Sepetim

Geri Satıcı Açıklaması

Sivrisinek Kovucu Losyon 100 ML için satıcı açıklaması
(#505984339)
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Birim Miktarı 100 ml
Ürün Tipi Losyon
Menşei Türkiye
Model Bulamadım
Durum Sıfır
Etki Sinek
Marka Bion

BİON SİVRİSİNEK KOVUCU LOSYON 100 ML (±%5)

Bion Sivrisinek Kovucu Losyon Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:

Bion Sivrisinek Kovucu Losyon 100 ML : Net Miktarı: 100 ML e Brüt Ağırlığı: 106,8g

Bion Sivrisinek Kovucu Losyon 100 ML İzin Belge:

Sivrisinek Kovucu Losyon 100 ML Mohen Kimyevi Maddeler Tic. ve San. A.Ş. tarafından, 03.08.2015 - 2013/114 nolu Sağlık bakanlığı ruhsat numarasıyla üretilmiştir.

Bion Sivrisinek Kovucu Losyon 100 ML İçindekiler:

Sivrisinek Kovucu Losyon 100 ML ürünü içerisinde; Aktif madde: N,N-dietil-m-toluamid (DEET) (CAS Noı: 134-62-3) (%15) Yardımcı maddeler: Etanol(Etil Alkol) (Cas No: 64-17-5( (%85) (a/a) bulunmaktadır.

Bion Sivrisinek Kovucu Losyon 100 ML Kullanımı:

Sivrisinek Kovucu Losyon 100 ML kullanılışı; Uygulama sırasında kapı ve pencereleri kapatınız.Kutuyu dik tutarak püskürtünüz. Kullanımda 28 m³’lük alana 5-6 saniye süre ile püskürtmek yeterlidir. Kullandıktan 10-20 dakika sonra kapı ve pencereleri açarak odayı 30 dakika havalandırınız.

Bion Sivrisinek Kovucu Losyon 100 ML Yan Etkileri:

Risk ibaresi ve açıklaması:
R12: Çok kolay alevlenir.
R65: Yutulması halinde akciğere zararı olabilir.
Güvenlik ibaresi ve açıklaması:
S2: Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutun.
S16: Tutuşturucu maddelerden uzak muhafaza edin.  Sigara içmeyin.
S23: Gaz/Duman/Buhar aerosollerini solumayın.
S24/25: Göz ve Cilt ile temasından kaçınınız.
Zehirlenme belirtileri: Huzursuzluk, çırpınma ve kaslarda koordiasyon bocukluğu, solunum düzensizliği, sinir sistemi depresyonu görülür.
Ürün tipi 18: İnsek-tisit, akarasitler ve diğer ardropotların kontrolünde kullanılan ürünler. Antidotu yoktur. Semptomatik tedavi uygulayınız.
ZEHİRLENME DURUMNDA ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİ (UZEM)'NİN 114 NOLU TELEFONUNU ARAYINIZ. PAKET ÜZERİNDE BULUNA DİĞER ÖNLEMLERİ DİKKATLE OKUYUNUZ.

Bion Sivrisinek Kovucu Losyon 100 ML Muhafaza ve Uyarı:

 • Bion Sivrisinek Kovucu Losyon Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Bion Sivrisinek Kovucu Losyon 100 MLürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez
 • Gıda maddelerinden, hayvan yemlerinden ve bunların kaplarından uzak tutunuz. Mobilyaların cilalı yüzlerine doğrudan püskürtmeyiniz. Bu maddeyi ve kabını tehlikeli veya özel atık toplama yerlerine bertaraf edin/ettirin. .

Bion Sivrisinek Kovucu Losyon 100 ML Ürünü Açıklaması:

BİON SİVRİSİNEK KOVUCU LOSYON
İlkyardım Önlemleri Genel Uyarılar:
Herhangi bir maruziyet oluşursa hemen tıbbi bir yardım alın ve etiketi doktora gösterin.
Solunum:
Maruz kalan kişiyi ortamdan uzaklaştırıp temiz havaya çıkarın. Solunum güçlüğü çekiyorsa oksijen verin, solunum durmuşsa suni solunum yapırın.Tıbbi yardım alın.
Cilt İle Temasında: Maruz kalın an gözü açık olacak şekilde bol su ile yıkayın. Tıbbi yardım alın.
Yutulduğunda: Kusturmaya çalışmayın. Ağız içini su ile yıkayın ve yıkama suyunu dışarı çıkarmasını sağlayın. Uykulu, şuursuzluk veya bilinç kaybı gibi belirtiler gösterenlere ağız yolu ile asla birşey verilmemelidir.
Göz Teması: Maruz kalan gözü, göz kapaklarıaçık olacak şekilde en az 15 dakika süreyle bol su ile yıkayınız. Varsa ve kolayca çıkabiliyorsa kontak lensleri çıkarın ve yıkamayı sürdürün. Tıbbi yardım alınız.

BİON SİVRİSİNEK KOVUCU LOSYON

BİON SİVRİSİNEK KOVUCU LOSYON

Sivrisinek Kovucu Losyon 100 ML

Bion Sivrisinek Kovucu Losyon, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon 100 MLürünü, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon hakkında, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon hakkında açıklama, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon yorum, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon yorumları, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon hakkındaki yorumlar, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon açıklamalı detayları, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon faydaları, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon kullanımı, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon zararları, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon zararlı mı, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon uyarılar, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon yararları, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon yararlı mı, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon satışı, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon satan, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon satış yerleri, Bion Sivrisinek Kovucu LosyonI satılan yerler, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon satan yerler, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon nerede satılır, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon nereden alınır, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon nerelerde satılıyor, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon nerden alabilirim, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon satılan, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon satılır, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon etkileri, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon nasıl kullanılır, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon nerde, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon faydası, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ne işe yarar, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ne kadar, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon fiyatı, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon fiyatları, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon detayları, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon açıklamaları, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü faydaları, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü kullanımı, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü faydaları ve kullanımı, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü hakkında, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü yorum, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü satışı, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü satan, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü satış yerleri, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü satılan yerler, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü satan yerler, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü nerede satılır, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü nereden alınır, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü nerelerde satılıyor, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü nerden alabilirim, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü etkileri, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü nasıl kullanılır, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü nerde, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü faydası, Bion Sivrisinek Kovucu Losyon ürünü faydaları neler, BİON SİVRİSİNEK KOVUCU LOSYON ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Sivrisinek_Kovucu_Losyon #Bion#Bion_Sivrisinek_Kovucu_Losyon #Sivrisinek_Kovucu_Losyon_içindekiler #Sivrisinek_Kovucu_Losyon_kullanımı #Sivrisinek_Kovucu_Losyon_kullanılışı #Sivrisinek_Kovucu_Losyon_faydaları #Sivrisinek_Kovucu_Losyon_yararları #Sivrisinek_Kovucu_Losyon_yan_etkileri #Sivrisinek_Kovucu_Losyon_zararları #Sivrisinek_Kovucu_Losyon_satışı #Sivrisinek_Kovucu_Losyon_nerde_satılır #Sivrisinek_Kovucu_Losyon_nerden_alınır #Sivrisinek_Kovucu_Losyon_satan #Sivrisinek_Kovucu_Losyon_faydası #Sivrisinek_Kovucu_Losyon_faydalımı

 
 KARGO BİLGİSİ

Ürünlerimiz anlaşmalı kargo firmaları üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde size ulaşacaktır. İlanlarımızda "Ücretsiz Kargo" olarak belirtilmiş ürünlerde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır. Mağazamızda siparişleriniz genellikle aynı gün (24 saat içerisinde) kargoya verilmekte olup genel olarak gittigidiyor’da belirtilen kargo bilgisi geçerlidir. Çok nadir de olsa tedarikçi veya stok durumuna bağlı olarak gönderim sürecinde gecikme yaşanması durumunda müşteri hizmetlerimiz tarafından sipariş durumu ile ilgili gerekli bilgilendirmeler sağlanacaktır. Siparişinizin adrese teslim edilmesini istemiyorsanız bilgi vermeniz durumunda kargo şubesinden teslim alınmak üzere gönderim sağlayabiliriz.

 

 
 MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Sipariş öncesi, sonrası ve genel tüm sorularınızı bize yazın, en kısa süre içerisinde cevaplayalım. Müşteri hizmetlerine ulaşmak için gittigidiyor üzerinden bize mesaj gönderiniz. Mesafeli satış sözleşmesi kapsamında sipariş iptal / iade koşulları ve yasa gereği iade edilemeyecek ürünler ile ilgili bilgileri müşteri hizmetlerimizden alabilirsiniz.  
 
 FİYAT VE KALİTE

Bu ürün gibi, diğer tüm ürünlerimizi de sizlere en uygun koşullarla sunmayı amaçlıyoruz. evdekiAVM olarak, en ucuz ve en kaliteli ürün arayışında olan müşterilerimizin, ürüne en kısa sürede sahip olmalarını sağlamaya ve ürünle ilgili sorularına en kısa sürede en doğru cevapları vermeye gayret ediyoruz. Alışverişlerde dikkat edilmesi gereken farklı hususlar da vardır. Bunlardan başlıcaları, güvenilir firma, ilgili mağaza, kolay iade, ücretsiz kargo, sorunsuz teslimat gibi kriterlerdir. Temel prensibimiz EN Kaliteli Ürün, EN Uygun Fiyat ’tır.
 

evdekiAVM

evdekiAVM'ye soracağınız tüm sorulara hızlı cevap alırsınız. Alışverişleriniz sonrasında sürprizlerle karşılaşmazsınız.   

 

Diğer Ürünlerimizi Görmek İçin Tıklayınız
 Bu Ürün JET TEKNOLOJİ Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Tüm Açıklama

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

m****1

03.07.2021

Güzel

03.07.2021

m****1

Akşamları bahçede oturduğumuz için çok fazla sivrisinek bulunuyor. Sürekli ısırıp duruyorlar. Bunun önüne geçmek için hangi ilaçları ve ürünleri kullandıysam da olmadı. Son kez denemek için Bion Sivrisinek Kovucu Losyon aldım. Sivrisineklerden sonunda kurtuldum. Dikkat etmeniz gereken nokta ilacı kullanırken, 1 yıl içerisinde tüketmeniz gerekiyor. Losyonun üzerindeki kullanma talimatlarına uyunuz.

Geri Taksit Seçenekleri

İncelediğiniz ürünün taksit seçenekleri
Bireysel Kredi Kartları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 13,85 TL 41,56 TL
4 10,39 TL 41,56 TL
6 7,03 TL 42,16 TL
9 4,93 TL 44,37 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 13,78 TL 41,35 TL
6 6,89 TL 41,35 TL
9 4,59 TL 41,35 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 13,85 TL 41,56 TL
6 7,03 TL 42,16 TL
9 4,68 TL 42,16 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 13,85 TL 41,56 TL
6 7,19 TL 43,16 TL
9 4,93 TL 44,37 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 13,85 TL 41,56 TL
6 7,03 TL 42,16 TL
9 4,93 TL 44,37 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkıyla 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 13,85 TL 41,56 TL
4 10,39 TL 41,56 TL
6 7,03 TL 42,16 TL
9 4,93 TL 44,37 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 13,78 TL 41,35 TL
6 6,89 TL 41,35 TL
9 4,59 TL 41,35 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 13,85 TL 41,56 TL
6 7,03 TL 42,16 TL
9 4,68 TL 42,16 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 13,85 TL 41,56 TL
6 7,19 TL 43,16 TL
9 4,93 TL 44,37 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 13,85 TL 41,56 TL
6 7,03 TL 42,16 TL
9 4,93 TL 44,37 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkıyla 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

9 Taksit x 4,93 = 44,37 TL

9 Taksit x 4,59 = 41,35 TL

9 Taksit x 4,68 = 42,16 TL

9 Taksit x 4,93 = 44,37 TL

9 Taksit x 4,93 = 44,37 TL

Tüm Taksit Seçenekleri

Geri Kargo Bilgileri

İncelediğiniz ürünün kargo bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • İstanbul
 • Gönderim Alanları
 • Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • Ertesi Gün Kargo
 • Kargo Şirketleri
 • PTT Kargo
Satıldığı Bölge
İstanbul
Gönderim Alanları
Tüm Türkiye'ye gönderilir.
Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo
Kargo Süresi
Ertesi Gün Kargo
Kargo Şirketleri
PTT Kargo
Çerez Kullanımı
Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır.
Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası ve Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz.
Kapat
Sayfa Başına Dön