Sepet

Geri Satıcı Açıklaması

Dali Oberon 3 Raf Tipi Hoparlör Çift Dark Walnut için satıcı açıklaması
(#566106973)
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Marka
Dali
Güç (RMS)
101 W-150 W
Hassasiyet/Duyarlılık
96 dB-100 dB
Maksimum Ses Basınç Seviyesi
106 dB-110 dB
Durum
Sıfır
Garanti
Var, Başlamamış
Garanti Süresi
18 Ay-24 Ay

EN İYİ HİZMET KALİTESİ - EN İYİ FİYAT - GÜVENLİ ALIŞ VERİŞ -  BİNLERCE ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ - ANINDA KARGO ve 1 GÜNDE TESLİMAT

 

DİKMEN MÜZİK SES ve GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİNDE 35 YILI AŞKIN TECRÜBESİYLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEYİZ.

 

SATIŞINI YAPTIĞIMIZ TÜM ÜRÜNLER SIFIR KUTUSUNDA KDV DAHİL TAM FATURALI ve TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRLERİ TARAFINDAN RESMİ 2 YIL GARANTİLİDİR.

DETAYLI BİLGİ - DESTEK VE SORULARINIZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

 

DALI OBERON 3

Daha büyük stant montajlı DALI OBERON 3 her iki dünyanın da en iyisini sunar. Yerde duran bir hoparlörün geniş sesini stand-mount'un kompakt tasarımı ile birleştirir. Ultra hafif 29 mm yumuşak dome tweeter, etkileyici yüksekler, ayrıntılı ve gevrek mids ve şaşırtıcı tutarlı ve iyi zamanlanmış bas için 7 inç ahşap fiber woofer ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir. ve icatlar - hepsi zarif ve modern bir tasarıma sahiptir.

ÇAĞDAŞ TASARIM

Bu yeni DALI ön ızgaraların yuvarlatılmış kenarları ve rustik dokusu, OBERON serisine daha hafif ve daha çağdaş bir görünüm kazandırıyor. Bu görünüm, iki ayaklı modele monte edilen zarif şekilli alüminyum taban ile güçlendirilmiştir.

PATENTLİ SMC

OBERON woofer mıknatısın demir kutup parçası, ütünün olumsuz etkilerini en aza indiren patentli bir SMC diski ile taçlandırılmıştır. SMC diskinin kullanılması mekanik bozulmayı büyük ölçüde azaltır, bu da üçüncü dereceden bozulmayı azaltır. Bu, daha uzun bir dinleme keyfi, rahat bir orta kademe ve fiyat sınıfı için şaşırtıcı miktarda detay sağlar.

AHŞAP ELYAF KONİ

OBERON woofer, sert, hafif ve iyi çalışan bir yapı oluşturan, ahşap lifleri ile güçlendirilmiş ince taneli kağıt hamuru karışımına sahip bir ahşap elyaf konisine sahiptir. Düşük kayıplı surround ve örümcek süspansiyonu ile birlikte, bu koni, sinyaldeki mikro ayrıntıları filtrelenmemiş ve yüksek doğrulukla üretir.

KONUM KOLAY

OBERON serisinde uygulanan sürücü malzemeleri, çapraz tasarım ve geometri geniş bir dağılım modeli elde etmek için seçilmiştir. Bu, önemli bir eksen dışı açıda dinlerken bile iyi entegre bir ses sağlar. Ek bir fayda, harmonik bozulmayı ve frekans bozulmasına neden olan kırınımları ciddi şekilde azaltır. Bu nedenle tüm DALI hoparlörler parmaklarınızın ucunda olacak şekilde tasarlanmamıştır.

ÜRÜN DETAYLARI

OBERON 3 her iki dünyanın da en iyisini sunar. Kabin boyutu, bas performansı için iç ses seviyesi arasında en iyi dengeyi ve küçük odalar, gizli ses kurulumları veya duvara montaj için kompakt bir görünüm sağlar. Yerde duran bir hoparlörün geniş sesini bir stand-mount kompakt tasarımı ile birleştiren OBERON 3, herhangi bir stand-mount veya raf çözümü için mükemmel bir seçimdir.

DALI OBERON hoparlör serisinin lansmanı ile mevcut hoparlörlerimizden en iyi unsurları seçtik ve bunları ses kalitesi, görünüm ve çok yönlülük sunan bir seride bir araya getirdik. 29 mm ultra hafif yumuşak kubbe tweeter, etkileyici yüksekler, ayrıntılı ve gevrek mids ve şaşırtıcı bir tutarlı ve iyi zamanlanmış bas için 7 inç ahşap fiber (SMC tabanlı) woofer ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

OBERON 3'ün herhangi bir odaya entegre edilmesi kolaydır. OBERON 3'te uygulanan sürücü materyalleri ve geometri, dinleme alanında geniş bir dağılım modeli elde etmek için seçilmiştir. Aynı ilkeler geçit tasarımında da uygulanmıştır.

 

Sonuç olarak, önemli bir eksen dışı açıdan dinlerken bile, iyi entegre edilmiş bir sesle karşılaşacaksınız. Müzik dinlerken nadiren doğrudan hoparlörlerinizin önüne oturduğunuz için bu önemlidir. Ek bir fayda, eksen üzerinde yanıtta her zaman daha güçlü olacağından, harmonik bozulmayı ve frekans bozulmasına neden olan kırınımları ciddi şekilde azaltır. Bu aynı zamanda tüm DALI hoparlörlerin parmak izi bırakacak şekilde tasarlanmamasının nedenidir.

WOOFER

OBERON 3, OBERON 7'de bulunan 7 "düşük kayıplı bir woofer'a sahiptir. Woofer, yapılan her sürücü gibi hassas orta kademe ve bas frekans alanını yeniden üretmeye adanmış yeni bir ahşap fiber yapılı koni ile optimize edilmiştir. İnce taneli kağıt hamurunun bir karışımından yapılmış ve sert, hafif ve iyi davranan bir yapı oluşturan ahşap lifleri ile güçlendirilmiş, düşük kayıplı bir surround ve örümcek süspansiyonu ile birlikte, bu koni sinyaldeki mikro detaylar - filtrelenmemiş ve yüksek doğrulukta.

Membranı ortak 6½ piyasa standardından% 15 daha büyük bir boyuta sahip olduğu için 7 inçlik bir sürücü seçtik. Daha geniş koni alanı, 6½ woofer'a kıyasla aynı ses basıncı seviyesinde daha düşük bir ses bobini gezisine izin verir. Müzikteki dinamiklerin zahmetsizce yeniden üretilmesine yol açan maksimum ses basıncı seviyesi.

Membran, yumuşak ve çok esnek özellikleri nedeniyle seçilen kauçuk bir çevrede sonlanır. Bu, çok düşük bir sönümleme etkisi ile membransız hareket sağlar ve membran hareketini kontrol etmek için mıknatıs motorunu terk eder.

SMC

Histerezis ve girdap akımlarının neden olduğu mekanik bozulma, OBERON 3'te SMC kullanımı ile büyük ölçüde azalır. Mıknatıs motor sistemindeki bu birleşik iyileştirmeler üçüncü dereceden bozulmanın azalmasına neden olur. Bu, OBERON 3'ün daha uzun dinleme keyfi, rahat bir orta kademe ve sınıf için şaşırtıcı bir ayrıntı sunmasını sağlar.

Mıknatıs motorun kendisi, benzersiz bir demir ve SMC kombinasyonu ile yapılmış bir kutup parçasını çevreleyen büyük bir ferrit mıknatıstan oluşur. Demir ferrit, kutup parçasını taçlandırmak için 10 mm SMC disk ile tepelenmiş kutup silindirinin alt tabanını oluşturur. Bu kombinasyon ütünün olumsuz etkilerini en aza indirirken SMC diskini 4 katmanlı ses bobininin ana çalışma alanına yerleştirir. Bu yerleşim, SMC'nin ses bobinleri ortamı üzerinde maksimum etki sağlayarak büyük ölçüde geliştirilmiş sabit bir akı alanına neden olur.

TWEETER

OBERON 3'te kullanılan yeni geliştirilen 29 mm ultra hafif yumuşak dome tweeter, DALI tarafından üretilmiştir ve özellikle OBERON serisi için geliştirilmiştir - mevcut DALI serilerimizdeki kanıtlanmış teknolojileri yeni özelliklerle birleştirmektedir.

Membranın büyük boyutu, tweeter'ın daha az gezi ile daha yüksek ses basıncı üretmesini sağlayarak ses bobini hareketini hassas bir minimumda tutar.

Büyük boy 29 mm membran, ultra hafif bir dalga dokuma kumaşa dayanarak inşa edilmiştir ve ek olarak düşük frekans alanında daha büyük bir bant genişliği için optimize edilmiştir. Bu, orta kademe woofer'dan tweeter'a optimum aktarımı sağlar ve iyi dengelenmiş, güçsüz ve çok tutarlı bir üst orta kademe oluşturur. Piyasadaki çoğu yumuşak kubbe tweeter'lara kıyasla, DALI kubbe malzemesi ağırlığın yarısından daha azdır (0.060 mg / mm2).

 

Kubbenin yanındaki tweeter ön plakası, yumuşak kubbe için en uygun çalışma koşullarını oluşturmak üzere OPTICON ve RUBICON tweeter'lara benzer geometri ile tasarlanmıştır. Amaç, genişletilmiş frekans tepkisini geniş dağılım ve düşük renklenme ile birleştirmektir.

KABİNE

OBERON 3'ün kabin muhafazası, özenle seçilmiş yüksek kaliteli vinilden yapılmış yüksek yoğunluklu CNC ile işlenmiş MDF levhadan yapılmıştır. OBERON 3 kabini, takviye için kabinin iç kısmında sağlam desteklere sahip çok sağlam bir yapı kullanır. Bu, sertliğe katkıda bulunur ve kabin içindeki rezonansı pratik olarak ortadan kaldırır.

Zamanlamayı optimize etmek için, hoparlörler yanlarda, üstte ve altta dahili olarak akustik sönümleme malzemesi ile donatılmıştır. Bu, woofer ve bas bağlantı noktası arasında daha doğrudan bir temas oluşturur. Sesli sonuç daha hassas bir bas ve orta aralıkta artan 'saldırı'.

Bas bağlantı noktaları OBERON 3'ün arkasına yerleştirilir ve daha iyi bas performansı için duvarı kullanarak oda entegrasyonunu optimize eder.

OBERON serisi ile DALI yepyeni bir ön ızgara tasarımı sunuyor. Yeni yuvarlak ön ızgara, hoparlör serisine daha hafif ve daha çağdaş bir görsel görünüm katıyor. 'Dağ Grisi' açık cilalarla (Beyaz ve Açık Meşe) birlikte verilen standart ızgara iken 'Gölge Siyahı' koyu cilalarda (Siyah Kül ve Koyu Ceviz) standarttır. Tamamen beyaz bir görünüm için 'Marshmallow White' aksesuar olarak da mevcuttur.

DALI OBERON 3 ÖZELLİKLERİ

Ürün Serisi

OBERON

Frekans Aralığı (+/- 3 dB) [Hz]

47 - 26.000

Hassasiyet (2,83 V / 1 m) [dB]

87

Nominal Empedans [ohm]

6

Maksimum SPL [dB]

108

Önerilen Amplifikatör Gücü [W]

25-150

Geçiş Frekansı [Hz]

2.400

Geçiş İlkesi

2 yol

Yüksek frekanslı sürücü, Miktar

1 x 29 mm

Yüksek frekanslı sürücü, Diyafram tipi

Yumuşak Tekstil Kubbe

Düşük frekanslı sürücü, Miktar

1 x 7 inç

Düşük frekanslı sürücü, Diyafram tipi

Ahşap Elyaf Koni

Muhafaza Tipi

Bas Refleks

Bas Refleks Ayarlama Frekansı [Hz]

49

Bağlantı Girişi

Tek Tel

Önerilen Yerleşim

Raf veya stand

Duvardan Önerilen Mesafe [cm]

5 - 50

Tabanlı Boyutlar (YxGxD) [mm]

350 x 200 x 315

Ağırlık (kg]

6.3 kg
Gittigidiyor Entegrasyonu


Tüm Açıklama

Geri Taksit Seçenekleri

İncelediğiniz ürünün taksit seçenekleri
Bireysel Kredi Kartları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.829,53 TL 5.488,59 TL
6 914,77 TL 5.488,59 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.829,53 TL 5.488,59 TL
6 914,77 TL 5.488,59 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.829,53 TL 5.488,59 TL
6 914,77 TL 5.488,59 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.829,53 TL 5.488,59 TL
6 914,77 TL 5.488,59 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.829,53 TL 5.488,59 TL
6 959,59 TL 5.757,53 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.829,53 TL 5.488,59 TL
6 914,77 TL 5.488,59 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.

Peşin fiyatına 9 taksit avantajı 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerlidir. Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Business, Miles & Smiles, Miles & Smiles, Shop & Fly, Shop & Fly Business, American Express Card, American Express Business Card kampanyaya dahildir.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.829,53 TL 5.488,59 TL
6 914,77 TL 5.488,59 TL
9 609,84 TL 5.488,59 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.829,53 TL 5.488,59 TL
6 914,77 TL 5.488,59 TL
9 652,53 TL 5.872,79 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.829,53 TL 5.488,59 TL
6 914,77 TL 5.488,59 TL
9 609,84 TL 5.488,59 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.829,53 TL 5.488,59 TL
6 914,77 TL 5.488,59 TL
9 652,53 TL 5.872,79 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.829,53 TL 5.488,59 TL
6 959,59 TL 5.757,53 TL
9 652,53 TL 5.872,79 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.829,53 TL 5.488,59 TL
6 914,77 TL 5.488,59 TL
9 640,34 TL 5.763,02 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.

Peşin fiyatına 9 taksit avantajı 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerlidir. Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Business, Miles & Smiles, Miles & Smiles, Shop & Fly, Shop & Fly Business, American Express Card, American Express Business Card kampanyaya dahildir.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

6 Taksit x 914,77 = 5.488,59 TL

6 Taksit x 914,77 = 5.488,59 TL

6 Taksit x 914,77 = 5.488,59 TL

6 Taksit x 914,77 = 5.488,59 TL

6 Taksit x 959,59 = 5.757,53 TL

6 Taksit x 914,77 = 5.488,59 TL

Tüm Taksit Seçenekleri

Geri Kargo Bilgileri

İncelediğiniz ürünün kargo bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • İstanbul
 • Gönderim Alanları
 • Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • 2-3 gün içinde kargo
 • Kargo Şirketleri
 • Yurtiçi Kargo
Satıldığı Bölge
İstanbul
Gönderim Alanları
Tüm Türkiye'ye gönderilir.
Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo
Kargo Süresi
2-3 gün içinde kargo
Kargo Şirketleri
Yurtiçi Kargo

Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası, Çerez Politikası ve Aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz.

Sayfa Başına Dön