Tablet

Modern teknolojinin kullanıcılara sunduğu önemli kolaylıklardan biri olan tabletler ile neredeyse bilgisayar performansına erişilebilir. Kolay taşınabilir olmaları ve geniş ekranlarıyla beğeni toplayan tabletler, aynı zamanda son derece hafif yapılarıyla da alıcılarını memnun eder. Yeni nesil çocukların da yoğun bir şekilde kullandığı tablet ürünleri, masaüstü ya da dizüstü bilgisayarların sahip olduğu işlevleri pratik bir şekilde kullanıcılarına sunarak günlük hayatın önemli bir parçası olmayı başarır. İş hayatındaki verimli kullanım olanaklarının yanı sıra oyun oynamak, video izlemek ve bilgisayar programlarını kullanmak açısından da takdir toplayan tabletler, aynı zamanda dokunmatik ekran özellikleriyle de fark yaratır.

Ergonomik Kullanım Sağlayan Tabletler

Tablet

Hem yatay hem de dikey olarak kullanılabilmeye uygun yapıda olan tablet bilgisayar ürünleri, opsiyonel bir kullanım için gerekli desteği sağlar. Kullanım amacına ya da kullanılan programa göre şekillendirilebilen bu ürünler çantalar aracılığıyla güvenli bir şekilde taşınabilir. Günlük hayatta bağlantı kablosuna ya da şarj cihazına ulaşılamayan durumlarda tabletlerin saatler süren şarj yeterliliklerinden yararlanılır. Tablet markaları, teknoloji severler için oldukça geniş bir tercih alanı sunar. Farklı hafıza seçeneklerine sahip olan modeller kullanıcıların değişen beklentilerine uygun fiyatlarla karşılık verir.

Renk Çeşitliliği Sunan Tablet Modelleri

Tablet

Birçok markanın birçok modeli aracılığıyla kişisel ihtiyaçlara ve sahip olunan bütçeye göre bir tablet satın alınabilir. Tasarım bakımından ergonomik özellikler taşıyan bu ürünler, aynı zamanda renk seçenekleri ile de kullanıcıların beğenisini toplar. Farklı zevklere hitap eden renk seçenekleri sayesinde beğenilen bir modelin en ideal rengi kolayca satın alınabilir. Kamera desteğine sahip olan tabletler aracılığıyla görüntülü görüşmeler ve YouTube üzerinden canlı yayınlar yapılabilir.

Çok Yönlü Kullanım Desteği Oluşturan Klavyeli Tabletler

Tablet

Klavye desteği ile beraber kullanılmaya uygun olan tablet modelleri, kullanıcılarının farklı ihtiyaçları için etkili çözümler sunar. Tablet üzerinden daha hızlı bir şekilde yazı yazabilmek isteyen kişilerin tercihi olan klavyeli tabletler, işlevsel bir kullanım sağlar. İnceleme yazılarında tablet tavsiye listelerinde yer almayı başaran bu modeller, katlanabilir yapılarıyla taşıma anlamında da kullanıcılarına destek olur. Yazı programlarını sıklıkla kullanan çalışanlar için iş hayatında büyük bir destek sağlayan klavyeli tablet modelleri aracılığıyla günlük hayatta zaman kazanmak mümkün hâle gelir.

Bilinmesi Gerekenler

  • Dayanıklı kasa tasarımına sahip olan tabletler, gündelik hayatta yaşanabilecek olan kazalara karşı korunaklı bir yapı oluşturarak uzun ömürlü bir kullanım deneyimi için gerekli olan desteği sağlar.
  • Kamerası bulunan tablet modelleri, çevrimiçi oyunlar oynarken takım arkadaşlarıyla daha sağlıklı bir iletişim kurabilmek için gerekli altyapı desteğini sağlar.
  • Tuş kullanımına ya da fare kullanımına gerek bırakmayan ve tablet fiyatları bakımından hesaplı seçenekler taşıyan modeller ile seri bir kullanım deneyimi yaşanır.
  • Tablet modelleri aracılığıyla uzun ömürlü şarj kapasitesinin avantajları yaşanır.
  • Farklı boyutlara sahip olarak sunulan modeller sayesinde kullanım ihtiyacına en uygun seçeneklere erişilebilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Tabletin şarjı tamamlandığında şarj aleti bağlantısını kesmek gerekir.
  • Sıvı teması sonucunda tabletin zarar görmemesi için tabletin yakınlarında içecek tüketilmemelidir.
  • Tabletlerin üzerinde bulunan ses seviyesi kısayolu sayesinde müzik ve videoların sesi kolayca kısılıp açılabilir.
  • Tabletleri, yatak ya da koltuk gibi yerlerde bırakmamak, olası kazaları önler.
  • Tablet ekranını silerken yumuşak dokuya sahip ve hafif nemli bezler kullanılmalıdır.
Sepetim
Filtreler
Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

En Düşük

-

En Yüksek

Marka

Tümünü Gör

Seri

Tümünü Gör

Model

Tümünü Gör

Kapasite

Tümünü Gör

Ekran Boyutu

Tümünü Gör

Ağ Bağlantısı

Tümünü Gör

Maksimum Hafıza Kartı Desteği

Tümünü Gör

Ram

Tümünü Gör

Renk

Tümünü Gör

Ekran Çözünürlüğü

Tümünü Gör

Kamera Çözünürlüğü

Tümünü Gör

Ön Kamera Çözünürlüğü

Tümünü Gör

Bluetooth

Tümünü Gör

USB Giriş Tipi

Tümünü Gör

Durum

Tümünü Gör

Garanti

Tümünü Gör

Garanti Süresi

Tümünü Gör

Hediye

Tümünü Gör

Garanti Tipi

Tümünü Gör

Satıcı

Satıldığı Bölge

Tablet

kategorisinde 1073 adet ürün bulundu.

Akıllı Sıralama