Sepet

Geri Ürün Özellikleri

Dikom 50U02 Televizyon için ürün özellikleri

Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.

Dikom 50U02

Marka Dikom
Model 50U02
Çıkış Yılı 2020

Ekran

Ekran LED
Ekran Boyutu 50 İnç
Ekran Boyutu (cm) 126 cm
Çözünürlük Standardı Ultra HD (4K)
Ekran Çözünürlüğü 3840x2160
Yenileme Hızı (Gerçek) 50 Hz
Ekran Tipi Düz (Flat)

Ses

Ses Çıkış Gücü (RMS) 20 W
Hoparlör Sistemi 2.0
Subwoofer Yok

Alıcılar

Analog Alıcı Var
Karasal Alıcı (DVB-T) Var
Kablo TV (DVB-C) Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var

Bağlantılar

Dahili Wi-Fi Var
Ethernet / LAN Kablo Girişi Var
USB 2.0 Girişleri 1 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri 2 Adet
Ses / Kulaklık Çıkışı Var
Common Interface (CI+) Var
Analog/Kablolu Anten Girişi 1 Adet
Uydu Anteni Girişi 1 Adet
PC Girişi (VGA) Var
Smart TV Özellikleri Web Tarayıcı

Multimedia

3D Yok
Smart TV Var
Smart TV Uygulamaları Netflix
YouTube
Dahili Kamera Yok
Yayın Kaydetme (PVR) Yok
İşlemci Çekirdek Sayısı 4

Tasarım

Çerçeve Kalınlık Tipi Standart

Tüm Özellikler

Geri Satıcı Açıklaması

VESTEL Dikom 50U02 50 için satıcı açıklaması
(#608475994)
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Durum Sıfır
Garanti Var, Başlamamış
Garanti Süresi 2 Yıl - 3 Yıl
Garanti Geçerlilik Yeri Türkiye
Garanti Tipi Distribütör Garantili

Ürün Detayları

Dikom 50U02 50" 127 CM Dahili Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

Teknolojinin, günümüzde giderek gelişmesi hayatın her alanında gelişmelere yol açmıştır. Bunlardan birisi de şüphesiz televizyonlar olmaktadır. Telefon, tablet ve bilgisayarlarda olduğu gibi artık televizyonlar da akıllı hale gelmiştir. Dikom 50U02 LED TV de bunlardan birisi olmaktadır. 4k çözünürlüğü kullanıcıları ile buluşturan Dikom aynı zamanda diğer kabiliyetleri ile de öne çıkmaktadır. Bünyesinde var olan geniş program rehberi sizlere 800?e kadar televizyon kanalını izleme olanağı verir. Bunun yanında bünyesinde bulunan dahili uydu alıcı ile sizleri TV aboneliği derdinden kurtarır. 50" gibi büyük ekranı sayesinde izlediğiniz programları tam olarak görebilme ve rahatlıkla anlayabilme imkanına kavuşursunuz. Evinizin her köşesinde uyum içerisinde olacak bu ürünler ile oturma odasına, çocuk odasına, mutfağınıza veya salonunuza rahatlık ile yerleştirebilirsiniz. 3840 x 2160 gibi oldukça yüksek bir çözünürlüğü sizlere sunan bu ürün ile izlediğiniz programları, filmleri veya dizileri daha gerçekçi bir şekilde deneyimleyebilirsiniz. Özellikle HD yayın yapan televizyon kanallarında kendisini gösterecek olan bu özellik ile daha kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz. Ultra HD yayınların yanında medyaları oynatma özelliği de bulunan bu ürün ile pek çok farklı ortamda bulunan müziklerinizi, videolarınızı veya filmlerinizi televizyonunuzdan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Dikom 50U02 LED TV modeli sizlere, farklı depolama alanlarında bulunan medyalarınızı oynatma olanağı verdiği için büyük bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bunun yanında üzerinde bulunan HDMI çıkışları ile bilgisayarınızdaki görüntüyü ekrana aktarma olanağı vermektedir. Bu da sizlere oyunlarınızı daha geniş ekranlarda oynama, filmlerinizi rahat bir şekilde izleme ve daha konforlu bir şekilde çalışma olanağı vermektedir.

Dikom 50U02 LED TV Kullananlar Teknolojinin Faydalarını Görüyor

Dikom 50U02 LED TV Kullananlar Teknolojinin Faydalarını Görüyor

Dikom televizyonlar insanların hayatını her alanda kolaylaştıracak ve pratiklik kazandıracak düzeyde geliştirilmektedir. Üzerinde bulunan iki adet HDMI çıkışı ile evinizde bulunan ve bağlantıyı destekleyen her türlü cihazınızdan görüntü aktarabilmektesiniz. Bu da konsollarınız ile bilgisayarınızı, sıkıntı yaşamadan aynı anda bağlayabileceğiniz anlamına gelmektedir. Ayrıyeten üzerinde bulunan kulaklık çıkışları ile bütün dikkatinizi izlediğiniz filme veya oynadığınız oyuna verip istediğiniz zaman eğlencenize devam edebilirsiniz. Dikom 50U02 LED TV teknik özellikleri bakımından da kullanıcılarını mutlu etmektedir. Üzerinde bulunan ethernet çıkışı sayesinde televizyonunuzu internete bağlayabilirsiniz. Bu da Amazon Prime, Netflix ve HBB TV gibi farklı servisleri herhangi bir kurulum gerektirmeden cihazınızda çalıştırma olanağını sizlere vermektedir. Aynı zamanda desteklediği Bluetooth bağlantı türü ile de uyumlu olan cihazlarınızı akıllı televizyonunuza bağlama olanağını yakalayabilirsiniz. Dinamik kontrast özelliği de bulunan bu televizyonlar izlediğiniz görüntüleri daha canlı ve gerçekçi şekilde sizlere sunmaktadır. Bu da teknolojinin sunduğu en güncel faydalardan birisi olup var olan görüntüyü daha kaliteli bir şekilde deneyimlemenize olanak vermektedir. Kısaca kontrast iyileştirme anlamına gelen bu özellik ile izlediğiniz görüntülerin koyu olan alanları daha koyu açık renkli olan kısımları ise daha açık renkli olmaktadır. Dijital Comb filtresi ile eski nesil televizyonların siyah ve beyaz renkli görüntüleri tek bir sinyalde birleştirme sorunundan sıyrılıp her rengi kendi türünde filtrelere ayırmaktadır. Bu sayede hassas türden görüntü ayrıntılarında yaşanan titreşimler ortadan kaldırılıp daha keskin ve gerçekçi bir deneyim yaşanmış olunur. Ekranda bulunan herhangi bir görüntüyü yakınlaştırabilmek de sağladığı diğer avantajlar arasında yer almaktadır. Bünyesinde barındırdığı USB girişleri ise size pek çok eylemi gerçekleştirebilme olanağı verir. Bunlardan ilki taşınabilir depolama aygıtınızda bulunan resimleri görüntüleyebilmesidir.

Birçok Farklı Format ile Görüntüleme Seçenekleri

JPG, JPEG, GIF, PNG ve BMP formatında bulunan fotoğraflarınızı Dikom akıllı televizyonunuz vasıtası ile görüntüleyebilmektesiniz. Ayrıca Dikom 50U02 LED TV özellikleri arasında yer alan bir diğer şey ise taşınabilir harici diskiniz içerisinde bulunan sesleri oynatmaktır. Bu da televizyonunuzu bir müzik çalara dönüştürme ve istediğiniz müziği kolaylıkla çalma olanağını sizlere verir. 5 bantlı ekolayzır desteği ile sizlere daha iyi ses kalitesi sunan bu ürünle daha keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Diğer yandan yine taşınabilir disklerinizde bulunan ve Mp4, Mkv, FLV ve hatta DAT gibi değişik formattaki video dosyalarınızı desteklemektedir. Bunları kolay ve zahmetsiz bir şekilde oynatmanıza olanak vermekte ve neredeyse istediğiniz her türlü video dosyasını sorunsuzca oynatabilmektedir. Buna ek olarak Dikom 50U02 LED TV kullananlar dijital gürültü azaltma fonksiyonunu deneyimleyebilmektedir. Görüntülerde beliren parazitler olarak adlandırılan dijital gürültüler bu fonksiyon sayesinde ortadan kalkmaktadır. Bu da izlediğiniz görüntüleri daha net ve derinlikli olarak görmenize olanak vermektedir. Bir başka deyişle izlediğiniz filmlerde veya programlarda bulunan ortamlar size daha gerçekçi bir şekilde gelmekte ve ortamda bulunan derinlik algısı daha iyi bir şekilde size sunulmaktadır. Bilindiği üzere videolar birbiri ardına gelen fotoğrafların üzerine ses eklenmesi ile oluşmaktadır. Video içerisinde bir saniyede geçen görüntü de kare hızı olarak anılmaktadır. Kare hızı arttıkça hem daha kaliteli hem de daha gerçekçi görüntüleri deneyimlemek mümkün olur. Dikom 50U02 LED TV, progressive tarama özelliği ile sizlere var olan görüntüdeki kare hızını iki kat artırarak sunmaktadır. Bu sayede izlediğiniz görüntüde bulunan kare hızı normale oranla daha gerçekçi bir hal almakta ve görüntüler daha da canlı bir şekilde sizlere aktarılmaktadır. Bununla birlikte elektronik program rehberi ile yayın akışını takip etmek, gelecek programın süresini ve başlangıç saatini öğrenmek mümkün olmaktadır. Eski nesil televizyonlarda aşina olunan bu özellik güncel teknoloji ile buluşturularak hem daha pratik olmanıza hem de bilgiye kolaylıkla ulaşmanıza olanak vermektedir.

Dikom 50U02 LED TV ile Kaliteli Görüntüleri Deneyimleyin

Dikom 50U02 LED TV ile Kaliteli Görüntüleri Deneyimleyin

Dikom 50U02 uydu alıcılı LED TV sizlere pratiklik kazandırmanın yanında daha kaliteli görüntüleri deneyimlemenize olanak veren televizyon olmaktadır. Görüntüyü işlemek için kullandığı faklı teknikler ile televizyon başında geçirdiğiniz zamanları daha iyi hale getirebilirsiniz. İzlediğiniz programlardan, filmlerden ve spor müsabakalarında daha fazla keyif alıp en ufak ayrıntıyı bile yakalayabilirsiniz. Bunun yanında kurulum aşamasında sizleri hiç uğraştırmadığı için evinizde veya iş yerinizde dilediğiniz alana yerleştirip yüksek çözünürlüklü görüntünün tadını çıkartabilirsiniz. Dikom 50U02 LED TV fiyat açısından da kullanıcılarını memnun etmekte ve güncel teknolojiye kolaylıkla ulaşmalarına olanak vermektedir. Bu sayede Dikom yaygın olarak tercih edilen markalardan birisi olmaktadır. Bununla birlikte çocuk kilidi gibi sürekli ihtiyaç duyulan özellikleri bünyesinde barındırarak ev içerisinde ebeveynlerin işini kolaylaştırmaktadır. A+ enerji sınıfında bulunması ise sağladığı bir diğer avantajlar arasında yer alan Dikom 50U02, enerji tasarrufu konusunda size yardımcı olmaktadır. Bu da gün içerisinde uzun süre çalışan televizyonunuzun çok az elektrik tüketerek çalışmasını sağlamaktadır. Güç tasarruf modunu da beraberinde getiren bu ürünle evlerinizi daha akıllı hale getirmeniz mümkün olmaktadır. Çalışmadığı veya uzun süre kanal değiştirilmediği zamanlarda elektrik kullanımını minimuma indirerek gereksiz yere enerji tüketiminin önüne geçmektedir. 178 dereceye kadar izleme açısı sunan bu ürünler odanızın her köşesinden en kaliteli görüntüyü almanıza olanak verir. Bir başka deyişle Dikom 50U02 HD LED TV hem karşısına geçildiğinde hem yanında durulduğunda hem de çaprazdan bakıldığında en iyi görüntüyü sizlere vermektedir. Parlama veya karartma gibi sorunların önüne geçen bu özellik ile siz de daha kaliteli bir görüntüye evinizin her köşesinden ulaşabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra dilerseniz  kategorimizi ziyaret edebilir, tüm LED TV modelleri ile alakalı bilgi sahibi olabilirsiniz.

NOT. KURULUM VESTEL YETKİLİ SERVİS TARAFINDAN ÜCRETLİ  YAPILIR..

Tüm Açıklama

Geri Taksit Seçenekleri

İncelediğiniz ürünün taksit seçenekleri
Bireysel Kredi Kartları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.233,00 TL 3.699,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.233,00 TL 3.699,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.233,00 TL 3.699,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.233,00 TL 3.699,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.233,00 TL 3.699,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.233,00 TL 3.699,00 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.

Peşin fiyatına 9 taksit avantajı Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Business, Miles & Smiles, Miles & Smiles, Shop & Fly, Shop & Fly Business, American Express Card, American Express Business Card kampanyaya dahildir.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.233,00 TL 3.699,00 TL
6 616,50 TL 3.699,00 TL
9 411,00 TL 3.699,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.233,00 TL 3.699,00 TL
6 616,50 TL 3.699,00 TL
9 454,16 TL 4.087,40 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.233,00 TL 3.699,00 TL
6 616,50 TL 3.699,00 TL
9 411,00 TL 3.699,00 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.233,00 TL 3.699,00 TL
6 616,50 TL 3.699,00 TL
9 452,10 TL 4.068,90 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.233,00 TL 3.699,00 TL
6 662,74 TL 3.976,43 TL
9 454,16 TL 4.087,40 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.233,00 TL 3.699,00 TL
6 616,50 TL 3.699,00 TL
9 439,77 TL 3.957,93 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.

Peşin fiyatına 9 taksit avantajı Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Business, Miles & Smiles, Miles & Smiles, Shop & Fly, Shop & Fly Business, American Express Card, American Express Business Card kampanyaya dahildir.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

3 Taksit x 1.233,00 = 3.699,00 TL

3 Taksit x 1.233,00 = 3.699,00 TL

3 Taksit x 1.233,00 = 3.699,00 TL

3 Taksit x 1.233,00 = 3.699,00 TL

3 Taksit x 1.233,00 = 3.699,00 TL

3 Taksit x 1.233,00 = 3.699,00 TL

Tüm Taksit Seçenekleri

Geri Kargo Bilgileri

İncelediğiniz ürünün kargo bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • Van
 • Gönderim Alanları
 • Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • Saat 10:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • Yurtiçi Kargo
Satıldığı Bölge
Van
Gönderim Alanları
Tüm Türkiye'ye gönderilir.
Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo
Kargo Süresi
Saat 10:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
Kargo Şirketleri
Yurtiçi Kargo

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

mehmetbaysal343163

02 Aralık 2020

süper güven

02 Aralık 2020

mehmetbaysal343163

Vestel Dikon tv aldım Bu kadar hızlı ve internetten alınan mala bu kadar güven ilk defa rastladım malın nasıl çıktığı hiç önemli değil güven herşeye yeter

Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası, Çerez Politikası ve Aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz.

Sayfa Başına Dön