GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Toshiba

markasında 66900 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Toshiba Japonya menşeli bir elektronik cihaz ve parça üreticisidir. Laptoplardan tabletlere, klimalardan televizyonlara hayatın birçok noktası için teknoloji üreten dünyaca ünlü Toshiba farklı birçok ürünüyle kategorimizde sunulmaktadır. Siz de teknoloji devinin cazip ürünlerini inceleyip hızlıca temin etmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Toshiba Bilgisayar Ürünleri

Daha çok profesyonel hayatın bir parçası olarak kullanılmasıyla öne çıkan Toshiba bilgisayarlar notebook formunda karşınıza çıkar. 12.5 ile 15.6 inç arasında farklı ekran boyutlarıyla tasarlanan notebooklar Intel'in son model işlemcileri sayesinde üstün bir performans gösterir. İş ağırlık olmasının yanı sıra genel kullanım için de ideal tasarımlar içeren ürün HD, Ultra HD gibi üst düzey görüntü teknolojileriyle boy gösterir. Kameralı görüşmeleriniz, film ve türevi videolarınızda yüksek çözünürlüklü bir görsellik sağlayan Toshiba laptoplar IPS Led, TN Led gibi panel tiplerine sahiptir. Ekrandan maksimum verim almanızı sağlayan bu özellikleri dokunmatik ekrana sahip modeller takip eder. Ekseriyetle 4 ila 8 GB arasında değişen bellek kapasitesini takip eden özellikse 1 TB'a varan depolama imkanıdır. Hızlı sabit disklere sahip olan ürün düşük güç tüketimi sağlayan donanımlar da içerir. 9 saate varan azami kullanım süresi ve en kaliteli pil çeşitlerinden olan Lityum-İyon şarj tipiyle uzun saatler işinizin başında olabilirsiniz. Envaiçeşit modeliyle kategorimizde görebileceğiniz Toshiba dizüstü bilgisayarlar geniş fiyat yelpazesiyle de birçok kullanıcı bütçesine hitap etmektedir. Mobil bilgisayar olarak da bilinen ürünlereyse Toshiba tabletleriyle ulaşabilirsiniz. Android işletim sistemi ve yüksek CPU frekansıyla işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebileceğiniz tabletler ön kameralarıyla görüşmelerinizi de rahatça gerçekleştirmenizi sağlar. Yüksek kamera çözünürlüğünün yanı sıra 1920 x 1200 piksel dolaylarındaki ekran çözünürlüğü de ekrandaki içerikleri berrak bir şekilde takip etmenizi sağlar. Bir Toshiba tabletiyle elektronik birçok işinizi yanınızda taşımak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Toshiba Bellek Ürünleri

HDD olarak da bilinen harddisklerinizin geleneksel modellere göre daha hızlı bir performans göstermesi için Toshiba ürünlerini tercih edebilirsiniz. Envaiçeşit dosya, grafik ve metin üzerinde çalışan bir profesyonel, sıkı bir bilgisayar oyuncusu ya da genel bir bilgisayar kullanıcısıysanız Toshiba harddisklerle üstün depolama imkanı sağlayabilirsiniz. Farklı hafıza kapasiteleriyle tasarlanan harddiskler bağlantı özellikleri sayesinde hızlı veri aktarımına da imkan tanır. Bilgisayar sektörünün favori markalarından biri olan Toshiba harici diskleriyle de teknoloji yeteneğini konuşturur. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz ürün 64 katmanlı hücre mimarisine sahip modelleriyle kapasite, dayanıklılık ve performansını daha da arttırır. Daha uzun pil ömürleri için de tercih edebileceğiniz harddiskler tüm oyun ve grafik gibi uygulamalarınızda kesintisiz hizmet imkanı sağlar. 1.8'den 3.5 ince kadar farklı boyutlarda seyreden Toshiba harddiskleri farklı hız ve verim imkanı sağlayan modelleriyle kategorimizden kolayca satın alınabilir. Bilgisayarınızda tuttuğunuz dosyalarınızı minik cihazlarla her yere taşımak için Toshiba flash belleklerini de tercih edebilirsiniz. Yüksek okuma ve yazma hızına sahip flash bellekler 16'dan 128 GB'a farklı kapasitelerde tasarlanır. Seçeceğiniz belirli dosyalara parola koyarak da güvenliği üst düzeye çıkarabileceğiniz ürün farklı depolama imkanı ve tasarımlarıyla kategorimizde yer almaktadır.

Diğer Toshiba Ürünleri

Evsel mekanlarda film izleme keyfiniz için tercih edebileceğiniz Toshiba TV modelleri de markanın ürün haritasında gidebileceğiniz noktalar arasındadır. 24 inçten 65 ince kadar oldukça farklı ebatlarda görebileceğiniz televizyonlar Ultra HD modelleriyle 4K izleme deneyimi için idealdir. Yüksek yenileme hızı sayesinde ekranı hızlıca tazeleyebileceğiniz ürün ikili hoparlör sistemlerine sahiptir. Görsel kalitenin yanı sıra 5 ile 20 W arasında değişen ses çıkış gücü de üründe görebileceğiniz özellikler arasındadır. Wi-Fi bağlantısı ve Smart TV özellikleriyle tasarlanan modeller sayesinde televizyonun standart akışından çıkabilir, internet ortamında da gezinebilirsiniz. Geniş fiyat aralığı ve farklı konseptleriyle Toshiba TV modellerini kategorimizden inceleyebilir, istediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Ev ve ofis gibi mekanlarda iklimlendirme sistemine sahip olmak içinse Toshiba klimalar nokta atışı tercihiniz olabilir. Invernet klima teknolojisi sayesinden enerji verimini arttırabileceğiniz ürün duvara kolayca monte edilerek kullanılabilir. Uyku, ekonomik, turbo modu gibi işlevleriyle özelleştirebileceğiniz Toshiba klimalar farklı donanımsal özellikleriyle sayfamızda yer almaktadır. Bunlar ek olarak; sayfamızda fiyat filtreleme opsiyonu da var. Minimum ve maksimum bir tutar belirleyerek kullanabileceğiniz filtreleme özelliği sayesinde, aradığınız ürünlerin bütçenize uygun modellerine hemen ulaşabilirsiniz. Ayrıca kategorimizde bedava kargo, aynı gün kargo gibi fırsatlar karşılaşmanız da mümkün.