GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Futbol Taraftar Ürünleri

kategorisinde 576 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Futbol Taraftar Ürünleri

Futbol taraftar ürünleri ile futbol tutkunları için pek çok ürünler imal ediliyor. Bu ürünler futbol takımlarının formalarından sembollerine kadar birçok farklı ögeye dayanıyor. Ayrıca hem kişisel kullanım hem de hediyelik eşya olarak satın alınabiliyor.

Saatten Deftere Pek Çok Farklı Ürün

Futbol Taraftar Ürünleri

Futbol taraftar ürünleri oldukça geniş bir skalada yer alıyor. Bu skalada lisanslı saatler, lisanslı kalemler, lisanslı defterler gibi günlük hayatta kullanılan pek çok ürün yer alıyor. Türkiye'de daha çok Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray takımlarına ait temalarda ürünler imal ediliyor. Beşiktaş'ın rengini taşıyan siyah - beyazlı defterler bulunduğu gibi Fenerbahçeliler için sarı - lacivertli defterler de bulunuyor. Aynı şekilde Galatasaray ürünleri de piyasada boy gösteriyor ve bu takımın ürünleri sarı - kırmızı renge bürünüyor. Defterler daha çok çocuk taraftarlar tarafından tercih ediliyor. Bununla birlikte çocuğunu kendi safına çekmek isteyen babalar için de takım defterleri bir lejyoner görevi görüyor. Aynı durum kalemler için de geçerli oluyor. Takımlara özgü kurşun ve tükenmez kalemler bulunuyor. Bu üç takım dışında Trabzonspor ürünleri de bir hayli bulunuyor. Ayrıca Konyaspor, Bursaspor ve Sivasspor gibi Süper Lig'in temsilcilerine ait ürünler de taraftarlar ile buluşuyor.

Kolunuzu Süsleyen Taraftar Saatleri

Futbol Taraftar Ürünleri

Hem çocuklar hem de büyükler için öne çıkan taraftar ürünlerinden biri de lisanslı saatler oluyor. Takıma dair ögeler saatlerde kendine yer buluyor. Bu saatler demir kordonları, kumaş kordonlu ya da silikon kordonlu olabiliyor. Beşiktaş logolu kol saati gibi pek çok ürün farklı tasarımlar ile boy gösteriyor. Bu saatlerde takımların logolarının yanı sıra sembolleri de bulunabiliyor. Bir saatin kadranında yer alan kanarya figürü Fenerbahçe taraftarlarına hitap ediyor. Logolar ve semboller saatlerin kadranlarında yer aldığı gibi kordonlarında da yer alabiliyor. Taraftar saatleri konusunda en çok kullanılan ürünlerden biri de duvar saatleri oluyor. Takımların logolarının basılı olduğu spor saatleri bazı odaların ya da buluşma mekanlarının duvarlarında kendine yer buluyor. Bu konuda yerel takımların ürünlerine de sıklıkla rastlanıyor.

Hediyelik Olarak Taraftar Ürünleri

Futbol Taraftar Ürünleri

Taraftar aksesuarlarını sevdiklerinize hediye etmek için de satın alabilirsiniz. Bu konuda en çok öne çıkan ürün taraftar bardakları oluyor. Pek çok futbol takımının kupa sınıfında bardak ürünleri bulunuyor Bu bardaklar diğer ürünlerde olduğu gibi takımın rengine bürünüyor. Bazı modellerde takımın logosu ya da sembolü farklı desenler ile süsleniyor. Oldukça geniş bir kullanım alanı olan kupa bardaklar ile sevdiklerinin tuttuğu takıma ait bir ürünü sık sık kullanabiliyor. Bardaklar dışında anahtarlıklar da hediyelik eşya olarak kullanılabiliyor. Futbol takımlarının değişik anahtarlık modelleri bulunuyor. Bu ürünleri ister hediyelik eşya olarak ister de kendiniz için satın alabilirsiniz. Bunların dışında saatler de iyi bir hediyelik eşya olarak öne çıkıyor. Takım saatleri pek çok farklı çeşide ayrılıyor. Sevdikleriniz için onlarca saat modelin arasından birini seçebilirsiniz.