GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

The life CO

markasında 258 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

The LifeCO ile sağlıklı ve huzurlu bir hayatın kapılarını aralayacak ürünlere sahip olabilirsiniz. Farklı pek çok kategoride ürün sunan marka, besin takviyelerinden güzellik ve bakım ürünlerine, doğal gıdalardan ev temizliği gereçlerine geniş bir yelpazede faaliyet gösteriyor. Sağlığınıza gereken değeri siz de The LifeCO ürünleri ile verebilir, evinizi yüksek hijyen standartları ile buluşturacak temizlik gereçlerine sahip olabilirsiniz.

The LifeCO Besin Takviyeleri

The LifeCO Hindistan cevizi yağı ürün grubunun en popüler gıdalarından biri. Özellikle The LifeCO organik Hindistan cevizi yağı 337 ml olarak satışa sunulduğu gıdaları ile çokça talep görüyor, aratılıyor. Organik tarım ile üretilen Hindistan cevizlerinden soğuk sıkım yöntemi ile elde edilen bu ürünler, muadillerine kıyasla da çok daha fazla talep görebiliyor. Bu yağlardaki soğuk sıkım yöntemi, vitamin ve faydalı diğer elementlerin korunmasını sağlıyor. The LifeCO organik Hindistan cevizi yağı çok yönlü kullanım imkânı ile de avantaj sunuyor. Gıdalarda kullanabileceğiniz bu ürünler, ek olarak saç ve cilt bakımında da tercih edilebiliyor. Organik olması nedeni ile gebelikte cilt çatlakları için de kullanılabilen bu ürünler, kek, pasta, börek yapımına da dahil edilebiliyor. The LifeCO avokado yağı da hem gıdalarınızda hem de kişisel bakım programınızda tercih edebileceğiniz ürünler. 250 ml şişelerde satışa sunulan bu sıvıyağlar protein, vitamin, mineral açısından zengin olup E vitamini de bol ürünler.

Güçlü Bir Bağışıklık Sistemine Sahip Olun

The LifeCO probiyotik karışımları sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yarayabiliyor. Sağlığa yararlı milyarlarca probiyotik mikroorganizma içeren bu ürünler ile harika takviye gıdalara sahip olabilirsiniz. Kapsül formunda sunulan bu ürünler, yetişkinlere hitap ediyor. Kilo kontrolü da markanın probiyotik karışımlarının sağladığı yararlar arasında yer alıyor. Kapsül formunda satışa sunulan ürünler arasında enzim karışımları da bulunuyor. Sindirim enzimleri içeren bir takviye gıda olan bu ürünler yetersiz beslenme gibi sebepler ile vücutta azalan enzimleri destekleyebiliyor. Ayrıca yine enzim eksikliği nedeniyle vücutta azalan enerjiyi de markanın bu takviyeleri sayesinde geri kazanabilirsiniz. Bu sayede iş hayatınızdan sosyal yaşantınıza kadar daha dinamik ve enerjik zamanlarınıza kolayca dönebilirsiniz. The LifeCO karnıyarık otu da tadı ve kokusu olmayan, toz formundaki takviye edici gıdalar arasında yer alıyor. Bu otlar, 30 cm boylarında, koyu renkli çiçekler açan, tüylü bir bitki. Yiyecek, içeceklere yoğunluk kazandıran bu otlar, tokluk hissi yaratıyor.

Diğer The LifeCO Ürünleri

Ağız bakımı için The LifeCO dil sıyırıcı / dil temizleyici ürünlerini tercih edebilirsiniz. Ağızda ulaşılması güç bölgelere kadar uzanıp dili temizleyebilen bu ürünler, ağız sağlığı için de harika bir bakım ürünü olmaya aday. Yine ağız ve diş bakımı için The LifeCO doğal diş macunları tercihiniz olabilir. Sarakan diş macunları olarak bilinen bu ürünler, doğal misvak özü içeriyor. Koruyucu ve renklendirici içermemesi ile de doğallığını koruyan bu macunlar, dişlerin doğal rengini korurken ağız kokusunu da önlüyor. Markanın sunduğu alkalize pH su damlası ürünleri de detoks için harika bir fırsat sunuyor. Yaşanılan ortamlardaki hava kirliliği, stres, yoğun ve yorucu tempo derken yıllara meydan okuyan bir bedeni muhafaza etmek zorlaşabiliyor. Tam da bu noktada markanın sunduğu bu ürünler devreye girebilir. pH dengesini sağlayan bu ürünler, içilen suyun da pH seviyesini yüksek alkali yapıyor. The LifeCO organik bir ev temizliği için de pek çok hijyen ürünü ile yanınızda. Organik sıvı çamaşır deterjanları, çevre dostu olması ve mükemmelen yıkama sağlaması açısından çifte avantaj sunuyor. Fosfat, boya, ağartıcı, paraben, amonyak içermeyen bu sıvı deterjanlar çamaşırları sertleşmiyor ve en inatçı lekelerin bile üstesinden gelebiliyor.