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
 • electrocar
  389,99

  369,99

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
 • teknomidi

  375,10

  Aynı Gün Kargo

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
 • akbaselektronik
  499,80

  399,80

  Ücretsiz Kargo

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
 • A-ClassTeknoloji

  402,00

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
 • starsat1

  439,00

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  Son 5 Ürün

  • Sıfır Ürün
  • Turuncu
Çerez Kullanımı
Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır.
Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası ve Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz.
Kapat

Ürünleri Karşılaştır

Sayfa Başına Dön