GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Taşlama Makinesi

kategorisinde 2048 adet ürün bulundu.
|
Filtrele
Ne tip bir taşlama makinesi arıyorsunuz?

  Evde kullanım (Sadece Kesim yapmak için)

  115 mm - 125 mm disk çapı ve 400 W - 750 W güç aralığı

Spiral, Taşlama Makinesi

Çalışanların pürüz giderme işlemleri esnasında yararlanabilecekleri spiral makinesi ve taşlama makinesi modelleri birçok iş kolunda ihtiyaç duyulan pratik ekipmanlar arasında bulunur. Tutuş kolu tasarımlarıyla öne çıkan bu ürünler ergonomileriyle güvenliği üst düzeyde tutar. Kaymayı önleyen tırtıklı yüzey geniş tutma kolu yardımıyla spiral, taşlama makinesi markaları tarafından geliştirilen kullanışlı dizayndan yararlanabilirsiniz. Düşük bir ağırlık düzeyiyle işçilerin kollarının daha az yorulmasına da yardım eden modern makineler farklı ebatlarda üretilmiş alternatif modeller de içerir. Spiral makinesi modelleri taşlama yaptığınız ürünün üzerinde hassas ayarlamalarla ve farklı aparatlarla özel bir işçilik gösterebilmenize yardım eder. Delme işlemine ek olarak zımparalama ya da aşındırma gibi farklı fonksiyonlara da sahip olan mini spiral makinesi çeşitleri sayesinde esnek yapılı spiral desteğinin sunduğu konforu değerlendirebilirsiniz.

Spiral Taşlama Makinesi Kullanarak Şekil Verin

Spiral, Taşlama Makinesi

Ahşaptan metale kadar birçok farklı materyalin üzerinde uygulanabilen ve spiral makinesi fiyatları açısından da avantajlar sunan ekipmanlar aracılığıyla çeşitli nesnelerin yüzeylerinde farklı desenler oluşturabilirsiniz. Yazı yazma olanağı da sunan makineler sayesinde süs eşyalarından hobi ürünlerine kadar ulaşan geniş bir alanda işlemlerinizi basitçe gerçekleştirebilirsiniz. Yan tutma kolunun açısını farklı seviyelerde ayarlayabilme imkânı sunan spiral taşlama makinesi modelleri materyallerin yol açtığı zorlukları kolayca aşabilmenize yardımcı olur. Soğutma işlemlerini hızlandıran hava kanallarına sahip makineler uzun süreli kullanımlarda dahi ısınma problemi yaşatmayarak güvenliği artırır.

Sert Yüzeylerle Başa Çıkın

Spiral, Taşlama Makinesi

Spiral, taşlama makinesi fiyatları konusundaki ilgi çekici özelliklerine ek olarak devir ayarı yapabilmeye imkân tanımalarıyla da beğeni toplayan ekipmanlar işlerinizde size konfor sağlar. Zaman içerisinde oluşabilen aşınma problemine karşı oldukça güçlü bir korumaya sahip olan taşlama makinesi çeşitleri uzun ömürlü kullanım avantajından yararlanabilmenize olanak tanır. Aşırı yükleme sorununu çözen koruma özelliği ürününüzün soğumasıyla beraber işlemlerinize devam edebilmenize imkân tanır. Toz atma desteğiyle kullanıcı memnuniyetini artıran mini taşlama makinesi ürünleri aracılığıyla kirlenme ve tıkanma gibi performans kaybına yol açan sorunların üstesinden gelirsiniz.

Güven Veren Teknolojiyle Verimli Kullanım

Spiral, Taşlama Makinesi

Emniyetli bir çalışma desteği yaratarak iş güvenliğini öncelikli hale getiren büyük taşlama makinesi modellerini sipariş ederek kilitlenme problemine önlemeye yardım eden flanşlı tasarım avantajından faydalanabilirsiniz. Açılı dişlilerin optimum performans oluşturan tasarımları hem ses seviyesini azaltır hem de ürününüzün kullanım seviyesini yükseltir. Disk muhafazası yardımıyla diski takıp çıkarmak daha kolay hale gelir. Uzun kablolarıyla çalışanların hareket alanında artış yaratan taşlama makineleri atölye ve şantiye gibi noktalarda daha pratik bir destek yaratmayı başarır. Mil kilidi yardımıyla makinenizin diskini daha kısa sürede değiştirebilme şansı yakalarsınız.

Bilinmesi Gerekenler

 • Geri tepme problemine önleyen yumuşak başlangıç özelliği bulunan makineler kullanıcı güvenliğini üst düzeyde tutar.
 • Zımparalama işlemi için üretilen diskleri taşlama makinenize takarak başarılı bir şekilde yüzey zımparalaması yapabilirsiniz.
 • Titreşimi azaltan spiral makineleri kusursuz bir işçilik ortaya koyabilmeye yardım eder.
 • Polisaj makineleriyle temizleme ve cilalama gibi işlemleri kısa sürede tamamlayıp aracınıza bakım yapabilirsiniz.
 • Akım korumalı tetik özelliğiyle güven veren avuç taşlama makinesi modelleri ürününüzün istemsiz bir şekilde çalışmasını önler.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Taşlama makinenizi kullanırken taşlama yapacağınızın yüzeyin özelliklerine uygun disklerden yardım alarak daha başarılı bir iş çıkarabilirsiniz.
 • Spiral makinenizin tetiğini ürüne güç vermeden önce sıfırlayarak güvenliğinizi artırabilirsiniz.
 • Yıpranmış diskleri çıkarıp yenilerini ürününüze takarak etkili bir performans almaya devam edebilirsiniz.
 • Çapakların ve kıvılcımların sıçramasını önlemek için doğru açıyla taşlama yapmaya özen gösteriniz.
 • Elektrik tüketimini azaltmak için gövde üzerinde açma kapama tuşuna yer veren makinelerin gereksiz çalışmasını bu tuşlar yardımıyla anında durdurabilirsiniz.