Sepet

Geri Satıcı Açıklaması

Sivrisinek Kovucu Losyon 100 ML
(#506104059)
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
 • Durum : Sıfır
 • Marka : Persil
 • Tür : Sıvı/Jel
 • Ağırlık : 1500 ml
 • Ürün Adedi : 1 Adet

BİON SİVRİSİNEK KOVUCU LOSYON 100 ML (±%5)

Bion Sivrisinek Kovucu Losyon Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:

Bion Sivrisinek Kovucu Losyon 100 ML : Net Miktarı: 100 ML e Brüt Ağırlığı: 106,8g

Bion Sivrisinek Kovucu Losyon 100 ML İzin Belge:

Sivrisinek Kovucu Losyon 100 ML Mohen Kimyevi Maddeler Tic. ve San. A.Ş. tarafından, 03.08.2015 - 2013/114 nolu Sağlık bakanlığı ruhsat numarasıyla üretilmiştir.

Bion Sivrisinek Kovucu Losyon 100 ML İçindekiler:

Sivrisinek Kovucu Losyon 100 ML ürünü içerisinde; Aktif madde: N,N-dietil-m-toluamid (DEET) (CAS Noı: 134-62-3) (%15) Yardımcı maddeler: Etanol(Etil Alkol) (Cas No: 64-17-5( (%85) (a/a) bulunmaktadır.

Bion Sivrisinek Kovucu Losyon 100 ML Kullanımı:

Sivrisinek Kovucu Losyon 100 ML kullanılışı; Uygulama sırasında kapı ve pencereleri kapatınız.Kutuyu dik tutarak püskürtünüz. Kullanımda 28 m³ lük alana 5-6 saniye süre ile püskürtmek yeterlidir. Kullandıktan 10-20 dakika sonra kapı ve pencereleri açarak odayı 30 dakika havalandırınız.

Bion Sivrisinek Kovucu Losyon 100 ML Yan Etkileri:

Risk ibaresi ve açıklaması:
R12: Çok kolay alevlenir.
R65: Yutulması halinde akciğere zararı olabilir.
Güvenlik ibaresi ve açıklaması:
S2: Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutun.
S16: Tutuşturucu maddelerden uzak muhafaza edin.  Sigara içmeyin.
S23: Gaz/Duman/Buhar aerosollerini solumayın.
S24/25: Göz ve Cilt ile temasından kaçınınız.
Zehirlenme belirtileri: Huzursuzluk, çırpınma ve kaslarda koordiasyon bocukluğu, solunum düzensizliği, sinir sistemi depresyonu görülür.
Ürün tipi 18: İnsek-tisit, akarasitler ve diğer ardropotların kontrolünde kullanılan ürünler. Antidotu yoktur. Semptomatik tedavi uygulayınız.
ZEHİRLENME DURUMNDA ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİ (UZEM)'NİN 114 NOLU TELEFONUNU ARAYINIZ. PAKET ÜZERİNDE BULUNA DİĞER ÖNLEMLERİ DİKKATLE OKUYUNUZ.

Bion Sivrisinek Kovucu Losyon 100 ML Muhafaza ve Uyarı:

 • Bion Sivrisinek Kovucu Losyon Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Bion Sivrisinek Kovucu Losyon 100 MLürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez
 • Gıda maddelerinden, hayvan yemlerinden ve bunların kaplarından uzak tutunuz. Mobilyaların cilalı yüzlerine doğrudan püskürtmeyiniz. Bu maddeyi ve kabını tehlikeli veya özel atık toplama yerlerine bertaraf edin/ettirin. .

Bion Sivrisinek Kovucu Losyon 100 ML Ürünü Açıklaması:

BİON SİVRİSİNEK KOVUCU LOSYON
İlkyardım Önlemleri Genel Uyarılar:
Herhangi bir maruziyet oluşursa hemen tıbbi bir yardım alın ve etiketi doktora gösterin.
Solunum:
Maruz kalan kişiyi ortamdan uzaklaştırıp temiz havaya çıkarın. Solunum güçlüğü çekiyorsa oksijen verin, solunum durmuşsa suni solunum yapırın.Tıbbi yardım alın.
Cilt İle Temasında: Maruz kalın an gözü açık olacak şekilde bol su ile yıkayın. Tıbbi yardım alın.
Yutulduğunda: Kusturmaya çalışmayın. Ağız içini su ile yıkayın ve yıkama suyunu dışarı çıkarmasını sağlayın. Uykulu, şuursuzluk veya bilinç kaybı gibi belirtiler gösterenlere ağız yolu ile asla birşey verilmemelidir.
Göz Teması: Maruz kalan gözü, göz kapaklarıaçık olacak şekilde en az 15 dakika süreyle bol su ile yıkayınız. Varsa ve kolayca çıkabiliyorsa kontak lensleri çıkarın ve yıkamayı sürdürün. Tıbbi yardım alınız.

BİON SİVRİSİNEK KOVUCU LOSYON

BİON SİVRİSİNEK KOVUCU LOSYON

Sivrisinek Kovucu Losyon 100 ML

Bion Sivrisinek Kovucu Losyon, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon 100 MLürünü, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon hakkında, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon hakkında açıklama, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon yorum, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon yorumları, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon hakkındaki yorumlar, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon açıklamalı detayları, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon faydaları, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon kullanımı, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon zararları, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon zararlı mı, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon uyarılar, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon yararları, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon yararlı mı, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon satışı, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon satan, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon satış yerleri, Bion Sivrisinek Kovucu LosyonI satılan yerler, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon satan yerler, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon nerede satılır, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon nereden alınır, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon nerelerde satılıyor, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon nerden alabilirim, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon satılan, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon satılır, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon etkileri, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon nasıl kullanılır, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon nerde, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon faydası, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ne işe yarar, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ne kadar, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon fiyatı, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon fiyatları, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon detayları, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon açıklamaları, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü faydaları, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü kullanımı, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü faydaları ve kullanımı, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü hakkında, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü yorum, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü satışı, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü satan, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü satış yerleri, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü satılan yerler, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü satan yerler, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü nerede satılır, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü nereden alınır, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü nerelerde satılıyor, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü nerden alabilirim, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü etkileri, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü nasıl kullanılır, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü nerde, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü faydası, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü faydaları neler, BİON SİVRİSİNEK KOVUCU LOSYON ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Sivrisinek_Kovucu_Losyon #Bion#Bion_Sivrisinek_Kovucu_Losyon #Sivrisinek_Kovucu_Losyon_içindekiler #Sivrisinek_Kovucu_Losyon_kullanımı #Sivrisinek_Kovucu_Losyon_kullanılışı #Sivrisinek_Kovucu_Losyon_faydaları #Sivrisinek_Kovucu_Losyon_yararları #Sivrisinek_Kovucu_Losyon_yan_etkileri #Sivrisinek_Kovucu_Losyon_zararları #Sivrisinek_Kovucu_Losyon_satışı #Sivrisinek_Kovucu_Losyon_nerde_satılır #Sivrisinek_Kovucu_Losyon_nerden_alınır #Sivrisinek_Kovucu_Losyon_satan #Sivrisinek_Kovucu_Losyon_faydası #Sivrisinek_Kovucu_Losyon_faydalımıİNDİRİMİN VE HIZLI KARGONUN TEK ADRESİ


Daha Fazla Bilgi

Geri Taksit Bilgileri

Bireysel Kredi Kartları

Taksitli ödeme yapabilmeniz için alışveriş tutarınız en az 150 TL olmalıdır.

 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; Peşin fiyatına 4 taksit hesap ekstresine 3 + 1 taksit olarak yansıtılacaktır. 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit uygulanmaktadır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
 • CardFinans : Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; vade farkı ile 3, 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
 • Axess : Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farklı ile 12 taksit uygulanmaktadır. 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit avantajı 31 Ocak 2020 tarihine kadar geçerlidir. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksitli ödeme yapabilmeniz için alışveriş tutarınız en az 150 TL olmalıdır.

 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; Peşin fiyatına 4 taksit hesap ekstresine 3 + 1 taksit olarak yansıtılacaktır. 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit uygulanmaktadır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
 • CardFinans : Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; vade farkı ile 3, 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
 • Axess : Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farklı ile 12 taksit uygulanmaktadır. 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit avantajı 31 Ocak 2020 tarihine kadar geçerlidir. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
:

:

:

:

:

Daha Fazla Bilgi

Geri Kargo Bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • : Bursa
 • Gönderim Alanları
 • : Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • : Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • : Ertesi Gün Kargo
 • Kargo Şirketleri
 • : Aras Kargo

Kargo Ücreti

:

Ücretsiz

Kargolama Zamanı

:

Ertesi Gün Kargo

Gönderim Alanları

:

Tüm Türkiye'ye gönderilir.

Daha Fazla Bilgi

Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası, Çerez Politikası ve Aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz.

Sayfa Başına Dön