Sepet

Geri Satıcı Açıklaması

Tavukların, Civcivlerin Düşmanı Sansar Yakalamak İçin Yeni Büyük Boy Tuzak Kapan Geldi Bitmeden Al için satıcı açıklaması
(#594682678)
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Durum
Sıfır
Menşei
Türkiye

prapazar.com pazaryeri GittiGidiyor entegrasyonu

SANSAR YAKALAMA KAPANI 
SANSAR KAPANI CANLI 
YAKALAMA TUZAĞI
 

Sansar , GELİNCİK sorunlarınıza yönelik canlı yakalama mantığıyla çalışan bu sistem 

kolay kurulum ve tekrarlı kullanımı sayesinde marketlerde, fabrikalarda, 

depolarda, ve benzer işletmelerde sansar ve gelincik aktivitesini ortadan kaldırır.

Sansar canlı yakalama sistemi çevreci özelliği ile zarar vermeden uzaklaştırma 

aracı olarak büyük işletmelerin, çiftliklerin, depoların kedilerden, sansarlardan 

korunmasında önemli bir rol oynar.

Çok Önemli Yasal Resmi UYARIDIR!

 

ÇOK DEĞERLİ OKUYUCUMUZ,

 

YASAL UYARIDIR!

 

Volkan Ziraat ® MARKASI MARKA PATENTİ ALINMIŞ TESCİLLİ BİR MARKADIR.

E-KİTAP ŞEKLİNDE SİZE TESLİM EDİLECEK OLAN ÜRÜN MADDİ MANEVİ HER HAKKI MARKA PATENTİ İLE KORUNMAKTA SAKLANMAKTADIR.

E-KİTAP ŞEKLİNDE HAZIRLANMIŞ VE TARAFINIZA SUNULMUŞ OLAN ESER YAZAR ZİRAAT MÜHENDİSİ VOLKAN TEMİZ' E AİTTİR, ÜRÜN SATIN ALMANIZ SONRASINDA, TARAFINIZA E-KİTAP LİNKİ BARINDIRAN İÇERİK TELEFON NUMARANIZA KISA SMS MESAJI İLETİLİR, GİTTİGİDİYOR.COM ÜZERİNDEN KARGO GÖNDERİM BÖLÜMÜNDE BİTLY LİNKİ KULLANILARAK ELEKTRONİK E-KİTAP LİNKİ EKLENEREK ALICIYA TESLİM EDİLECEKTİR. VEYA TALEP EDİLİRSE ALICI EMAİL ADRESİNE VERİ TABANI LİNKİ GÖNDERİLİR.

VERİ TABANI LİNKİNDEN E-KİTAP İÇERİĞİNİZİ GÜVENLE İNDİREBİLİRSİNİZ.

TELİF HAKKI İÇEREN BU ESER İZİNSİZ KOPYALANAMAZ VE ÇOĞALTILAMAZ,

BU E-KİTAP İÇERİKLİ ESER TELİF HAKKI İÇEREN MATERYALLER BARINDIRIR.

ALINTI YAPILAMAZ. BU RESMİ KURALLARA UYMAYANLAR HUKUKİ YÜKÜMLÜLÜKLERİNİ VE MESULİYETLERİ ÜZERLERİNE ALMIŞ VE KABUL ETMİŞ OLURLAR.

BU E-KİTAP İÇERİKLİ ESER HAKKINDA HİÇ BİR KİMSE HAK İDDAA EDEMEZ.

BU ESERİN TÜM HAKLARININ SAHİBİ ZİR. MÜH.VOLKAN TEMİZ'DİR.

ESER SAHİBİNİ VE YAZILI METNİ KÖTÜ DURUMA DÜŞÜRECEK VE KOPYALAMA, SAHTE EVRAK DÜZENLEME, KAÇAK BASKI YAPMA, KORSAN KOPYALAYIP PAYLAŞMA İŞİ YAPANLAR KONUSUNDA MADDİ VE MANEVİ TAZMİNAT DAVASI AÇMA HAKKI TAMAMEN ZİR. MÜH. VOLKAN TEMİZ'E AİTTİR.

 

RESMİ KURALLARA UYMAYANLAR TESPİT EDİLDİĞİNDE ADALET BAKANLIĞININ İLGİLİ MAHKEMESİNE, İLGİLİ BAŞVURULAR YAPILACAKTIR. SUÇU İŞLEYEN KİŞİ VEYA KİŞİLERİN İHBAR EDİLEREK CEZA ALMALARI VE YÜKSEK TAZMİNAT DAVASI CEZALARI ÖDEMELERİ SAĞLANACAKTIR.

VOLKAN ZİRAAT ŞİRKETİ'NİN RESMİ VEKALETLİ 2 FARKLI AVUKATI VARDIR. HUKUKİ UYUŞMAZLIKLARDA AVUKATLARIMIZ DEVREYE GİRECEK VE HUKUKİ AÇIDAN GEREKLİ OLAN HER TÜR GİRİŞİMİ YAPMAYA YETKİLİ OLACAKLARDIR.

BU ÜRÜNÜ SATIN ALAN KİŞİ VEYA KİŞİLER YAZILMIŞ OLAN BÜTÜN BU RESMİ MADDELERİ RESMEN VE KANUNEN KABUL ETMİŞ OLACAKLARDIR.

 

Copyright © 2020

Volkan Ziraat ® Mühendislik Danışmanlık

Eğitim İLÇ. HİZ. TİC. 

 

 

 

DEĞERLİ MÜŞTERİMİZ; BU SATIN ALMIŞ OLDUĞUNUZ ÜRÜN BİR ELEKTRONİK E-KİTAPTIR.

SADECE TARAFINIZA E-KİTAP GÖNDERİMİ YAPILIR. 

BU ÜRÜNDEN ÇOKLU ÜRÜN ALIMI YAPMAYINIZ. TEKLİ ÜRÜN SATIN ALINIZ.

FİZİKSEL OLARAK KARGO İLE İlaç VEYA BAŞKA BİR ÜRÜN gönderimi yoktur. İLAÇ VEYA BAŞKA BİR ÜRÜN TALEBİNDE BULUNMAYINIZ. 

İlaç veya başka bir ürün zannederek lütfen ürünü satın almayınız.

Ürün ELEKTRONİK OLARAK E-kitap barındırmaktadır.

Kopyalanabilir ve paylaşılabilir içerik olması ve barındırması nedeniyle satın alınmış olan E-kitap ürünü iptal edilemez. İade edilemez. Bakanlıkca yayınlanmış olan FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU (1) Kanun Numarası : 5846 Mevzuat gereğince ve ELEKTRONİK E-KİTAP Sanat Eserleri Koruma Yasasına  ve TELİF HAKKI İÇEREN ÜRÜN kuralına göre satış sonrası hiçbir E-KİTAP ÜRÜNÜ İÇİN iptal, iade onayı tarafımızca verilmez. SATIŞI YAPILMIŞ VE ÜRÜN TESLİMİ SMS MESAJ LİNKİ İLE TAMAMLANMIŞ OLAN HİÇBİR ÜRÜN İÇİN KESİNLİKLE PARA İADESİ OLMAZ, PARA İADESİ TALEBİNDE DE BULUNULAMAZ.

E-kitap içeriği özel olarak hazırlanmış videolu prodüksiyon içerir.

FİLM YAPIMI VE FİLM EDİTÖRÜ VOLKAN ZİRAAT ŞİRKETİ SAHİBİ ZİR. MÜH. VOLKAN TEMİZ'DİR.

FİLMLERİN VE YAZILI BİLİMSEL TÜM VERİLERİN İÇERİĞİ TELİF HAKKI TAMAMEN VOLKAN ZİRAAT ŞİRKETİ'NİN SAHİBİ ZİRAAT MÜHENDİSİ VOLKAN TEMİZ'E  AİTTİR.

TELİF HAKLARI YASASI GEREĞİ KANUNEN YASAL VİDEO FİLM İÇERİK OLMASI NEDENİ İLE,

E-KİTAP İÇERİKLİ ÜRÜN ODAKLI TANITIM VE EĞİTİM İÇERİKLERİ BARINDIRMASI NEDENİ İLE ,

HİÇBİR VİDEO ESER SAHİBİNİN İZNİ DIŞINDA KULLANILAMAZ VE KOPYALANAMAZ AYRICA VERİ LİNKLERİ İZİNSİZ PAYLAŞILAMAZ. 

Bu nedenle ALICIYA BEYANI YAPILMIŞ ETİCARET ÜRÜNÜ E-KİTAP ilanın açık ve net bir şekilde okunduğu,

tarafımızca verilen beyanın ALICI tarafından iyice okunduğu,

ALICI tarafından beyanın eksiksiz tam olarak onaylandığı ve ALICI TARAFINDAN BEYANIN TAMAMEN kabul edildiği kesinlikle kabul edilmiş olur. Alıcının yapmış olduğu bütün İtirazlar ve olumsuz ifadeler,  haram edişler kabul edilmez. ALICI'nın telefon ile SATICI'YI arayıp kötü sözler söylemesi yersizdir, HADSİZLİKTİR. HİÇBİR İTİRAZ KABUL EDİLMEYECEKTİR.

ALICI satıcıyı hiçbir şekilde telefon ile arayıp hakaret edemez, tehditte bulunamaz, küfür edemez, yazar aleyhinde kötü konuşamaz, rahatsız edemez.

Telefonda hiçbir şekilde arayarak yalan ve yanlış beyanda bulunamaz.

TÜM TELEFON GÖRÜŞMELERİ YASAL OLARAK KAYIT ALTINDA TUTULMAKTADIR.

ALICI'NIN TELEFONDA SÖYLEMİŞ OLDUĞU HER KELİME NET BİR ŞEKİLDE DETAYLI VE RESMİ POLİS KAYDI İÇİN KAYIT EDİLMEKTEDİR. ALICININ SATICIYA SÖYLEMİŞ OLDUĞU HER TÜRLÜ KÖTÜ LAF, ONUR KIRICI, HAKARET, KÜFÜR, V.B. KELİMELER NEDENİ İLE ALEYHİNDE DELİL OLARAK KULLANILACAKTIR. BU KAYIT EDİLMİŞ ALICI SES KAYITLARI RESMİ OLMASI NEDENİYLE İLERİDE DOĞABİLECEK HUKUKİ DAVALARDA BİRER KANIT NİTELİĞİ TAŞIYACAKTIR. BU NEDENLE ALICININ ÖFKESİNİ KONTROL ETMESİ VE SATICIYA HAKARETDE BULUNMAMASI GEREKİR.

Satıcıyı telefon ile arayarak ALICI TEHDİT EDEMEZ. HAKARET VE TEHDİT ETMEK KANUNEN SUÇTUR.

Tehdit suçu ise Türk Ceza Kanunu Maddesi. 106 hükmünde BELİRTİLMİŞTİR.

5237 sayılı Türk Ceza Kanunu'nun ikinci kitabında ?Kişilere Karşı. Suçlar?a dair ikinci kısmın sekizinci bölümünde ?Şerefe Karşı Suçlar? başlığı altında belirtildiği gibi 1 YILDAN 2 YILA KADAR HAPİS VEYA İDARİ PARA CEZASI VARDIR.

KİŞİSEL HAKLARA SALDIRI VE SOSYAL HAYATIN RENCİDE EDiLMESi, Şerefe karşı suçlar başlıklarında suç teşkili ANLAMI TAŞIR VE HEPSİ SUÇ TEŞKİL ETTİĞİNDEN SATIN ALINAN BU ÜRÜN İLE İLGİLİ TÜM HUKUKİ HAKLARI ZiRAAT MÜHENDİSİ VOLKAN TEMİZ'E AİTTİR.

SAYIN; Ziraat Mühendisi Ünvanlı VOLKAN TEMİZ, TÜM OLUMSUZ HAKARET VE TEHDİT DURUMLARINDA

HUKUKİ HAKLARINI 2 ADET VEKALETLERİ BULUNAN ŞİRKET AVUKATLARI İLE

BİRLİKTE  AYDIN CEZA MAHKEMELERİNDE SONUNA KADAR ARAYACAKTIR.

ANAYASANIN İLGİLİ KANUNU HÜKMÜ GEREĞİNCE BELİRTİLEN SUÇLARI İŞLEYEN KİŞİ VE KİŞİLER

AYDIN SULH CEZA HAKİMLİĞİ NE İHBAR EDİLEREK SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULACAKTIR.

SUÇU İŞLEYEN TÜM KİŞİLERDEN MADDİ VE MANEVİ TAZMİNAT DAVASI İLE MAHKEME DAVALARI İLE YÜKSEK CEZA ÜCRETLERİ TALEP EDİLECEKTİR.

TÜM CEZA DAVALARINDA TÜM MASRAFLAR SUÇU İŞLEYEN KİŞİYE AİT OLACAKTIR VE TÜM AVUKAT VE MAHKEME MASRAFLARI SUÇLU KİŞİDEN TAHSİL EDİLECEKTiR.

İŞ BU YASAL BEYAN RESMİ OLARAK VOLKAN ZİRAAT ŞİRKETİ VE MESHUL MÜDÜRÜ ZİRAAT MÜHENDİSİ VOLKAN TEMİZ VE AVUKATLARI ARAYICILIĞI İLE YAPILMIŞTIR.

BU BEYANA UYMAYANLAR İLGİLİ KANUNUN İLGİLİ MADDESİ GEREĞİNCE YARGITAYA BAĞLI RESMİ KURUM OLAN AYDIN SULH VE CEZA HAKİMLİĞİNCE YÜRÜTÜLEN

YASAL KANUNDA YAZAN MADDELERE BAĞLI OLARAK İLGİLİ HAKİMLİKÇE CEZALANDIRILACAKTIR.

BU ÜRÜNÜ SATIN ALAN HER ALICI TARAFIMIZCA VERİLMİŞ OLAN BÜTÜN BU BEYANLARI VE EKİTAP SATIN ALDIĞINI ONAYLAMIŞTIR, KABUL ETMİŞTİR. ALICILAR KİTAP/ E-KİTAP YAZARLARI SANATSAL ÜRÜN ESERLERİ İLE ALAKALI TÜM GÜNCEL KANUNLARI AVRUPA İNSAN HAKLARI MAHKEMESİ VE TÜRKİYE'DE BULUNAN GEÇERLİLİĞİ BULUNAN ANAYASA KANUNLARI GEREĞİNCE KABUL ETMEKTEDİR .

 

"ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR."

 

 

SABIRBAŞARIGÜVENKALİTEİSTİKRAR,

 

Copyright © 2020

Volkan Ziraat ® Mühendislik Danışmanlık

Eğitim İLÇ. HİZ. TİC. 

prapazar.com pazaryeri GittiGidiyor entegrasyonu

Tüm Açıklama

Geri Taksit Seçenekleri

İncelediğiniz ürünün taksit seçenekleri
Bireysel Kredi Kartları
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.

Peşin fiyatına 9 taksit avantajı 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerlidir. Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Business, Miles & Smiles, Miles & Smiles, Shop & Fly, Shop & Fly Business, American Express Card, American Express Business Card kampanyaya dahildir.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.

Peşin fiyatına 9 taksit avantajı 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerlidir. Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Business, Miles & Smiles, Miles & Smiles, Shop & Fly, Shop & Fly Business, American Express Card, American Express Business Card kampanyaya dahildir.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
Taksitli ödeme yapabilmeniz için alışveriş tutarınız en az 150 TL olmalıdır.

Tüm Taksit Seçenekleri

Geri Kargo Bilgileri

İncelediğiniz ürünün kargo bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • Aydın
 • Gönderim Alanları
 • Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • Alıcı Kargoyu Kapıda Öder Kargo 8,00 TL
 • Kargo Süresi
 • 2-3 gün içinde kargo
 • Kargo Şirketleri
 • PTT Kargo
Satıldığı Bölge
Aydın
Gönderim Alanları
Tüm Türkiye'ye gönderilir.
Kargo Ücreti
Alıcı Kargoyu Kapıda Öder Kargo 8,00 TL
Kargo Süresi
2-3 gün içinde kargo
Kargo Şirketleri
PTT Kargo

Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası, Çerez Politikası ve Aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz.

Sayfa Başına Dön