GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Starmaxx

markasında 581 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Starmaxx Petlas'ın lastik fabrikasında faaliyetlerini sürdüren bir lastik markasıdır. Binek araçlardan hafif ticarilere, otobüslerden kamyonlara pek çok otomobil tipi için lastik üreten Starmaxx her mevsim koşulu için tasarladığı modelleriyle kategorimizde yer almaktadır. Siz de emniyetli ve rahat bir sürüş deneyimi için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Starmaxx Kış Lastiği

Hava şartlarının ortalama 7 derecenin altına düştüğü koşullarda kullanabileceğiniz kış lastiklerine Starmaxx'ın dayanıklı modelleriyle sahip olabilirsiniz. Optimize edilmiş bloklarla özellikle karlı ve ıslak zeminlerde yüksek fren emniyeti sağlayan ürün buzlu yollarda yüksek hakimiyet kazandırır. Binek araçlarınız için bakacağınız Starmaxx kışlık lastik modellerinde yol tutuşunu ve frenlemeyi ekstra arttıran kauçuk karışımları görebilirsiniz. Çevresel ve yanal olukları sayesinde temas edilen kar ve suları seri bir şekilde tahliye eden ürün asimetrik taban desenleriyle yüksek manevra kabiliyeti ve sessiz sürüş konforu sağlar. Binek araç tipleri için üretilen lastikler arasında da kullanıcı popülerliğini kazanan bazı modeller bulunur. Ice Gripper özelliğiyle bulabileceğiniz ve yüksek taşıma kapasitelerine sahip Starmaxx 205/55 R16 öne çıkan lastikler arasındadır. Islak zeminde üst düzey tutuş kalitesi sağlayan ürün yakıttan da önemli ölçüde verim alabilmenizi sağlar. Bir arazi taşıtı olarak sık kullanılan 4x4 araç tipleri için de kış lastikleri araması yapabilirsiniz. Manevralarınız esnasında üstün yol hakimiyeti sağlayabileceğiniz ürün özel sırt karışımı sayesinde ultra fren emniyeti de sağlar. Farklı araç tipleri için de inceleyebileceğiniz kategorimiz, model ve özelliklerine göre değişen Starmaxx kış lastik fiyatları hakkında da kapsamlı bilgi almanızı sağlar.

Starmaxx Yaz Lastikleri

7 derecenin üstündeki hava şartlarında tercih edebileceğiniz yaz lastikleri de farklı araç tipleriniz için tasarlanan modelleriyle sayfamıza yer almaktadır. Binek araçlarınız için yaz mevsiminde kullanabileceğiniz Starmaxx lastik modellerinde kuvvetlendirilmiş omuz blokları görebilir, bu özellik sayesinde virajlarda üstün emniyet performansı sağlayabilirsiniz. Yüksek hıza ulaşan aracınızda ihtiyaç duyabileceğiniz sağlam kavrama ve tutuş için de özel mühendislik ürününe sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Binek araçlarınız için seçeceğiniz yaz lastikleri arasında en çok rağbet gören modellerden biri Starmaxx 205 55 R16 yaz lastiği olarak öne çıkar. Islak zeminlerdeki araç sürüşünüz esnasında tutuş ve yol hakimiyetinin hakkını veren ürün 560'tan 1150 kg'a farklı ağırlıklarda seyreder. Yüksek hızda güvenli kullanım özelliğinden faydalanabileceğiniz 4x4 yaz lastikleri de kategorimizde yer almaktadır. Özel geliştirilmiş modelleriyle kusursuz bir direksiyon hakimiyeti sağlayan ürün benzersiz bir sırt karışımına sahiptir. Böyece ister ıslak ister kuru zeminde olun dönüş ve virajlarda maksimum tutunma ile güvenlikten üst düzey verim alabilirsiniz. Yakıttan tasarruf imkanı da sağlayan ürün envaiçeşit modeliyle sayfamıza yer almaktadır. Diğer araç tipleri için de inceleme yapabileceğiniz kategorimiz Starmaxx yaz lastik fiyatları hakkında etraflıca bilgi almanızı sağlar. Öncelediğiniz lastik özelliklerine göre bütçenize uygun modeller sizleri beklemektedir. Tüm Starmaxx lastik türleri için de sayfamızı incelemeniz yeterlidir.

Starmaxx 4 Mevsim Lastikleri

Kış ve yaz aylarının standart hava koşullarında rahatlıkla kullanabileceğiniz Starmaxx 4 mevsim lastik modelleri de farklı araç tipleriniz için satın alabileceğiniz tasarımlar içerir. Binek araçlarınız için hazırlanan üründe özel olarak tasarlanmış taban deseni ve çoklu kauçuk içeren özel sırt karışımı görebilirsiniz. Bu özellikler sayesinde ürünün değişen hava koşullarına adapte olmasından istifade edebilirsiniz. Orta yoğunluktaki lamelleri sayesinde ıslak zeminlerde ekstra tutunma ve kısa fren mesafesi sağlayan ürün 615 kg'a ulaşan taşıma kapasitesine sahiptir. 4x4 araçlarınızla özellikle arazi gibi engebelerin olduğu yerlerde de Starmaxx 4 mevsim lastiklerini seçebilirsiniz. Bloklu desenlere sahip modeller yol dışında ihtiyacınız olan çekişi sağlar. Optimize sırt desenleri sayesinde de ses minimize edilir. Ürünün kullanım alanları, uyum sağladığı araç tipi, taşıma kapasitesi gibi özelliklerine göre değişen Starmaxx lastik fiyatları için kategorimizi gezerek en verimli sonuca ulaşabilirsiniz.