Sepet

Geri Satıcı Açıklaması

Yamaha RX V485 Receiver &Dali Spektor 5.0 Hoparlör Takımı için satıcı açıklaması
(#605360556)
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Marka Yamaha
Bağlantılar HDMI ARC
Dahili DVD Player Yok
Harici Hard Disk Desteği Yok
Web Tarayıcı Yok
Desteklenen Ses Sistemi 5.1
Toplam Ses Güç Çıkışı 500 W - 1000 W
Durum Sıfır
Garanti Var, Başlamamış
Garanti Süresi 18 - 24 Ay

EN İYİ HİZMET KALİTESİ - EN İYİ FİYAT - GÜVENLİ ALIŞ VERİŞ -  BİNLERCE ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ - ANINDA KARGO ve 1 GÜNDE TESLİMAT

 

DİKMEN MÜZİK SES ve GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİNDE 35 YILI AŞKIN TECRÜBESİYLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEYİZ.

 

SATIŞINI YAPTIĞIMIZ TÜM ÜRÜNLER SIFIR KUTUSUNDA KDV DAHİL TAM FATURALI ve TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRLERİ TARAFINDAN RESMİ 2 YIL GARANTİLİDİR.

DETAYLI BİLGİ - DESTEK VE SORULARINIZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

 

5 kanallı güçlü surround ses

--- Kanal başına 80 W (6 ohm, 20 Hz-20 kHz,% 0,09 THD, 2 kanal beslemeli)

--- Kanal başına 115 W (6 ohm, 1 kHz,% 0,9 THD, 1 kanal beslemeli)

--- Kanal başına 145 W (6 ohm, 1 kHz,% 10 THD, 1 kanal beslemeli)

Kablosuz surround hoparlör / ler ekleme özelliği * (* MusicCast 20 veya MusicCast 50)

CINEMA DSP 3D ile HD Ses

Amazon Alexa sesli kontrol uyumluluğu * (* Kullanılabilirlik bölgeye göre değişir)

YPAO ™ ses optimizasyonu

Yerleşik müzik akışı hizmetleri

HDMI® (4 giriş / 1 çıkış) Dolby Vision ™ ve Hybrid Log-Gamma

Kendinizi Sese Kaptırın

SİNEMA DSP 3D

Bu benzersiz Yamaha tescilli ses alanı oluşturma teknolojisi, ölçülen ses alanı verilerini dijital sinyal işleme ile birleştirerek oluşturulmuştur. Yamaha, konser salonu tasarımı, genel seslendirme ve miksaj alanlarındaki zengin deneyimini kullanarak dünyanın dört bir yanındaki ünlü konser salonlarından ve müzik kulüplerinden ses alanı verilerini topladı. Bu geniş bilgi hazinesini sayısallaştırarak ve özel LSI cihazlarına dahil ederek, bu konser salonlarının alanlarını ev ekipmanında etkin bir şekilde yeniden üretir. Kendinizi filmlerinizin şaşırtıcı gerçekçiliğine bırakın ve derin bir tiyatro sesleri dünyasına girin.

Kolay Ses Optimizasyonu

YPAO ™

YPAO (Yamaha Parametric room Acoustic Optimizer) oda akustiğini ve sisteminizi analiz eder, ardından odanız için en iyi sesi sağlamak için çeşitli ses parametrelerini hassas bir şekilde ayarlar. Yalnızca birlikte verilen mikrofonu dinleme konumunuza yerleştirip YPAO'yu açarak, sistem, ev sinema odanızda optimum performans için otomatik olarak ayarlanır.

Optimum Performans

Yüksek Kaliteli Parçalar

Yamaha AV alıcıları, bozulmayı en aza indirmek ve analog ve dijital devreler için bağımsız saf güç kaynaklarını benimsemek için tamamen ayrı güç amplifikatörlerine sahiptir. Ayrıca, Yüksek Çözünürlüklü ses kaynaklarındaki tüm sesi kesinlikle gürültü olmadan yeniden üretmek için 384 kHz / 32-bit DAC'lerle ultra yüksek performansa ve ayrıca Bağımsız güç kaynaklarına sahiptirler. Ses kontrolü için yeni bir yüksek ses kaliteli IC kullanılır ve büyük ısı alıcıları titreşimi bastırır. Her ayrıntısına kadar, bu AV alıcıları mümkün olan en yüksek ses kalitesine tam vurgu yapılarak tasarlanmıştır.

Ücretsiz ve Kolay Yerleştirme

Kablosuz Surround Hoparlörler

Bu AV alıcısını MusicCast 50 veya MusicCast 20 kablosuz akış hoparlörü ile birleştirin ve kablosuz arka hoparlörlerle bir ev sineması oluşturmanın inanılmaz rahatlığının keyfini çıkarın. Dahası, temiz, derli toplu bir kurulumla şaşırtıcı derecede gerçekçi ses elde edersiniz. Mevcut oturma odanızı, filmlerin ve müziğin keyfini tam anlamıyla çıkarabileceğiniz özel bir eğlence ortamına kolayca dönüştürün.

Çok Odalı Ses

MusicCast

MusicCast, çok odalı sesteki baş ağrısını ortadan kaldırır. Tüm MusicCast cihazlarını aynı ağa bağlayın ve evin her yerinde sesi paylaşmaya başlayın. Ücretsiz MusicCast uygulamasını indirip demo modunu kullanarak MusicCast'i test sürüşüne çıkarın.

Müzik Dünyası

Akış Hizmetleri

Yerleşik müzik akışı hizmetleriyle * bir müzik dünyasını keşfedin. Akıllı telefonunuzdaki veya bilgisayarınızdaki çalma listelerinizi ve beğendiğiniz şarkıları RX-V485 ile senkronize ederek, müzik akışı hizmetleri, en sevdiğiniz şarkıları dinlemeyi veya yeni müzikler keşfetmeyi inanılmaz derecede kolaylaştırır.

7.1 Kanal Gerçekliği Deneyimleyin

Virtual Presence Hoparlörü

CINEMA DSP 3D geniş, yüksek ve yoğun bir ses alanı sağlarken, HD Ses formatı kod çözme, HD Ses kaynaklarının keyfini çıkarmanızı sağlar. Dahası, Virtual Presence Hoparlör işlevi, gerçek varlık hoparlörleri kullanılmadan üç boyutlu ses sağlar - size 5.1 hoparlör yapılandırmasında bile 7.1 kanal çevreye neredeyse eşdeğer zengin bir ses alanı sağlar.

Kolay Kullanım, Ayrıntılı Ayarlar

AV Controller Uygulaması

Bu kullanımı kolay uygulama, AV alıcınızın gücünü, sesini, giriş seçimlerini, DSP modlarını ve çok daha fazlasını bir iOS veya Android ™ cihazdan rahatça ve "akıllıca" kontrol etmenizi sağlar. Ayrıca 23 adede kadar farklı dil kullanabilir ve kullanılmayan simgeleri gizleyerek ve işlevleri yeniden adlandırarak arayüzü özelleştirebilirsiniz. Bir tablet versiyonu da mevcuttur.

Daha Yüksek Kaliteli Ses

Bi-amp Bağlantısı

Bu AV alıcısı, ön hoparlörlerin (Sol, Sağ) tiz ve bas aralıklarını bağımsız amplifikatörlerle çalıştıran, bi-amping özelliğine sahiptir. Daha fazla güç sağlamanın yanı sıra, yüksek ve düşük sesler arasındaki paraziti de önleyerek ön hoparlörlerin sesini daha da iyileştirir.

Parlak ve Canlı

Müzik Geliştirici

 

Yamaha'nın Sıkıştırılmış Müzik İyileştiricisi, müziğinizin kablosuz çalma sırasında canlı, enerjik ses kalitesine sahip olmasını sağlamak için Bluetooth ses aktarımları için optimize edilmiştir.

Yüksek Çözünürlük, Rahat İzleme

Ekran Üstü Gösterim

Yamaha'nın en yeni grafik kullanıcı arayüzü, net, kullanımı kolay menülere sahip yüksek çözünürlüklü bir ekrana sahiptir ve giriş kaynağı, ses seviyesi, DSP modu ve ses formatını gösteren seçilebilir bir durum çubuğu içerir. GUI sekiz dil seçeneği sunar: İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Japonca ve Çince ve hem normal hem de 3D resimler üzerinde görüntülenebilir.

% 20 Enerji Tasarrufu

Eko Modu

ECO Modu açıldığında, gelişmiş enerji tasarrufu tasarımı sayesinde güç tüketimini yaklaşık yüzde 20 * azaltabilir. * ECO modu kapalıyken güç tüketimiyle karşılaştırıldığında (Yamaha ölçümü).

HOPARLÖR DETAYLARI

Merkez sahneyi alan SPEKTOR VOKAL, herhangi bir filme netlik ve derinlik katar.Bu fiyattaki bir konuşmacıdan bu kadar Hi-Fiperformansı elde etmek, yalnızca tüm deneyimimizi ve bilgi birikimimizi değil, aynı zamanda dinleme odasında harcanan saat ve saatleri de aldı. Sürücü ve geçiş, mükemmel ses performansını yaratmak için tasarlar.

Uygun fiyatlı bir merkez kanal arıyorsanız, SPEKTOR VOKAL beklentilerinizi karşılayacaktır. Ayrıntılı, dinamik ve güçlü bir ses üretimi sunuyor ve SPEKTOR serisindeki üç modelden herhangi biriyle mükemmel bir uyum sağlıyor: SPEKTOR 1, SPEKTOR 2 ve SPEKTOR 6 hoparlörler. Ev Sinemasında 3.1 veya 5.1 surround kurulumda kullanmayı planlıyor olsanız da.

Tüm DALI hoparlörler gibi, SPEKTORVOKAL de temel akustik ve elektro-akustik ilkelerimize uygun olarak tasarlanmıştır ve netliğin ve gerçek, dürüst bir ses üretiminin sizi canlı bir konser deneyiminin tam etkisine daha da yaklaştıracağına dair güçlü bir inanç.

GENİŞ DAĞILIM

DALI, hoparlörlerinizi herhangi bir odaya entegre etmenizi kolaylaştırır. SPEKTOR VOKAL'de uygulanan sürücü malzemeleri ve geometri, geniş bir dağılım modeli elde etmek için seçilmiştir.

Önemli ölçüde eksen dışında dinlerken bile iyi entegre edilmiş bir ses deneyimleyeceksiniz. Ve müzik dinlerken genellikle doğrudan hoparlörün önüne oturmadığınız için bu önemlidir.

Eksen dışı dağıtım için ses sinyalini optimize etmek, sinyalin doğrudan kulağınıza ulaşmasına ve sinyalin tutarlı bir dengeye sahip olması için oda yüzeylerinden yansımasına neden olur. Bu, çok daha geniş bir dinleme alanında tutarlı bir yüksek ses kalitesi anlamına gelir. Aynı zamanda, hoparlörlerin konumlandırılmasında daha fazla özgürlük ve esneklik sunar.

Ek bir fayda, büyük ölçüde azaltılmış harmonik distorsiyon ve frekans distorsiyonuna neden olan kırınımdır, çünkü bunlar eksen üstü yanıtta her zaman daha güçlü olacaktır. Bu aynı zamanda, tüm DALI hoparlörlerinin toeing-in için tasarlanmamasının da sebebidir.

TWEETER

SPEKTOR VOKAL tweeter, yüksek frekansları yüksek doğrulukla işleyebilir. Bu, çok kısa geziler anlamına gelir, ancak yüksek hızda veya daha doğrusu yüksek ivmeyle. Başka bir deyişle, düşük hareketli bir kütleye ve güçlü bir motora sahiptir

SPEKTOR VOKAL'da kullanılan tweeter, ultra hafif dokuma kumaşa dayanmaktadır. Piyasadaki çoğu yumuşak kubbeli tweeter ile karşılaştırıldığında, DALI kubbe malzemesi ağırlığın yarısından daha azdır; Mm2 başına 0,056 mg.

Yumuşak kubbeli tweeter'ın güzelliği, yüksek frekans aralığının en düşük kısımlarını bile herhangi bir kesinti olmaksızın çalabilme yeteneğidir. Bu, woofer'dan tweeter'a tüm önemli aktarımı gerçekleştirirken çok önemlidir. Woofer'ı veya tweeter'ı en iyi yaptıklarının ötesine itmek zorunda kalmamak, orta aralıktaki frekanslardaki her detayın kesintisiz bir şekilde geçişi ve korunmasıyla sonuçlanır.

WOOFER

SPEKTOR VOKAL ses imzası, bu hoparlör için özel olarak geliştirilmiş iki adet 4,5 ”woofer etrafında oluşturulmuştur. Ahşap elyafı konisinin açısı ve toz başlığının boyutu gibi küçük ayrıntılar bile, SPEKTOR VOKAL'da mümkün olan en iyi entegrasyon, dağılım ve performans için optimize edilmiştir.

Ahşap lifli koniler bir DALI ticari markası ve kanıtlanmış bir DALI teknolojisidir. SPEKTOR VOKAL koni membranları, ince taneli kağıt ve odun lifi hamurunun karışımından üretilir. Bu, konileri çok eğimli, çok hafif hale getirir ve membranın yapısındaki düzensizlik, istenmeyen yüzey rezonanslarını en aza indirmeye yardımcı olur.

İyi huylu ahşap lifli koniyi düşük kayıplı kauçuk çevre ve örümcek süspansiyonu ile birleştirmek, sinyaldeki en küçük mikro detayın bile - filtresiz ve yüksek doğrulukta - yeniden üretilmesini sağlar.

Şasinin yapısı, optimum güç ve hava akışı için tasarlanmıştır. Woofer yapısını güçlü tutmak, dahili titreşimleri ortadan kaldırır ve koni alanı etrafındaki optimize edilmiş hava akışı, hareketleri engellemeden tutarak amplifikatörden gelen enerjinin olabildiğince büyük bir kısmını harekete dönüştürme yeteneği sağlar.

DÜŞÜK KAYIP

Herhangi bir hoparlörün birincil işlevi, amplifikatörden gelen elektrik sinyalini dinleme odasında gerçekçi bir ses deneyimine dönüştürmektir. Orijinal sinyalin sürücüler veya muhafazalar tarafından herhangi bir şekilde bozulması veya renklenmesi, tanımı gereği sesin bozulmasıdır.

Bir ses sinyalindeki netlik, hem zaman hem de frekans alanında pürüzsüz ve kusursuz bir yeniden üretim oluşturmanın yanı sıra düşük bilgi kaybıyla elde edilir.

Yalnızca DALI tarafından tasarlanmış ve özel olarak oluşturulmuş sürücüleri kullanarak, geçişte frekans düzeltme ihtiyacı ortadan kalkar. Bu, sinyal kaybının sıfıra yakın olmasını sağlayan kaliteli bileşenlerden tam bir geçiş tasarlamamızı sağlar.

Diğer bir temel, mekanik bozulmanın azaltılmasıdır. Bu, bağlı amplifikatörün gerekenden daha büyük bir zorluğa maruz kalmayacağından emin olmak içindir ve bu, hoparlöre ulaşma şansı olmadan önce sinyalde ayrıntı kaybına neden olur.

Çok düşük mekanik kayıp sayesinde, çok düşük dinleme seviyelerinde bile en hassas ses ayrıntıları korunur. Bu, yeniden üretilmiş hoparlör sesinden nihai şeffaflık ve "canlılık" hissini elde etmenin tek yoludur.

DALI SPEKTOR 6 ÖZELLİK

Ürün serisi SPEKTOR

Frekans Aralığı (+/- 3 dB) [Hz] 43 - 26.000 Hz

Hassasiyet (2,83 V / 1 m) [dB] 88,5 dB

Nominal Empedans [ohm] 6 ohm

Maksimum SPL [dB] 109 dB

Önerilen Amplifikatör Gücü [W] 30 - 150 Watt

Geçiş Frekansı [Hz] 2.500 Hz

Crossover Prensibi 2 yollu

Yüksek frekans sürücüsü, Miktar 1 x 25 mm

Yüksek frekans sürücüsü, Diyafram tipi Yumuşak Tekstil Kubbe

Düşük frekans sürücüsü, Miktar 2 x 6,5 "

Düşük frekans sürücüsü, Diyafram tipi Ahşap Elyaf Koni

Muhafaza tipi Bas Refleks

Bas Refleks Ayarlama Frekansı [Hz] 41,0 Hz

Bağlantı Girişi Tek Telli

Önerilen Yerleştirme Katı

Önerilen Duvardan Uzaklık [cm] 20 - 100 cm

Boyutlar (YxGxD) [mm] 972 x 195 x 313 mm

Aksesuarlar Dahil Çiviler

Plastik ayak

Manuel

Ağırlık [kg] 13,8 kg

DALI SPEKTOR 2 ÖZELLİK
Ürün serisi SPEKTOR
Frekans Aralığı (+/- 3 dB) [Hz] 54 - 26.000 Hz
Hassasiyet (2,83 V / 1 m) [dB] 84,5 dB
Nominal Empedans [ohm] 6 ohm
Maksimum SPL [dB] 105 dB
Önerilen Amplifikatör Gücü [W] 25 - 100 Watt
Geçiş Frekansı [Hz] 2.600 Hz
Crossover Prensibi 2 yollu
Yüksek frekans sürücüsü, Miktar 1 x 25 mm
Yüksek frekans sürücüsü, Diyafram tipi Yumuşak Tekstil Kubbe
Düşük frekans sürücüsü, Miktar 1 x 5,25 "
Düşük frekans sürücüsü, Diyafram tipi Ahşap Elyaf Koni
Muhafaza tipi Bas Refleks
Bas Refleks Ayarlama Frekansı [Hz] 51,5 Hz
Bağlantı Girişi Tek Telli
Önerilen Yerleştirme Rafı veya standı
Duvarda
Önerilen Duvardan Uzaklık [cm] 1-80 cm
Boyutlar (YxGxD) [mm] 292 x 170 x 238 mm
Dahil Olan Aksesuarlar Lastik Ayaklar
Manuel
Duvar desteği
Ağırlık [kg] 4,2 kg

DALI SPEKTOR VOKAL ÖZELLİKLERİ

Ürün serisi SPEKTOR

Frekans Aralığı (+/- 3 dB) [Hz] 66 - 26.000 Hz

Hassasiyet (2,83 V / 1 m) [dB] 87.0 Db

Nominal Empedans [ohm] 6 ohm

Maksimum SPL [dB] 107 dB

Önerilen Amplifikatör Gücü [W] 40 - 120 Watt

Geçiş Frekansı [Hz] 2.100 Hz

Crossover Prensibi 2 yollu

Yüksek frekans sürücüsü, Miktar 1 x 25 mm

Yüksek frekans sürücüsü, Diyafram tipi Yumuşak Tekstil Kubbe

Düşük frekans sürücüsü, Miktar 2 x 4,25 "

Düşük frekans sürücüsü, Diyafram tipi Ahşap Elyaf Koni

Muhafaza tipi Bas Refleks

Bas Refleks Ayarlama Frekansı [Hz] 51,5 Hz

Bağlantı Girişi Tek Telli

Önerilen Yerleştirme Rafı veya standı

Önerilen Duvardan Uzaklık [cm] 1 - 50 cm

Boyutlar (YxGxD) [mm] 152 x 435 x 204 mm

Dahil Olan Aksesuarlar Lastik Ayaklar

Manuel

Ağırlık [kg] 5,3 kg


 
Gittigidiyor Entegrasyonu


Tüm Açıklama

Geri Taksit Seçenekleri

İncelediğiniz ürünün taksit seçenekleri
Bireysel Kredi Kartları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 7.759,33 TL 23.278,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 7.759,33 TL 23.278,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 7.759,33 TL 23.278,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 7.759,33 TL 23.278,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 7.759,33 TL 23.278,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 7.759,33 TL 23.278,00 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.

Peşin fiyatına 9 taksit avantajı Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Business, Miles & Smiles, Miles & Smiles, Shop & Fly, Shop & Fly Business, American Express Card, American Express Business Card kampanyaya dahildir.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, vade farkıyla 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 7.759,33 TL 23.278,00 TL
6 3.879,67 TL 23.278,00 TL
9 2.586,44 TL 23.278,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 7.759,33 TL 23.278,00 TL
4 5.819,50 TL 23.278,00 TL
6 4.170,64 TL 25.023,85 TL
9 2.858,02 TL 25.722,19 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 7.759,33 TL 23.278,00 TL
6 3.879,67 TL 23.278,00 TL
9 2.586,44 TL 23.278,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 7.759,33 TL 23.278,00 TL
6 3.879,67 TL 23.278,00 TL
9 2.845,09 TL 25.605,80 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 7.759,33 TL 23.278,00 TL
6 4.170,64 TL 25.023,85 TL
9 2.858,02 TL 25.722,19 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 7.759,33 TL 23.278,00 TL
6 3.879,67 TL 23.278,00 TL
9 2.767,50 TL 24.907,46 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.

Peşin fiyatına 9 taksit avantajı Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Business, Miles & Smiles, Miles & Smiles, Shop & Fly, Shop & Fly Business, American Express Card, American Express Business Card kampanyaya dahildir.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, vade farkıyla 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

3 Taksit x 7.759,33 = 23.278,00 TL

3 Taksit x 7.759,33 = 23.278,00 TL

3 Taksit x 7.759,33 = 23.278,00 TL

3 Taksit x 7.759,33 = 23.278,00 TL

3 Taksit x 7.759,33 = 23.278,00 TL

3 Taksit x 7.759,33 = 23.278,00 TL

Tüm Taksit Seçenekleri

Geri Kargo Bilgileri

İncelediğiniz ürünün kargo bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • İstanbul
 • Gönderim Alanları
 • Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • 2-3 gün içinde kargo
 • Kargo Şirketleri
 • Yurtiçi Kargo
Satıldığı Bölge
İstanbul
Gönderim Alanları
Tüm Türkiye'ye gönderilir.
Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo
Kargo Süresi
2-3 gün içinde kargo
Kargo Şirketleri
Yurtiçi Kargo

Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası, Çerez Politikası ve Aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz.

Sayfa Başına Dön