GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Sudocrem

markasında 141 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Sudocrem, 1930'lardan bu yana benzersiz ve son derece faydalı sonuçlar sağlayan kremleriyle biliniyor. Kuruluşundan bu yana halen Dublin'de üretilen Sudocrem bebek bakım kremleri, bakım verenler her zaman gözde yardımcıların biri olmuştur. Hassas ciltlerin yumuşatılmasına yardımcı olma ve pişikten kurtulma konusunda uzun yıllardır sektörün en rağbet gören markalarından Sudocrem, kolay alışveriş imkanıyla kategorimizde beğeninize sunuluyor. Bebeklerin hassas ciltleri için sunulan üstün çözümler, bakım verenlerin de işini kolaylaştırıyor. Siz de fırsat ve avantajlardan yararlanarak bebeğiniz için faydalı sonuçlar doğuran kremlere sayfamızdan hemen sahip olabilirsiniz!

Sudocrem İle Pişiklere Son

Sudocrem pişik kremi ürünleri, bebekler hassas ciltleri gözetilerek imal ediliyor. Üretim sürecindeki titizlik ve profesyonellik sayesinde milyonlarca tüketicinin güvenini kazanan marka, sektörün çokça rağbet gören oyuncularından biri. Sudocrem yorumları ile de teyit edebileceğiniz üzere, markanın ürünleri bebek cildi için muhteşem bakım kremleri sunuyor. Markanın, bebeklerin cildini koruduğu ve yumuşattığı klinik olarak da ispatlandığından kafalardaki soru işaretlerine olumlu yanıtlar veriliyor. Bebek kremi denildiğinde dün olduğu gibi bugün de akla en çok gelen üreticiler arasında yer alan Sudocrem'in ürünleri cildi rahatlatan bir yumuşatıcı içeriyor. İkinci önemli ayrıntı ise ürünlerdeki soğutucu özelliği. Bu sayede cildin yatışması sağlanıyor. Son olarak da; neme karşı korumaya sağlayan bir baz, koruyucu bir bariyer oluşturuyor. Böylece idrar ve dışkıların cilt ile temas etmesinin önlenmesi amaçlanıyor. Bebeğinizin doğumundan sonraki ilk günlerde kullanabileceğiniz Sudocrem cildi yumuşatma ve pişikleri önleme noktasında en büyük yardımcınız olabilir. Üstelik bir diğer avantaj; Sudocrem'in yetişkinlerin de kullanabiliyor olması. Cildiniz, markanın sunduğu ürünler sayesinde gerekli nemlenmeye geri kazanabiliyor. Ayrıca daha yumuşak ve yabancı maddelerden arındırılmış bir cilt için de Sudocrem görüp görebileceğiniz en iyi ürünler arasında!

Sudocrem Hakkında Merak Edilenler

Sudocrem içerisindeki bileşim ve maddeler de en çok merak edilenler arasında başı çekiyor. Sudocrem'in formülü, üretime geçtiği 1931 yılından beri değişmemesiyle dikkat çekiyor. Ürünlerin içerisindeki kilit bileşenler; Çinko Oksit Ph. Eur. Benzil Phenil Methanol B.P, Benzil Benzoat B.P., Benzil Sinnamat, Lanolin ve Saflaştırılmış Su olarak beyan ediliyor. Her bebek bezi değişiminde olası pişik oluşumunu önlemek amacıyla ve bebeğinizin cildini korumak için Sudocrem kullanabilirsiniz. İçeriğindeki zararsız kilit bileşenler sayesinde önemli ölçüde fayda sağlayabilen Sudocrem Bebek Bakım & Sağlık kategorisinin en gözde ürün gruplarından biri sunmaya devam ediyor. Sudocrem 125 gr seçeneklerine ya da Sudocrem 250 gr ulaşabileceğiniz kategorimizde farklı alım imkanlarından sizin için en ideal olanı tercih edebilirsiniz. Özellikle deneme amaçlı kullanmayı düşünüyorsanız tekli ya da ürün tedariği yapacaksanız çoklu alım imkanlarıyla tanışabilirsiniz. Sudocrem 60 gr ağırlığındaki alternatifleriyle de satışa sunuluyor. Bebeklerin pişiklerinin önlenmesi için oldukça etkili olan bu ürünler, yetişkinlerin yumuşak ve yabancı maddelerden arındırılmış bir cilt ihtiyacına da yanıt verebiliyor.

Sudocrem Ürün Fiyatları

Sudocrem ürünlerinin geniş bir fiyat skalası var. Bunun en temel gerekçesi ürünlerin farklı hacimlerde satışa sunuluyor oluşu. Bir Sudocrem bebek bakım kremi 125 gr ağırlığında satılıyorken bir diğerini 60 ya da 250 gr seçenekleriyle görebilirsiniz. Ürün fiyatlandırmasındaki en büyük etken de bu nüanslar oluyor. Bir diğer detay da ürünlerin satışa sunulduğu adet sayısı. Kategorimizde görebileceğiniz üzere; Sudocrem ürünleri, hem tekli hem de çoklu alım imkanıyla karşınıza çıkıyor. Böylece her tür müşteriye ve alım gücüne hitap edilebiliyor. Sudocrem yorumlarını okuyarak da teyit edebileceğiniz üzere; markanın sunduğu ürünler bebeklerin pişik derdine son verebiliyorken yetişkinlerin de daha ideal, yumuşak ve yabancı maddelerden arındırılmış bir cilde ulaşmasını sağlıyor. Sayfamızda ürünlerin farklı alım seçeneklerini görebilir, çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Arzu ederseniz fiyat aralıklarını belirleyebileceğiniz filtreleme opsiyonumuz da bulunuyor. Bu opsiyon sayesinde bütçenize uygun seçenekleri hızlıca listeleyebilirsiniz. Bebek & Anne kategorisinin gözde ürün gruplarını sunan Sudocrem ile tanışarak siz de bebeğiniz ve kendiniz için etkili bakım kremlerine sahip olabilirsiniz.