GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Tupperware

markasında 2792 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Tupperware mutfak ve evlerinizde gıda hazırlığı ve depolaması için gerekli olan birçok ürünü oldukça pratik tasarım anlayışıyla piyasaya sürer. Yiyecek - içeceklerinizi hazırlamanız, mevcut gıdalarınızı depolamanız için pratik ve dayanıklı ürünlere sayfamızdan hızlıca ulaşabilirsiniz. Suluk, saklama kabı, beslenme kutusu ve türevi birçok ürün için kategorimiz sizleri beklemektedir.

Yiyecekleriniz İçin Tupperware Ürünleri

Meyvelerinizden kahvaltı ürünlerinize kadar birçok gıda Tupperware saklama kabı ile kolayca muhafaza edilir. Meyve ve sebzelerinizi saklamanız için özel olarak üretilen modellere de sahip olan Tupperware saklama kabı sert kapaklardan üretilir. Böylece gıdalarınızı buzdolabınızda üst üste koyabilir, dağınık halde bulunmalarının da önüne geçebilirsiniz. Ürünün bazı modelleri gövdesindeki tablolarla hangi gıdanızın ne kadar süre nefes alması gerektiğini de gösterir. İster tekli ister set halinde bulabileceğiniz saklama kaplarını kategorimizden kolayca satın alabilirsiniz. Ürünlerinizi dolaplarınızda saklamanızın yanı sıra bir pikniğe, yürüyüşe giderken yanınızda taşımanızı sağlayacak kutuları da inceleyebilirsiniz. Mor, pembe, turkuaz gibi hoş renklerle bezenerek tasarlanan Tupperware beslenme kutusu farklı kullanım alanları için oldukça idealdir. Genellikle üçlü bölmeler halinde görebileceğiniz kutular gıdalarınızın sahip olduğu vitaminleri de üst düzeyde koruması açısından güvenilirdir. Tupperware beslenme kutularıyla siz de sandviç, hamburger, meyve ve sebzelerinizi içiniz rahat bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Ekmeklerinizi koyarak daha tertipli bir şekilde muhafaza etmek içinse sürgülü modelleriyle kolaylık sağlayan Tupperware ekmeklik modellerine bakabilir, kategorimizden daha fazla modeli inceleyebilirsiniz.

İçecekleriniz İçin Tupperware Ürünleri

Doğa yürüyüşlerinde, sportif aktivitelerinizde ya da okul çağındaki çocuklarınız için memnuniyetle alabileceğiniz Tupperware suluklar sayısız meşrubat ürününü de aktarabileceğiniz şekilde tasarlanır. Bu avantajı arkanıza alarak ister suyunuzu, ister meyve suyu ya da sütlerinizi içine koyabileceğiniz suluklar yeşilden maviye, kırmızıdan laciverte farklı renklerle tasarlanarak birçok kullanıcının da gözüne hoş gelen tasarımlar içerir. Ortalama 750 mililitre olarak görebileceğiniz suluklara hızlıca sahip olmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kahve, çay ve türevi sıcak içeceklerinizi soğumasını önleyerek dışarıda da tüketebilmeniz içinse Tupperware termoslara bakabilirsiniz. 350 ml'lik tek kişilik kullanım için daha uygun modellerden çevrenizle beraber kullanabileceğiniz 1 litrelik modellere kadar farklı Tupperware termosları sayfamızda inceleyebilirsiniz. Ergonomik tasarımıyla oldukça rahat bir tutuş sağlayan ürün içinde cam yapıya sahip modelleriyle de içeceklerinizi ekstra sıcak tutar. İçecekleriniz için tasarlanan Tupperware ürünleri ile çay, kahve ve meşrubatlarınızı taşınabilir, farklı yerlerde de tüketilebilir hale getirebilirsiniz. Kategorimizden istediğiniz ürünü seveceğiniz tasarımlarıyla bulabilir, hızlı alışveriş imkanından faydalanabilirsiniz.

Diğer Tupperware Ürünleri

Gıdalarınız kadar günlük hijyeninizi sağlayabileceğiniz ıslak mendilleri de markanın özel saklama kaplarıyla saklayabilirsiniz. Çok amaçlı olarak da kullanabileceğiniz Tupperware ıslak mendil kutusu yanınızda rahatlıkla taşınabilir bir şekilde tasarlanır. Islak mendillerinizin havayla temasını kararlı duruşuyla keserek kurumasına tamamen mani olan ürün toplantı, sunum ya da bir akşam yemeği masasında da oldukça hoş durur. Hazırlanacak bir sofra rendelenmesi ya da toz haline getirilmesi gerekilen bir gıdaya sahipse Tupperware rendelere de ister tekli ister paket halinde ulaşabilirsiniz. Tırtıklı, jülyen, küp, dalgalı gibi farklı şekillerde rendeleme yapabileceğiniz ürün güvenli bir işlem için de parmak koruyucu içeren modellere sahiptir. Markanın geniş ürün haritasını tanımak, ihtiyaçlarınızı gidermek için kategorimizde hızlıca sonuca ulaşabilirsiniz. Ürün ve model bazında değişkenlik gösteren Tupperware fiyat performansı için de sayfamızı incelemeniz yeterlidir.