GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

UFO

markasında 50 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

UFO faaliyetlerine uzun yıllar önce İstanbul'da başlayan bir ısıtma ve soğutma sistemleri üreticisidir. Bütçe ve çevre dostu ürünler yurt içi ve yurt dışında oldukça beğeni kazanmakta, markanın yenilenebilir enerji politikaları ekolojik dengeye de katkı sağlamaktadır. Soğuk havalarda saniyeler içerisinde gerekli sıcaklığı sağlayabileceğiniz UFO ısıtıcıları güçlü vantilatör ve soğutucular takip eder. Siz de kategorimizden detaylı ürün incelemesi yaparak sevdiğiniz modeli hemen satın alabilirsiniz.

UFO Isıtma Sistemleri

Markanın en popüler ürünleri arasında yer alan UFO ısıtıcılar ayaklı, ayaksız, kumandalı modelleriyle çeşitlilik gösterir. 1400'den 3000 W'a kadar farklı güç aralıklarında tasarlanan ısıtıcıları modeline göre yatay veya dikey olarak kullanabilirsiniz. Yine farklı modellerine göre duvar, zemin ya da tavana yerleştirerek kullanabileceğiniz ürün bu açıdan oldukça işlevseldir. 19 metrekareden 30 metrekareye değişen ortalama etki alanı sayesinde ürünün montajının yapılacağı yerin büyüklüğüne göre bir tercih yapabilirsiniz. 4 ve 5 gibi kademe sayılarında görebileceğiniz UFO ısıtıcıları düğmesine bastıktan saniyeler sonra ortamı ısıtmaya başlar. Alüminyum paslanmaz gövdesi sayesinde uzun zaman pürüzsüz bir şekilde kullanabileceğiniz ısıtıcılar farklı fonksiyonlarıyla da kullanıcı verimini arttırmayı amaçlar. Dikey modellerinde görebileceğiniz Mikatronik teknolojisi UFO patentli olup ürünün ömrünü katbekat arttırır. Bu ürün sensöre sahip modelleriyle de yakınındaki cisimleri hemen algılama yeteneğine sahiptir. Ayrıca cihaza 1 metreden daha fazla yaklaşıldığında güvenlik sistemi devreye girer ve cihazın gücü otomatik olarak azalır. IP34 ile suya karşı yalıtım ve koruma sağlayan modelleri Karbon Black teknolojisine sahip ısıtıcılar takip eder. Dijital ekranı sayesinde göstergeleri kolayca takip edebileceğiniz UFO ısıtıcılar termostat ya da uzaktan kumandalı modelleriyle kontrol şeklinde de çeşitlilik sunar. Daha spesifik bir model içinse ayak ısıtıcılarını tercih edebilirsiniz. Ortalama 110 W maksimum güçle çalışan ürün uzaktan kumanda ile kontrol ederek çalıştırabilir, ayaklarınızı kolayca ısıtabilirsiniz. Isıtma sistemlerinde harikalar sunan UFO ısıtıcı fiyatları noktasında da geniş bir yelpaze sunar. Kategorimizi ziyaret ederek ürüne dair her türlü merakınıza cevap bulabilirsiniz.

UFO Soğutma Sistemleri

Sıcak ve bunaltıcı zamanları ferah bir serinlik içinde geçirebileceğiniz UFO vantilatörleri güçlü ve emniyetli yapısıyla güven sağlar. Ayaklı modellerle tasarlanan soğutucular portatif olması bakımından da her yere taşınabilir. Bu modellerde yükseklik ayarı yapabilir, 75 derecelik dönme açısına sahip tasarımlarla tüm odayı havadar hale getirebilirsiniz. 60, 60 W gibi güçlerde görebileceğiniz ayaklı modeller farklı kademe ve modlarıyla da üründe aradığınız dönüş hızını yakalamanızı sağlar. Çok çalıştırma sonucu ısınmaya karşı güvenlik fonksiyonlarıyla donatılan UFO vantilatör modellerini kumandası ile zahmetsizce çalıştırabilirsiniz. Soluduğunuz oksijenin artmasını, kötü koku ve partiküllerin yok olmasını sağlayan iyonizer özelliği UFO marka soğutucularda görebileceğiniz en önemli özellikler arasındadır. Hava kalitesine katkı sunan iyonizer böylece kullanıcıların ruh sağlığı ve uyku düzenini de faydalıdır. LED dokunmatik paneli sayesinde kolayca takip edebileceğiniz ürün buhar fonksiyonuna sahip modeller de içerir. Ürünün dikey pozisyona getirerek kullanabileceğiniz modelleri ise 50 W motor gücüyle her daim yanınızdadır. Geniş LCD gösterge sistemiyle kolaylık sağlayan modeli de kumandasıyla kontrol edebilirsiniz. Dört tekerli veya zemine koyarak çalıştırabileceğiniz UFO soğutucular da farklı model arayanların gözde ürünleri olabilir. Bu portatif ürünler de yüksek motor gücü sayesinde yüksek soğutma kapasitesine sahiptir.

UFO Fiyatları

Ekonomik modelleriyle de oldukça dikkat çeken UFO ürünleri, ürün grubunun modeline göre geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Oda, salon gibi bir bölgeyi ya da ayaklarınızı ısıtabileceğiniz bir ısıtma sistemi sahip olduğu teknolojik özelliklere göre de model ve fiyat bazında çeşitlenir. Kategorimizi gezerek UFO ısıtıcı fiyatlarını öğrenebilir, bütçenize uygun modeli hemen bulabilirsiniz. Soğutma sistemleri için de aynı kriterlerin geçerli olduğu marka yaratıcı ve sektöre damgasını vuran yenilikleriyle ürünlerini öne çıkarmaya devam etmektedir. Dilerseniz, markanın da ürünlerinin bulunduğu ana kategoriye gitmek için Isıtma, Soğutma Sistemi sayfamızı ziyaret edebilir, çok daha fazla marka ve model seçeneğini inceleyebilirsiniz.