GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Tablet Kılıfı

kategorisinde 69987 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Tablet Kılıfı

Tablet kılıfı, en çok koruyucu özellikleri ile bilinir. Kılıflar, tabletinizi oluşabilecek ciddi darbelerden, tozdan ya da çiziklerden en iyi şekilde korur. Tablet kılıfları, koruma işlevinin yanı sıra cihazınızı daha şık göstermeye de yarar. Farklı renklerde ve desenlerde birçok tablet kılıfı modeli vardır. Son zamanlarda en çok kullanılan aksesuarlardan biri olan tablet kılıfının; silikon, sert ve suni deri gibi birçok çeşidi de mevcuttur.

Silikon ve Sert Kılıflar

Tablet Kılıfı

Silikon kılıflar, farklı renkte ve sertlikte olabilir. Yumuşak ve esnek malzemesi sayesinde tabletinizi herhangi bir darbeden ya da çizikten en iyi şekilde korur. Apple, Samsung ya da Sony marka tabletleriniz için üretilen silikon kılıflar, oldukça fazla tercih edilen modeller arasında yer alır. Kalın ve sert kılıflar ise darbelere karşı oldukça dayanıklı olan kılıf çeşitleridir. Tabletinizi darbelere karşı diğer kılıf modellerine göre çok daha iyi korur ve çizilmesini engeller. Ancak, kalın yapısı nedeni ile tabletinizin kalınlaşmasına ve ağırlaşmasına neden olur. Eğer tabletinizin sağlamlığı görünümünden daha önemli ise kalın kılıflar tercih edilebilir.

Kapaklı Kılıflar

Tablet Kılıfı

Kapaklı kılıflar, tabletinizi en konforlu şekilde kullanabilmenizi sağlayan kılıflardır. Apple ve Samsung gibi dünyanın önde gelen teknoloji markalarının geliştirdiği kapaklı kılıflar sayesinde şıklık ve kalite bir arada sunulur. Bu kılıflar, cihazınızın arkasını, yan ve ön taraflarını 360 derece kapatarak; cihazı, darbelerden, çiziklerden ve tozdan korur. Ayrıca, kılıfınız takılıyken tabletinizin tüm yuvalarını rahatlıkla kullanabilmenizi sağlar. Genellikle suni deri ve plastik karışımlı malzemelerden üretilir. 360 derece dönme özelliği sunan bu kılıflar, kolaylıkla video izleyebilmenize yardımcı olur. 3 kademeli eğim açısı sayesinde ise göz hizanıza en uygun açıyı bulabilme imkânı tanır.

Su Geçirmez Kılıflar

Tablet Kılıfı

Su geçirmez tablet kılıfı ile tabletinizi dilediğiniz yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Deniz kıyısına ya da havuz kenarına götürebileceğiniz tabletiniz ile her zaman fotoğraf ya da video çekebilirsiniz. Boyun askısı sayesinde de dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Aynı zamanda, cihaz kılıfın içindeyken dokunmatik özelliğini kaybetmemektedir. 5 metreye kadar su geçirmeme özelliğine sahip olan bu kılıflar; toza, çiziklere ve darbelere karşı da üstün dayanıklılık gösterir. Tablet kılıfı, suyun içerisinde 30 dakika kalabilir. Ancak, daha uzun ömürlü bir kullanım için kılıfın serin ve kuru yerde saklanması tavsiye edilir. Su geçirmez kılıflar, suyun üstünde yüzecek şekilde tasarlanmıştır.

Satın Almadan Önce

  • Tablet kılıfı, kullanım açısından kolaylık sağlamalıdır.
  • Koruma yönünden farklılık gösteren kılıflar, ihtiyaca uygun olacak şekilde seçilmelidir.
  • Kılıfın, tabletinizin yuvalarını ve kamerasını kapatmamamasına dikkat etmelisiniz.
  • Tabletiniz ile kılıfın uyum sağlayacağından emin olmalısınız.
  • Yumuşak bir tablet kullanımı istiyorsanız silikon malzemeden yapılan modelleri tercih etmelisiniz.

Bunlara da Dikkat Edin

  • Kılıfı kullanmadan önce kilit kısımlarının iyice kapatıldığından emin olunmalıdır.
  • Uzun ömürlü bir kullanım için tabletler, ıslak ve nemli zeminlerde bırakılmamalıdır.
  • Deri tablet kılıflarını çiziklerden olabildiğince korursanız deri kaplama daha az zarar görmüş olur.
  • Olası darbelere, çizilmelere ve tozlara karşı kılıfınızın kapağını asla açık unutmamalısınız.
  • Tabletinizin orijinal görünümünü kaybetmesini istemiyorsanız, cihazınızla aynı renkte bir kılıfı tercih edebilirsiniz.