GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Televizyon Aksesuar, Yedek Parça

kategorisinde 107681 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Televizyon Aksesuar, Yedek Parça

Televizyon günlük hayatını stresini atmak ve molalara keyif katmak için en sık kullanılan elektronik ev eşyaları arasında yer alır. Televizyon izlemeyi kolaylaştıran ve daha eğlenceli bir deneyime dönüştüren televizyon yedek parçaları ve televizyon aksesuarları ile siz de geçirdiğiniz zamanı daha konforlu bir hale getirebilirsiniz.

Televizyon Aksesuar Modelleri

Televizyon Aksesuar, Yedek Parça

Televizyon aksesuar modelleri arasında bulunan askı aparatı LCD, plazma ve LED TV gibi düz ekran televizyonlarınızı duvara asmak için ihtiyaç duyabileceğiniz bir üründür. Ev dekorasyonunda önemli bir yere sahip olan askı aparatları sayesinde televizyonunuzu koymak için ekstra alan yaratabilirsiniz. Televizyon uzaktan kumanda modelleri sayesinde televizyon izlerken yerinizden kalkmadan dilediğiniz kanalı açabilir ve televizyonunuzu yönlendirebilirsiniz. Televizyon aksesuar markaları tarafından özenle tasarlanan kumandalar pil ile çalışmaktadır. Uzun süre dayanan pilleri tercih ederek televizyon kumandanızı güvenle kullanabilirsiniz. En kullanışlı televizyon aksesuarları arasında yer alan 3D gözlük yeni teknoloji ürünü üç boyutlu videoları ve filmleri izleyebilmenize olanak tanır. 3D ile uyumlu görüntü sistemine sahip televizyonlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz gözlükler sayesinde üç boyutlu görüntüleri yüksek kalitede izleyebilirsiniz. Televizyon aksesuar fiyatları seçtiğiniz aksesuarın işlevsel özelliklerine göre farklılık gösterebilir.

Televizyon Yedek Parçaları

Televizyon Aksesuar, Yedek Parça

Televizyon yedek parça modelleri arasında pratik kullanım sağlayan çok sayıda ürün çeşidini bulabilirsiniz. Televizyon kabloları, televizyonunuzu diğer elektronik cihazlara bağlayabilmek için kullanabileceğiniz yedek parçalardır. En çok tercih edilen televizyon kablolarından biri olan HDMI kablolar, farklı ihtiyaçlara uygun uzunluk ölçülerinde sizlere sunulur. Televizyonunuz ile bilgisayarınızı bağlamak için kullanabileceğiniz HDMI kablolar ile bilgisayar ekranını televizyonunuza aktarabilirsiniz. HDMI kabloların yanı sıra HDMI-VGA kablo, MIDI kablosu, Scart kablo gibi diğer televizyon yedek parça ürünleri ile televizyonunuzu daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Anten televizyonunuzun yayın yapabilmesi için gereken yayın sinyallerinin aktarılmasını sağlayan bir yedek parçadır. Televizyon anteni iç ve dış mekanlarda kullanılan çeşitlerine göre farklılık gösterir. İç mekan antenleri televizyonların üzerine kurulurken dış mekan antenleri ise balkon veya çatı gibi dış mekanlara kurulur. Tüm televizyon modellerine uyum sağlayan antenler sayesinde siz de televizyonunuzun görüntü kalitesini yükseltebilirsiniz.

Çoklayıcı ve Dağıtıcı Televizyon Yedek Parçaları

Televizyon Aksesuar, Yedek Parça

Çoklayıcı ve dağıtıcılar iki cihazı birbirine bağlayabilmenize yardımcı olur. Televizyon yedek parça markaları farklı giriş özelliklerine sahip olan cihazları televizyonunuzla uyumlu bir şekilde bağlayabilmenizi sağlayan ürünler tasarlar. Aynı anda birkaç cihazı çalıştırabilmenizi mümkün hale getiren çoklayıcı ve dağıtıcılar ile DVD oynatıcı, kamera, bilgisayar gibi birçok cihazı bir arada kullanabilirsiniz. Çoklayıcı ve dağıtıcıları kullanırken diğer yedek parçalardan olan televizyon kablolarına da ihtiyaç duyabilirsiniz. Televizyonunuza ve kullanım alanınıza uygun kablolarla televizyonunuzun birçok farklı özelliğinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Kablo uzunluklarını ihtiyacınız ile uyumlu bir şekilde seçerek uzun kabloların yarattığı görüntü kirliliğinin önüne geçebilirsiniz. Televizyonunuzun modeli ile uyumlu çoklayıcı ve dağıtıcıları tercih ederek hızlı ve kolay bir şekilde aksesuar kurulumunu tamamlayabilirsiniz. Televizyon yedek parça fiyatları satın almayı düşündüğünüz yedek parçanın teknik ve tasarım özelliklerine göre değişebilir. Tüm televizyon modelleri için Televizyon kategorimizi ziyaret edebilir, tüm TV, ses ve görüntü ürünlerini bu kategoriden inceleyebilirsiniz.

Televizyon Aksesuar, Yedek Parça Kullanmanın Avantajları

  • Hareketli askı aparatları ile televizyonunuzu dilediğiniz yöne çevirerek kolaylıkla izleyebilirsiniz.
  • Pratikliği ve sağlamlığı ile ön plana çıkan askı aparatlarını duvara monte ederek uzun süre boyunca kullanabilirsiniz.
  • Birçok özelliğe sahip televizyon kumandalarıyla televizyonunuzun ayarlarını yapabilirsiniz.
  • 3D gözlükler sayesinde sevdiklerinizle birlikte üç boyutlu film izleme keyfini ev konforunda yaşayabilirsiniz.
  • Televizyon yedek parçalarını kullanarak farklı cihazlardaki görüntüleri televizyonunuzun geniş ekranından görüntüleyebilir, daha rahat bir kullanım elde edebilirsiniz.

Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Almayı düşündüğünüz aksesuarların hangi televizyon modelleri ile birlikte çalıştırılabildiğine mutlaka bakmalısınız.
  • 3D gözlüklerin tasarımında kullanılan malzemelere karşı hassasiyetinizin olmadığından emin olmalısınız.
  • Anten satın almadan önce hangi anten modelinin ihtiyacınıza uygun olabileceğini belirlemelisiniz.
  • Askı aparatı almadan önce televizyonunuzu konumlandıracağınız duvarı belirlemeli ve görüş açınıza uygun aparat modellerini tercih etmelisiniz.
  • Uzun süreli ve sağlam bir kullanım için kaliteli ve dayanıklı malzemelerle tasarlanan ürünleri tercih etmelisiniz.