GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Konnektör

kategorisinde 3739 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Konnektör

Uydu sistemindeki parçaların birbirine sağlıklı bir şekilde bağlanabilmesini sağlayan konnektör modelleri, tüm uydu antenlerinden yüksek seviyede verim alabilmenizi sağlayan en önemli parçalar arasında yer alıyor. Uydu sisteminde yer alan cihazlar arasında sinyal kalitesini düşürmeden veri transferi yapabilen uydu konnektör çeşitleri, uydu anteninizin ulaşabileceği maksimum kaliteyi televizyonunuza iletebilmenize yardımcı oluyor. Çeşitli teknoloji markaları tarafından özenle tasarlanan konnektör çeşitleri, ideal fiyatları ile de öne çıkıyor.

F Konnektör Modelleriyle Tanışın

Konnektör

Klasik tipteki F konnektör modelleri, uydu anteninden gelen kablolarla televizyona giren anten kablolarını birleştirme amacıyla tasarlanıyor. Ağırlıklı olarak pirinçten, kromdan, paslanmaz çelikten ya da metal alaşımdan üretilen klasik anten konnektörü çeşitleri, yüksek iletkenlik seviyeleri sayesinde sinyal gücünün zayıflamasını da önlüyor. Vidalı olarak tasarlanan klasik F konnektör modelleri, vida aracılığıyla kolayca sabitlenebiliyor ve farklı kablo uçlarını dış etkilere karşı kusursuz bir şekilde koruyor. Dileyen kullanıcılar için çeşitli renklerle de tasarlanabilen ürünler, hangi kablonun hangi cihazdan geldiğini tek bakışla ayırt edebilmenize olanak tanıyor. Gümüş, altın, siyah gibi farklı renklerde üretilen klasik F konnektör çeşitleri, iletkenlik ve paslanmazlık seviyelerine göre hem iç hem de dış alanlarda kullanılabiliyor.

Çoğaltıcı Konnektör Seçeneklerini Keşfedin

Konnektör

Uydu anten modelleri için üretilen konnektör modelleri, isteyenler için çoğaltıcı özellikle de üretilebiliyor. Çoğaltıcı fonksiyonuna sahip olan ürünler, uydu anteninden gelen sinyalleri güç kaybı yaşamadan farklı cihazlara dağıtabilmenize olanak tanıyor. Aynı uydu antenini birden fazla televizyonda kullanmak isteyen ve gelişmiş bir sinyal dağıtma ağına sahip olmayan binalar için son derece ideal olan çoğaltıcı özellikli konnektörler, iletken tasarımları sayesinde sinyali güçlendiriyor ve kablo girişlerini kusursuz bir şekilde sabitleyebilmeleri ile de açık alanlarda rahatlıkla tercih edilebiliyor. Farklı uydu antenlerinden gelen sinyalleri birleştirme amacıyla da kullanılabilen çoğaltıcı konnektörler, televizyon keyfinizi zirveye çıkarmanıza yardımcı oluyor.

L Tipi Konnektörlerle Tüm Bağlantıları Gerçekleştirin

Konnektör

Uydu sistemlerinde kullanılan konnektörler arasında, L şeklinde tasarlanan ürünler de yer alıyor. Eğimli açılarda ve uzun bağlantılarda tercih edilen L tipi F konnektör çeşitleri, uydu anteninden gelen kabloyu televizyon alıcılarınıza rahatça iletebilmenize olanak tanıyor. 90 derecelik açıya sahip olan L tipi F konnektör seçenekleri, bu sayede kablo bükülmesi ve kırılması gibi problemleri önleyerek beklenmedik anlarda yaşanabilen uydu sistemi arızalarını da ortadan kaldırıyor. Çift uçlu ve vidalı tasarımları sayesinde hem anten sistemlerine hem de uydu alıcı kablolarına rahatça sabitlenebilen L tipi ürünler, farklı metal türlerinden imal edilen gövdeleri sayesinde veri transferini son derece hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Tüm uydu aksesuarları için Uydu Aksesuarları kategorimizi ziyaret edebilir, tüm TV, ses ve görüntü ürünlerini bu kategoriden inceleyebilirsiniz.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Konnektör modelinizi sipariş etmeden önce ürünün uydu anteninize ve sisteminize uygunluğunu kontrol etmeniz önerilir.
  • Farklı özelliklere sahip konnektörleri bir arada satın alarak komplike uydu sistemlerini rahatlıkla uygulayabilirsiniz.
  • Uydu konnektörünüzle birlikte dağıtıcı, izolasyon bandı, ara fiş gibi ürünler de satın alarak sisteminizi zenginleştirebilirsiniz.
  • Sinyal seviyesinin yetersiz kalması durumunda konnektörünüzün ucuna sinyal yükseltici ve modülatör gibi cihazlar bağlayabilirsiniz.
  • Açık alanda kullanacağınız konnektör modellerini paslanmaz özellikli ürünler arasından seçerek daha uzun ömürlü bir sistem kurabilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Uydu konnektör fiyatları; ürünlerin özelliklerine, malzemelerine ve kullanım şekillerine göre farklılık gösterebilir.
  • Set halinde satılan konnektör çeşitlerini tercih ederek daha ideal fiyatlarla daha çok ürün sahibi olabilirsiniz.
  • Konnektörlerin uç kısımlarını çeşitli bantlarla izole ederek daha kaliteli bir veri transferi sağlayabilirsiniz.
  • Konnektör içindeki kabloların birbiriyle temasını önleyerek olası kısa devre sorunlarının yaşanmasını engelleyebilirsiniz.
  • Kullanmadığınız konnektör modellerini çocukların erişiminden uzakta saklayarak olası ev kazalarını önleyebilirsiniz.