GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Tuğrul Kuyumculuk

markasında 2637 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Tuğrul Kuyumculuk ile geleceğe yatırım yapmaya hemen başlayın. Küpe, kolye, yüzük gibi değerli taşlardan külçe altınlara, bileziklerden ziynete aradığınız değerli eşyaları Tuğrul Kuyumculuk ile bulabilirsiniz. İster davetlisi olduğunuz bir düğün olsun ister ileriye yönelik birikim yapma amacınız... Tuğrul Kuyumculuk bedava kargo, indirim fırsatı gibi avantajlar ile sizi bekliyor.

Tuğrul Kuyumculuk Bilezikleri

Tuğrul Kuyumculuk bilezikleri, farklı çeşitleri ile aradığınızı kolayca bulabilmenizi sağlayabilir. Örneğin, 22 ayar bilezikler çocuğunuzun en mesut gecesinde, düğün töreninde takacağınız harika bir takı olabilir. Tuğrul Kuyumculuk 22 Ayar bilezikleri sarı altın olup, 24,11 gram ağırlığında. İşçiliksiz burma bilezikler içerisinde de 22 ayar bilezikler bulunuyor. Bunlar da sarı altın olup, 30 gram ağırlığında. 0,916 gram saflığında has altından meydana gelen bu burma bilezikler; 5,8'den 6,8'e kadar farklı ölçülerde tercih edilebiliyor. Sarı altın bilezik çeşitleri içerisinde mega serisinden de harika parçalar bulabilirsiniz. İnce ve kalın farklı pek çok tasarımını bulabileceğiniz bu değerli eşyalar da 22 ayar olarak beğeninize sunuluyor. Siz de Tuğrul Kuyumculuk tarafından sunulan bilezikler arasından nokta atışı seçimler yaparak düğününüze hazırlanabilir, çocuklarınıza bırakacağınız birikimin hacmini artırabilirsiniz.

Tuğrul Kuyumculuk Altınları

Tuğrul Kuyumculuk çeyrek altınları da farklı alım seçenekleri ile karşınıza çıkıyor. Örneğin, toplu alımlar yapacaksanız 15 yeni tarihli çeyrek altın tam size göre olabilir. Sarrafiye kategorisinde yer alan bu ürünlerin bir adedinin ağırlığı da 1,75 gram. Daha ufak çaplı satın almalar içinse 2 adet yeni tarihli çeyrek altınları tercih edebilirsiniz. Yüzük, kolye, küpe gibi altından imal edilen değerli eşyalar da bulunuyor. Bunlar da özellikle sevdiklerinize, eşinize, sevgilinize özel günlerde alabileceğiniz harika armağanlar olabilir. Birlikteliğinizi mutlu bir evlilik ile taçlandıracağınız sevgilinize tektaş altın yüzük alarak harika bir evlilik teklifine imza atabilirsiniz. 14 ayar, 22 ayar gibi seçeneklerini bulabileceğiniz bu ürünler, son derece zarif tasarımı ve ince detayları ile dikkatleri üstüne çekiyor. Küpe, bilezik, künye gibi altından imal edilen Tuğrul Kuyumculuk takılarını da inceleyebilirsiniz. Üstelik yalnız evlilik teklifinde değil, özel bir günde de sevginizi belli etmeniz için bu değerli eşyalar harika vesileler olabilir.

Setleri de İnceleyin

Takı setleri de eşinize, nişanlınıza, sevgilinize alabileceğiniz harika hediyelerden biri olabilir. Yalnız bu da değil; ebeveyn olarak çocuğunuzun o mutlu gününe de bu harika parçalar ile eşlik edebilirsiniz. 14 ayar altın setleri, 22 ayar altın setleri, 22 ayar altın Trabzon hasır setleri bu grupta görebileceğiniz parçaların bazıları. Altın kolye, küpe ve bileklikten oluşan, son derece zarif detayları ile sevgilinizin hayran kalabileceği setleri inceleyebilirsiniz. Daha geleneksel tasarımlar içinse örneğin Trabzon hasır setleri en doğru seçim olabilir. Sevgililer Günü'nden evlilik yıldönümlerine, evlenme teklifinden nişan süreçlerine kadar tercih edebileceğiniz Tuğrul Kuyumculuk altınları, setleri, parçaları ile siz de sevdiğinizin kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz fiyat aralıklarını belirlemek için filtreleme opsiyonu da var. Bunu kullanarak da kendinize göre bir fiyat skalası oluşturabilirsiniz. Ayrıca bedava kargo, indirim fırsatı gibi avantajlar ile de karşılaşabileceğinizi unutmayın.