GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

3D Gözlük

kategorisinde 164 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

3D Gözlük

En sevdiğiniz TV dizileri, filmleri veya video oyunlarını deneyimlerken en küçük ayrıntıyı bile daha iyi hissetmenizi sağlayacak 3D gözlükler sizi bekliyor. Her türlü görsel deneyimi bir üst boyuta ulaştıran 3D gözlük modelleri evinizde sinema etkisi yaratmanıza aracılık ediyor. Akıllı ve 3D özelliklerini destekleyen TV veya bilgisayar ekranlarında kullanılabilen gözlükler, her bütçeye uygun alternatiflerle sunuluyor. Yerli ve yabancı 3D gözlük markaları tarafından sunulan birbirinden farklı ürünleri hemen şimdi keşfedebilirsiniz. En uygun fiyat ve kampanya avantajlarıyla alışverişe başlamak için hemen şimdi 3D gözlük fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Benzersiz Bir Görsel Deneyim

3D Gözlük

Evinizde izlediğiniz film, dizi ve belgeselleri sinema salonunda izliyormuş etkisi yaratan 3D gözlük çeşitleri, her türlü ekran deneyiminizin daha üst seviyede yaşanmasına yardımcı oluyor. Yenilikçi teknolojiler temel alınarak yaratılan 3D sanal gözlük çeşitleri, görüşünüzü taklit ederek zihninizde gerçeklik algısı yaratıyor. Yüksek kaliteli video ekran gözlükleri, film keyfinizin çok daha farklı olmasını sağlıyor. Yüksek görsel deneyim seviyesine ulaştıran televizyon yedek parça çeşitleri olan 3D gözlükler, stereoskopik görme modeliyle çalışıyor. Bu tarz görme deneyimi, alınan görsel bilgilere dayanarak elde edilen 3 boyutlu yapıların algılanmasını ifade etmek için kullanılıyor. Gelişmiş 3D video gözlükleri sayesinde elde edebileceğiniz özel görüş, en sevdiğiniz filmlerin tadını çıkarmanızı sağlıyor.

Pasif ve Aktif 3D Gözlük Modelleri

3D Gözlük

3D televizyon gözlük çeşitlerini satın almadan önce sunulan teknolojiler ve cihazlarınıza uyumluluğu hakkında bilgi almanız gerekiyor. Pasif polarize ve aktif 3D gözlük modelleri, farklı özelliklerde sunuluyor. Tercih yaparken bütçenizi de göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Pasif polarize 3D gözlük çeşitleri nispeten daha düşük teknolojiye sahip ürünler olarak öne çıkıyor. Herhangi bir güç kaynağı gerektirmemesi bakımından kullanımı rahat olan modeller güneş gözlüğü gibi görünüyor. Sinema salonlarında genellikle 3D polarize gözlük seçenekleri kullanılıyor. Aktif 3D gözlük modellerinin camları ise daha yüksek teknolojili ürünlerden yapılıyor. Bu tip gözlüklerin kullanımı için pil gibi güç kaynaklarına ihtiyaç duyuluyor. Ekran yenileme hızıyla senkronize bir verici de gerektiren gözlük modelleri, daha net ve yüksek çözünürlüklü bir deneyim sağlıyor.

VR Gözlük Modelleri

3D Gözlük

İzlediğiniz tüm içeriklerin gerçeğe yakın ve heyecan verici olmasını istiyorsanız VR gözlük modellerini de değerlendirebilirsiniz. 3D gözlük modellerinden çok daha gerçekçi bir deneyim yaşamanızı sağlayan VR gözlükler, size yaklaşan nesnelerin heyecanıyla tüm dizi, film ve şovlardan aldığınız keyfi bir üst seviyeye taşıyor. 360 derece içerik gözlüğü olarak da bilinen modeller, kulaklıklı mikrofon setiyle de desteklenebiliyor. Böylece kendinizi bir simülasyonda hissetmenizi sağlayan VR gözlüklerle mükemmel görsel şovlar yaşamaya hazırlanın. 3D gözlük TV ve diğer ekranlarda izlediğiniz tüm içeriklerin bir üst seviyeye taşınmasına yardımcı oluyor. Siz de hemen şimdi dilediğiniz 3D veya VR gözlük modelleri için tek bir tıkla sipariş oluşturun. 3D televizyon gözlük fiyatları geniş bir skalada kullanıcıya ulaşıyor. Tüm televizyon modelleri için Televizyon kategorimizi ziyaret edebilir, tüm TV, ses ve görüntü ürünlerini bu kategoriden inceleyebilirsiniz.

3D Gözlüklerin Avantajları

  • 3D gözlükler, her türlü içeriğin daha gerçekçi ve doğala yakın şekilde hissedilmesini sağlıyor.
  • En basit içeriklerden bile daha büyük keyif almanıza yardımcı oluyor.
  • Evinizin konforunda sinema salonlarındakine benzer deneyim yaşatıyor.
  • Sevdiklerinizle film veya dizi gecesi yaparken eğlencenizi katlıyor.
  • Düşük bütçelerle her türlü içeriği daha iyi hissetmenizi sağlıyor.

3D Gözlük Alırken Dikkat Edin

  • 3D gözlük satın almadan önce kullanacağınız cihazın uyumlu olmasına dikkat edin.
  • Bütçenizi göz önünde bulundurun.
  • Uygun fiyatlı alternatifler için pasif polarize gözlükleri tercih edin.
  • Daha yüksek deneyimler için aktif gözlük modellerini inceleyin.
  • 360 derece gerçeklik algısı için VR gözlükleri satın alın.