GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Üniforma

kategorisinde 5831 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Üniforma

Mesleklere özel giyim ürünleri tasarlayan üniforma markaları yardımıyla çalıştığınız sektöre uygun bir şekilde giyinebilirsiniz. Hem daha kurumsal ve profesyonel bir görünüm elde etmek hem de mesleğinizin kolayca tanınmasını sağlayabilmek için üniforma modelleri arasından size uygun olan ürünleri satın alabilirsiniz. Restoranlarda çalışan kişiler için ideal olan aşçı üniforma seçenekleri askılıklı tasarımlarıyla giyim rahatlığı yaşatır. Yemekleri hazırlarken üzerinize çeşitli yiyeceklerin sıçramasını önleyen aşçı üniformaları farklı renk tonlarında tasarlanan opsiyonları içerir. Üniforma fiyatları ekonomik tercihlerde bulunabilmeniz için alternatif ürünlerle geniş bir esnekliğe sahiptir.

Üniforma Çeşitleriyle Mesleklere Uygun Giyim

Üniforma

Tıp alanında çalışan kişilere özel şekilde tasarlanan beyaz üniforma çeşitleri açık rengin kullanımıyla beraber oldukça zarif ve dikkat çekicidir. Hemşire üniforma modelleri geniş yan cepleriyle hemşirelerin yanlarında bulundurması gereken ürünleri taşıyabilmesine yardımcı olur. Beli kapatan uzunlukta üretilen hemşire üniformaları rahat hareket edebilmek için esnek şekilde tasarlanmıştır. Doktor üniforma ürünleri aracılığıyla hastanelerde mesailerini yerine getiren doktorlar mesleklerine uygun bir giyim oluşturabilir. Açık renk tonlarının verdiği güvenle dikkat çeken bu üniformalar terlemeyi önlemeye yardım eden kumaş dokularıyla da beğeni toplar. Gün içerisinde özgürce hareket edebilmek için kesimleriyle kullanıcılarını destekleyen doktor üniformaları hava aldırarak rahatlığınızı korur.

Farklı Mesleklere Uygun Üniformalar

Üniforma

Meslek dallarının kendine has gereksinimlerine uygun şekilde üretilen üniformalar geniş bir seçenek alanına sahiptir. Uçak üniforma çeşitleri hava yolu taşımacılığı sektöründe çalışan görevliler için estetik bir giyim stili oluşturur. Üniformalarda kullanılan yumuşak kumaş malzemeleri gün boyu hareketlerinize uyum sağlayarak tahriş sorunu yaşamadan işlerinizi gerçekleştirebilmenizi mümkün kılar. Açık alanlarda görevlerini yerine getiren bekçiler için tasarlanan bekçi üniforma modelleri aracılığıyla bol kesimin getirdiği konforla kolayca yürüyebilirsiniz. Yazlık ve kışlık üniformalar mevsime uygun bir giyim elde edebilmeye de yardımcı olur. Askılık bölümü aracılığıyla pratiklik yaratan üniformalar giysinizi çıkardıktan sonra askılıklara kolayca asabilmeniz için idealdir.

Çalışanlara Yardımcı Giyim Ürünleri

Üniforma

Çeşitli mesleklerde çalışan görevlilerin mesailerini daha konforlu bir şekilde yerine getirebilmesi için tasarlanan üniformalar sayesinde giyim konforu elde edilir. Hareket kabiliyetini kısıtlamayan ve çeşitli mesleklerin kendi içerisindeki zorluklara uygun şekilde tasarlanan üniformalar aracılığıyla kullanışlı bir ürüne sahip olabilirsiniz. Veteriner üniforma modelleri hayvanları tedavi ederken giysilerinizi koruyabilmeniz için idealdir. Yıkanabilir olmalarıyla da beğeni toplayan üniformalar kullanım sonrasında belirli aralıklara yıkanarak daha da hijyenik şekilde giyilebilir. Çeşitli kurumların emniyetini sağlayan kişiler için ideal özelliklerle imal edilen güvenlik üniforma çeşitleri kolları ve gövdeyi özgürce hareket ettirebilmeye yardımcı olur. Uzun kollu ve kısa kollu şekilde üretilen üniformaları kapalı ya da açık alanlara göre ya da hava sıcaklığına bağlı olarak tercih edebilirsiniz. Çocuk giyim ürünleri için Çocuk Giyim & Aksesuar kategorimizi ziyaret edebilir, kadın giyim ürünlerini Kadın Giyim & Aksesuar, erkek giyim ürünlerini de Erkek Giyim & Aksesuar sayfaları üzerinden inceleyebilirsiniz.

Bilinmesi Gerekenler

  • Askeri kamuflaja sahip üniformaların yanı sıra çeşitli etkinliklerde ve tiyatro oyunlarında kullanılabilecek polis üniformaları da bulunur.
  • Düğmeli ve fermuarlı tasarıma sahip önlüklerle üniformaları kısa sürede giyip çıkarabilirsiniz.
  • İş pantolonları dış tehlikelere karşı bacakları koruyan kalın kumaşlarıyla güvenliği artırır.
  • Ekstra ceplere sahip iş pantolonları yanınızda daha fazla materyal taşıyabilmeniz için uygundur.
  • Fosfor detayına sahip pantolon ve ceketler mesleğinizi icra ederken karanlıkta daha rahat fark edilebilmenizi sağlar.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Mesleğinize uygun üniformaları seçerken beden ölçünüz doğrultusunda siparişlerinizi oluşturmaya dikkat edebilirsiniz.
  • Üniformaları renklerine uygun deterjanlarla yıkamaya özen gösterebilirsiniz.
  • Fermuarlı ceplere sahip üniformalarla eşya taşırken fermuarları kapalı halde tutmaya dikkat etmeniz gerekir.
  • Önlüklerin sizi sıkmaması için içlerine kalın giysiler giymemeye dikkat ederek rahatlığınızı koruyabilirsiniz.
  • Gövdeyi saran üniformalara ek olarak baş ve saç için üretilen bone ve şapkalardan da yararlanabilirsiniz.