GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Ttec

markasında 2771 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ttec 1995'de İstanbul'da doğan bir cep telefonu aksesuar ve ekipmanları üreticisidir. Geniş ürün portföyüyle alanında ihtiyaç duyulan pek çok ürünü sunan marka mobil aksesuar kategorisinde tasarım yönünden de oldukça seviliyor. Türkiye başta olmak üzere 25'i aşkın ülkede, 20.000'den fazla satış noktasında tüketiciyle buluşan marka kolay alışveriş imkanıyla kategorimizde yer alıyor! Kulaklık, kablosuz şarj aletleri, powerbank, telefon tutucu gibi pek çok ürünüyle kategorimizde bulunan marka mobil aksesuar denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olmayı sürdürüyor!

Ttec Kulaklıklarıyla Mobil Konforu Arttırın

Ttec kulaklık modelleri kulak içi, kulak üstü ve bluetooth kulaklık olarak farklı çeşitlere sahiptir. Yürüyüşünüzü, araç kullanımınızı, görüşmelerinizi daha rahat ve konforlu hale getiren Ttec kulaklıkları sayesinde pek çok mobil işleminizi daha az zahmetle halledebilirsiniz! Örneğin, kulak içi ve kulak üstü modellerde görebileceğiniz Ttec bluetooth kulaklık modelleri mobil cihazınızda aldığınız verimi arttırmayı vadediyor. Kulakiçi modeller özellikle koşularınız ve yürüyüşleriniz için çok ideal tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Ense kısmına sabitlenebilen kablolara sahip bu modeller, sunduğu konfor itibarıyla adeta bir kulaksız bluetooth kulaklık! Üstelik koşu gibi hareketli zaman dilimlerinde tümüyle kablosuz kulaklıkların düşme riski olduğundan, etkili bağlantıları sayesinde bu modellerle içiniz rahat! Son derece fonksiyonel tuşlara sahip bluetooth kulaklık modelleri arasında kulak üstü tasarımlar da oyuncular için biçilmiş kaftan! Hafif ve ergonomik tasarıma sahip bu modeller uzun süre başınızda takılı olsa dahi konforu elden bırakmıyor. Tüm akıllı telefon ve tabletlere uyumlu olan bu ürün dahili mikrofonu, ayar tuşları, 10 metrelik çalışma mesafesiyle mükemmel hizmet sağlıyor! Kablolu kulaklık modelleri de mikrofonu yapısı, işlevsel tuşları ve rengarenk tasarımlarıyla beğeninize sunuluyor.

Ttec Powerbank Cihazlarıyla Şarj Sorununa Son

Elektriğin kesildiği ya da prizin bulunmadığı yerlerde taşınabilir şarj aletleri şarj sorununa son veriyor! Ttec powerbank cihazları birbirinden farklı kapasitelere sahip modelleriyle aradığınız tasarıma ulaşmanızı sağlıyor. Örneğin, 10.000 mAh kapasitesine sahip taşınabilir Ttec şarj aleti ürünleri hafif yapısı ve ergonomik yapısıyla rahatlık da sunuyor. Güçlü yapısı, 2 adet USB çıkışıyla donatılan bu tür modeller mobil cihazlarınızın her zaman yüksek pillerde çalışmasını kolaylaştırıyor. Özellikle akıllı telefonları günde birkaç kere şarj edebilen 10.000 mAh kapasiteli modelleri Ttec powerbank 20.000 mAh modelleri takip ediyor! Şık alüminyum tasarıma sahip modeller akıllı telefonlar ve daha fazlası için aradığınız gücü sağlıyor. Akıllı telefon, tablet gibi mobil cihazlardan 5'ini aynı anda ve seri bir şekilde şarj edebileceğiniz modeller de müthiş imkanlar sunuyor. Bu tip modeller, tüm mobil cihazlarını tek bir powerbank ile şarj etmeyi amaçlıyor. Ttec Powerbank cihazları daha yüksek veya düşük kapasiteli modelleri arayanlara da farklı tasarımlar sunuyor. Ayrıca düz siyah, gri, beyaz renkli modelleri rengarenk, desenli tasarımlar da takip ediyor.

Diğer Ttec Ürünleriyle de Tanışın

Ttec telefon tutucuları araç içinde hem size hem sevdiklerinize konfor, güvenlik sunuyor. Araç sürüşünüzü oldukça ufak bir aksesuarla daha rahat hale getiren bu ürünler, mobil işlemleriniz için telefonunuzu elinizde taşımanızı da önlüyor. Araç içi telefon tutucuları ekstra güçlü tutuşa, tableti de tutabilen modellere, 360 derece dönebilen tasarımlara sahip birçok seçenek barındırıyor. Kategorimizde bunlar arasında sizin için en uygun modeli seçmeniz çok kolay! Hem araç içi telefon tutucu hem kablosuz şarj aleti olan modeller de bulunuyor. Bu çok yönlü ürünler siz yolculuğunuzu sürdürürken hem telefonunuzu gözünüzün önünde muhafaza ediyor hem de cihazınızı şarj ediyor. Kablosuz şarj aletleri arasında farklı modeller de bulunuyor. Yüksek çıkış gücüne sahip modeller aşırı ısınmaya karşı koruma sağlayan güvenli seçenekler barındırıyor. Telefon kılıfları da birbirinden farklı iPhone telefon modelleri için güçlü ve şık tasarımlar barındırıyor. Daha detaylı ürün incelemesi ve avantajlı alışveriş için siz de hemen kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Ürün incelerken bedava kargo gibi fırsatlarla karşılaşabileceğinizi ve sepetinizi avantajlar eşliğinde doldurabileceğinizi de unutmayın.