GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Stanley Matkap

kategorisinde 22 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi kullanım tipi için arıyorsunuz?

Stanley Matkap

Elektrikli alet edevatlar denildiğinde akla ilk gelenlerden olan matkaplar tadilat işlerinin olmazsa olmazı. Kırma, delme ve vidalama gibi pek çok iş için kullanılabilen matkap modelleri ile siz de evinizin ustası olabilirsiniz. Aradığınız matkap modelini Stanley matkap çeşitleri arasından bulabilirsiniz. Pek çok farklı özellik ve fonksiyondaki matkap modellerini sizlerle buluşturan Stanley, alet çantalarınızdan eksik edemeyeceğiniz matkapları beğeninize sunuyor. Darbeli matkap ve darbesiz matkap kategorilerindeki matkap seçeneklerini hem profesyonel hem de amatör kullanıcılarla buluşturan Stanley, ürünleri ile uzun ömürlülük ve yüksek performans vadediyor. Siz de ihtiyacınıza uygun bir matkabı kolayca bulabilmek için kategorimizde yer alan Stanley matkapları incelemeye hemen başlayabilirsiniz.

Stanley Darbeli Matkap Modelleri

Stanley hem darbeli hem de darbesiz matkap modellerini beğeninize sunuyor. Darbeli matkap bilindiği gibi sert yüzeyleri delme ve kırma işlemleri için ideal ürünlerdir. Darbesiz matkaplara göre daha geniş ve büyük bir görünüme sahip olan darbeli matkaplar özellikle profesyonellerin de tercihidir. Stanley darbeli matkap modelleri arasında farklı özelliklerde pek çok seçenek bulunuyor. 500 watt'tan 2000 watt'a kadar geniş bir motor gücü alternatifi ile sunulan Stanley darbeli matkap modelleri üstün performans sunar. Stanley şarjlı matkap modelleri arayanlar için de darbeli olup şarj ile çalışan modeller bulunur. Darbeli matkaplar arasında ayrıca elektrikli modeller de yer alır. Stanley darbeli matkapların özellikleri incelendiğinde güçlü motor, LED aydınlatma, akülü modellerde uzun çalışma süresi, titreşimi emen kaplı kabza, entegre kemer klipsi gibi detaylar dikkatleri çeker. Siz de beğendiğiniz Stanley darbeli matkap modellerinin özelliklerini detaylı olarak ürün sayfası üzerinden inceleyebilirsiniz.

Stanley Darbesiz Matkap Modelleri

Stanley matkap çeşitlerinden biri de darbesiz matkaplar. Darbesiz matkaplar, darbeli matkaplar ile kıyaslandığında daha hafif ve daha kompakt bir yapıya sahip bulunur. Darbesiz matkaplar genellikle çivi ve vidaların yerleştirilmesi, çeşitli zeminlerde delik açılması gibi işler için kullanılır. Stanley darbesiz matkap modelleri arasında dakikadaki devir hızı 2900/1000, 4500-3000 arasında değişen seçenekler bulunuyor. Stanley darbesiz matkaplar anahtarlı ve anahtarsız mandren tipine sahip olsa da çoğu darbesiz matkaplar anahtarsız olarak tercih ediliyor. Çünkü anahtarsız matkapların uç değişimi oldukça hızlı ve kolaydır. Bunun yanı sıra tetikten ayar düğmesi sayesinde matkabı kolayca kontrol edebilmek mümkündür. Bu da kullanıcısına çok daha emniyetli bir kullanım olanağı sunar. Stanley darbesiz matkap modelleri arasında da hem elektrikli hem de şarjlı seçenekler bulunur.

Stanley Matkap Fiyatları

Farklı özellikler ve farklı türlerdeki Stanley matkaplar hem ustaların hem de evinin ustası olanların tercihi oluyor. Stanley akülü matkap, elektrikli matkap gibi farklı çalışma prensiplerine sahip matkap çeşitleri bulunuyor. Akülü matkaplar, kablo kalabalığından sizleri kurtardığı için kullanışlılığı daha yüksek ürünler olarak öne çıkıyor. Stanley şarjlı matkap 18V, 12 V gibi farklı güçlerle beğenilere sunuluyor. Stanley şarjlı matkaplar ile 70 dakikaya varan çalışma süresi sizleri bekliyor. Her biri farklı bir özelliğe sahip bulunan Stanley matkapların fiyatları da buna bağlı olarak farklılık gösteriyor. En cazip Stanley matkap fiyatlarını kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Farklı markaların matkap modellerini ve fiyatlarını da incelemek isterseniz Matkap kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.