GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
Seçimleriniz

Tümünü Temizle

Popüler Filtreler
Seçili Kriterlerde Ara
Fonksiyonlar

Jcb Matkap

kategorisinde 8 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi kullanım tipi için arıyorsunuz?

JCB Matkap

Farklı yüzeylerde delik açmak için kullanılan matkap çeşitleri, alet çantalarının olmazsa olmaz ekipmanlarından. Evde kendi delme işlemlerinizi kolayca yapabilmenize olanak sağlayan JCB matkap çeşitleri ile bir başka kimseye ihtiyaç duymadan evdeki delme ve montaj gibi işlerinizi yapabilirsiniz. Tahta, maden, beton, çelik, demir, mermer gibi farklı yüzeyler üzerinde kullanılabilen JCB matkaplar ile evde, iş yerlerinde, atölyelerde kısacası çeşitli mekan ve dış alanlarda delme işlemleri yapabilirsiniz. Farklı özellikleri sebebiyle farklı çeşitlerde kategorize edilen JCB matkaplar arasından kendi ihtiyacınız için en uygun olanını seçebilirsiniz. JCB matkap çeşitlerini ve özelliklerini hemen kategorimiz üzerinden inceleyebilir, beğendiğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

JCB Şarjlı Matkaplar ve Özellikleri

JCB matkap çeşitlerinden biri akülü yani şarjlı matkap çeşitleridir. JCB şarjlı matkap modelleri, akü enerjisi ile çalışır. Bu yüzden JCB akülü matkap olarak da bilinen bu matkaplar, farklı volt güçlerinde üretilir. Kablosuz kullanıma uygun olan JCB şarjlı matkap modelleri hem evlerde hem de profesyonel işlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Şarj süreleri her modelde farklılık gösteren JCB şarjlı matkap modelleri, hafif tasarımları ile kolayca kavranarak kullanılabilir. Çoğunlukla çanta içinde birkaç ekipmanla birlikte satışa sunulan JCB şarjlı matkaplar; akrobat spiral, uzatma aparatı, bağlantı aparatı, 5,6,7,8,9,10,11,12,13 mm lokma ucu, seramik fayans delme ucu, bits vidalama ucu, metal ve ahşap delme ucu gibi ek ekipmanlarla gelir.

JCB Kırıcı ve Delici Matkaplar

JCB matkap çeşitlerinden biri de kırıcı ve delici matkaplar. JCB kırıcı ve delici matkaplar, isminden de anlayacağınız gibi kırma ve delme işlemleri yaparken kullanılır. Yüksek güç performansı sayesinde sınıfının en iyi kırma ve delme matkaplarından olan JCB kırıcı, delici matkaplar üstün verimlilik sunar. JCB kırıcı delici matkaplar, kullanıcı güvenliği göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Bu matkaplarda bulunan KickBack Control (KBC) fonksiyonu sayesinde yaralanma riskini en aza indirilerek kullanıcı güvenliği sağlanır. Farklı devir sayıları ve farklı takım ölçülerinde tasarlanan JCB matkaplar arasından kendi ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Hem amatör hem de profesyonel kullanımlar için zengin bir seçki sunan JCB, kaliteli matkaplar için güvenilir markalardan biridir.

JCB Matkap Fiyatları

JCB matkap çeşitleri arasında farklı zeminlerde, farklı amaçlar için kullanılabilecek alternatifler bulunuyor. Delme, kırma, vidalama işlemleri yapmak için kullanabileceğiniz JCB matkaplar arasından kendi gereksinimlerinize uygun bir seçim yapabilirsiniz. JCB matkap fiyatları; matkabın çeşidine ve sahip olduğu özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Uygun fiyatlı matkaplar sunan JCB, kaliteli ve uzun ömürlü matkapların da adresi. Siz de evde kişisel kullanımlarınızı karşılayacak ya da profesyonel amaçlı kullanımlarda en büyük yardımcınız olacak bir matkap arıyorsanız JCB matkap modellerini inceleyebilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilen, farklı özelliklerdeki matkap model ve fiyatlarını da incelemek isterseniz ise Matkap kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.