GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Uni Baby

markasında 980 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Uni Baby sağlık, tüketim ve yapı ürünleri noktasında küresel çapta faaliyet yürüten Eczacıbaşı'nın çatısı altında hizmet veren bir bebek ürünleri markasıdır. Yeni doğan ve gelişiminin özenle sürdürülmesi gerekilen bebekler için kaliteli ve güvenilir ürünler piyasaya sunan Uni Baby gebelik dönemindeki kadınlar için de kolaylık sağlayan çeşitli bakım ürünleri sunar. Bebeklerinizin banyo bakımı ve temizliğinin yanı sıra emziren annelere de faydalı ürünler kazandıran marka setler halinde alışveriş imkanı sağlamaktadır.

Uni Baby Bebek Vücut Bakım Ürünleri

Setler halinde satın alabileceğiniz ve bebeklerin cilt özelliklerine özgü hassasiyetlerle geliştirilen Uni Baby ıslak mendiller başlıca vücut bakım ürünleri arasındadır. Pürüzsüz bir cilt temizliği için saflaştırılmış su ve pamuk içeren ürünü açtıktan itibaren güvenle kullanabilirsiniz. Sentetik lif içermeyen ıslak mendiller dermatolojik olarak test edilmiş ve kullanıcıların güvenini kazanmıştır. Ürünün öne çıkan çeşitlerinden Uni Baby Sensitive 24lü, 12'li paketlerle çoklu alım imkanı sağlar. Hindistan cevizi yağından elde edilen ürün cildi nemlendirip yumuşatır. İçeriğinde parfüm kullanılmayan Sensitive mendiller bebeğinizin cilt ve alt temizliği için oldukça güvenilir. İçiniz rahat bir şekilde bebeğinizin temizliğini sağlayabileceğiniz ıslak mendiller farklı adet ve türleriyle kategorimizde yer almaktadır. Boyasız ve kolay tarama imkanı sağlayan Uni Baby şampuanlarla da bebeğinizi hijyenik bir şekilde yıkayabilirsiniz. pH değeri bebeğinizin cildine uyumlu olacak biçimde hazırlanan şampuanlar günlük kullanıma da uygun. 700'den 900 mililitreye farklı hacimlerde bulabileceğiniz ürünü ister tekli ister çoklu setlerle satın alabilirsiniz. Bebeğinizin cildindeki kızarıklıkları önlemek içinse Uni Baby pişik kremi kullanabilirsiniz. Bitki özleri içeren ve hızlı emilen özelliklere sahip ürün oluşan pişiklerin önüne geçmeniz için birebirdir.

Diğer Uni Baby Temizlik Ürünleri

Bebeğinizin giyindiği ve temas ettiği çamaşırları üstün bir hijyenle temizlemek için satın alabileceğiniz Uni Baby deterjanlar gerekli dermatolojik testlere de girmektedir. Bebeklerin hassas ciltlerine değen kıyafet, çarşaf gibi tüm ürünleri özenle temizlenmek markanın deterjanlarını tercih edebilirsiniz. Hem beyaz hem de renkliler için kullanılabilecek ürün mama ve süt lekelerine karşı da ayrıca etkili şekilde hazırlanır. 1500'den 1800' mililitreye farklı ağırlıklarda bulabileceğiniz deterjanı adet bazında alabileceğiniz gibi 2'li, 6'lı setlerle de temin edebilirsiniz. Bebeğinizin yumuşak ve narin çamaşırlarla temas halinde olabilmesi için gereken ekstra özeni de Uni Baby yumuşatıcılarla sağlayabilirsiniz. Elde yıkamaya da uygun olan ürün ilk günden itibaren güvenle kullanabileceğiniz özelliklerle tasarlanır. Hem bebek hem de ebeveynler için bir huzur kaynağı olan mis kokulara da bebeklere özgü bu yumuşatıcılarla sahip olabilirsiniz. Tıpkı diğer ürünler gibi yumuşatıcılar da paraben, alkol ve boya içermez. Deterjanlarla setler halinde satılanların yanı sıra tekli ya da paketler halinde satışa sunulan ekonomik opsiyonlarıyla siz de tasarruf ve temizliği bir arada yakalayabilirsiniz. Çamaşır temizliğine güzel koku ve ekstra yumuşaklığıyla hizmet eden yumuşatıcılara farklı alım seçenekleriyle kategorimizden sahip olabilirsiniz.

Anneler İçin Uni Baby Ürünleri

Anneyle bebek arasındaki ilişkinin daha sağlıklı ve verimli bir şekilde ilerlemesi için de çeşitli Uni Baby ürünlerini tercih edebilirsiniz. Alkol, paraben, kafein, boya içermeyen göğüs ucu bakım kremleri her emzirme sonrası kullanılabilir. Gebelik dönemi ve sonrasında vücutta oluşabilecek muhtemel çatlaklar içinse Uni Baby çatlak kremi fayda sağlar. Ahududu tohumu yağından elde edilen ürün sabah - akşam günde iki kez kullanıldığında etkisini gösterir. Özellikle çalışan annelerin sağdıkları sütü gün içinde muhafaza edebilen süt saklama poşetleri de oldukça faydalıdır. süt saklama poşetleriyle siz de her koşulda sütünü sağabilirsiniz. Dilerseniz kategorilerimizdeki çeşitli arama kolaylıkları ve filtrelerden yararlanarak da hızlı alışverişi deneyimleyebilirsiniz. Örneğin, fiyatları filtrelerseniz aradığınız ürünlerin bütçenize uygun seçeneklerini hemen görebilirsiniz. Akıllı sıralama opsiyonu da ürünleri fiyatlarına ve listeye eklenme tarihine göre listeleyebilir. Ayrıca sayfalarımızda bedava kargo, aynı gün kargo gibi fırsatlar ile de karşılaşabileceğinizi unutmayın.