GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Stüdyo Ekipman

kategorisinde 9045 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Stüdyo Ekipman

Müzik ile ilgili işler yapmak isteyenler ve profesyonel stüdyo çalışmaları için hazırlanmış olan stüdyo ekipman modelleri, farklı seçenekleri ve uygun fiyatları ile ön plana çıkıyor. Birbirinden kaliteli ekipmanlar, çalışmalarınızı sorunsuz bir şekilde yapabilmenize ve işlerinizi daha pratik bir şekilde yönetebilmenize imkân tanıyor. Güçlü malzeme yapıları sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlayan stüdyo ekipmanları modelleri, gelişmiş teknolojileri ile de rahat bir kullanım sağlıyor. Birbirinden kaliteli hoparlör ve monitörler, gelişmiş seçeneklere ve fonksiyonlara sahip stüdyo kayıt paketi seçenekleri, işlerinizi kolaylıkla yönetmenizi sağlayan kontrol ara birimleri ve çalışmalarınızı gerçekleştirebileceğiniz kaliteli mikser modelleri, bir arada sunuluyor.

Gelişmiş Performans Sunan Stüdyo Ekipman Çeşitleri

Stüdyo Ekipman

Müzik ve ses kayıt gibi işlerle ilgilenenler için hazırlanmış olan stüdyo ekipman seti modelleri, gelişmiş performans sunan yapıları ile hızlı ve keyifli bir kullanımı beraberinde getiriyor. Ses cihazlarınızı birbirine bağlayabilmeniz için geliştirilmiş olan jak uçları, farklı boyutları ve malzemeleri ile ihtiyaçlarınızı karşılamayı bekliyor. Hasarlı veya bozulmuş kabloları değiştirmeniz için tasarlanmış olan kablolar, cihazınızı daha etkili kullanmanıza yardımcı olacak arabirimler ve diğer stüdyo ekipmanları, işlerinizi çok daha kaliteli bir şekilde yapabilmenize imkân tanıyor. Yeni nesil teknolojiler ile hazırlanmış olan ve tüm sesleri kontrol edebilmenizi sağlayan keyboard modelleri, keyifli çalışmalar gerçekleştirmenizi mümkün kılıyor. Kişiselleştirilebilir ve kolay entegrasyon sunan kontrol ara birimleri, ses kayıt işlemi yaparken çok yönlü ve fonksiyonel çalışmalara imza atmanızı sağlıyor. Talkback, speaker switching, input source switching gibi özelliklere sahip ara birimler, yüksek ve temiz sesler elde etmenize yardımcı oluyor.

Profesyonel Mikserler ve Stüdyo Kayıt Paketi Seçenekleri

Stüdyo Ekipman

Hem DJ'liği öğrenmek isteyenler hem de profesyonellerin kullanabileceğini birbirinden farklı mikser modelleri, çeşitli özellikleri ile dikkat çekiyor. Beat FX ve FX özellikleri ile hazırlanmış olan mikserler, birçok farklı seti hazırlayabilmenize imkân tanıyor. Farklı mixler hazırlamanızı sağlayacak olan Mobius Saw, Enigma Jet, Low Cut Echo gibi birçok farklı FX ile hazırlanmış ürünler, kolay ve pratik kullanımları ile de yeteneklerinizi geliştirmenize yardım ediyor. 4 kanallı ve stereo destekli olarak hazırlanmış olan mikser seçenekleri, sesleri daha net algılayabilmenize, en bass ve tiz sesleri dahi sorunsuz bir şekilde duyabilmenize ve benzersiz mixler hazırlayabilmenize olanak sunuyor. Gecikmeyi ortadan kaldırarak gerçek zamanlı bir kayıt imkânı sunan stüdyo kayıt paketi modelleri de yine benzersiz parçalar ve çalışmalar ortaya çıkarmanıza ortam hazırlıyor. USB ses arabirimi girişlerine sahip, yüksek seviyede ses kalitesi sunan ve Avid Pro Tools, Ableton Live gibi gelişmiş yazılımlar ile uyumlu kayıt sistemleri, uygun fiyat seçenekleri ile sizleri bekliyor.

Güçlü Ses Kalitesine Sahip Hoparlör Modelleri

Stüdyo Ekipman

Profesyonel markalar tarafından hazırlanmış birbirinden farklı hoparlör seçenekleri, yüksek kaliteli yapıları ile benzersiz bir duyum olanağı sağlıyor. Gelişmiş teknolojileri ile sorunsuz bir performans ortaya koyan ürünler, farklı güç seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı karşılamayı bekliyor. LED görüntüleme imkânı sunan hoparlörler, ayarlamaları dilediğiniz gibi yapabilmenize ve kişiselleştirebilmenize de imkân tanıyor. Geniş ölçekli bir ses sağlayan hoparlörler, bass, tiz ve mid sesleri sorunsuz bir şekilde duyabilmenize, dilerseniz müzik dinleyebilmenize ya da çalışmalarınızı konrtol edebilmenize de yardım ediyor. Reverb, echo gibi ses modları ile hazırlanmış olan hoparlör seçenekleri, özel kutlamalarda, konserlerde ve gösterilerde de yanınızda oluyor. Şarj edilebilir bataryalı olarak hazırlanmış ürünler pratik bir deneyim ortaya koyarken, USB girişe sahip ürünler flash bellekleriniz üzerinden sesleri oynatabilmenize de imkân veriyor.

Kaliteli Stüdyo Ekipmanlarının Avantajları

  • Güçlü ve net bir ses kalitesi sunan streaming mikrofon modelleri ile Youtube, Twitch gibi platformlara kaliteli içerikler üretebilirsiniz.
  • Portatif ve taşınabilir telsiz mikrofonlu aktif hoparlör seçenekleri ile eğlenceli etkinlikler düzenleyebilirsiniz.
  • Phantom power özelliği ile hazırlanmış, çok yönlü ve dijital mixerler ile DJ'lik yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.
  • Okul ve ofislerde kullanıma uygun tavan hoparlörleri sayesinde dilediğiniz an dilediğiniz anonsları yapabilirsiniz.
  • Ses kayıt özelliğine sahip ve fonksiyonel tuşlu keyboard modelleri ile profesyonel çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Ses kayıt işlemlerinde yeni iseniz 6 kanal girişli ve 6 kanal kontrolüne sahip kayıt cihazları tercih etmelisiniz.
  • Harici bir ses kayıt cihazı satın almak istiyorsanız, cihazlarınız ile uyumluluğunu ve giriş kanallarını kontrol etmelisiniz.
  • Eğer bir mikrofon ve hoparlör satın almak istiyorsanız, mikrofon sehpası modellerine de göz atabilirsiniz.
  • Video kaydetmek, düzenlemek ve üzerinde çalışmak için gelişmiş performans sunan Autoscript WinPlus Xbox modeline yönelebilirsiniz.
  • Bir jak girişi ya da stereo kablo satın almadan önce boyutlarına ve uzunluğuna göz atmalısınız.