GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Futbol Aksesuar, Ekipman

kategorisinde 1510 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Futbol Aksesuar, Ekipman

Futbol oynamak ve antrenman yapmak için futbol ekipmanlarına ihtiyaç duyulur. Futbol ekipmanları; futbol ayakkabısı, forma, slalom takımı ve kale gibi malzemelerdir. Daha iyi bir performans için iyi futbol ekipman ve aksesuarları ile çalışmak gerekir. Malzemelerin kalitesi de oyuna direkt etki edeceğinden futbol oynamak için mümkün olduğunca kaliteli ürünleri tercih etmelisiniz.

Hem Eğitim Hem Oyun için Futbol Topu

Futbol Aksesuar, Ekipman

Futbol, küçük büyük pek çok kişi için tutku halini alır. Futbol oynamak da bu kişiler için çok zevklidir. Futbol topu ise bu işin olmazsa olmazıdır. İyi bir oyun deneyimi için futbol topunun kaliteli olması gerekir. Hafif bir futbol topunu kontrol etmek zor olur. Gereğinden fazla ağır bir futbol topu da gerek top sürme gerek de şut gibi eylemlerde oyuncuyu zorlar. Bu sebeple topun gerekli şartlara uygun bir şekilde üretilmiş olması gerekir. Pek çok ünlü marka futbol topu üretir. Selex, Adidas, Molten, Mikasa, Puma ve Hummel gibi markalar tanınmış top imalatçıları olarak ön plana çıkar. Futbol topu hem oyun esnasında hem de antrenmanda kullanılır. Bu sebeple oyun için de eğitim için de gereklidir. Bu ürünün kullanım alanı da oldukça geniştir. Gerek futbol sahasında, gerek sokakta gerek de spor salonunda top ile oynayabilirsiniz. Bazen toplar yara alır ve kullanılması zor hale gelir. Bu noktada ise top tamir ilacı devreye girer. Bu ilaç topun hava kaçıran bölgesini izole etmeye yarar. Bunun dışında pek çok futbol topunu aynı anda taşımak ve muhafaza etmek için futbol topu taşıma filesi kullanılır.

Çeviklik için Antrenman Malzemeleri

Futbol Aksesuar, Ekipman

İyi bir oyuncu olmak için çok çalışmak gerekir. Yetenek de önemlidir fakat çalışmayan pek çok yetenekli futbolcu tarihe karışmıştır. Çalışma için pek çok alet bulunur. Bunlardan biri antrenman merdiveni olarak ön plana çıkar. Bu alet basit bir fitness aracı olmakla birlikte gerek iç mekanda gerek de dış mekanda kullanıma uygundur. Yere serilen antrenman merdiveni ile oyuncular koordinasyon, reaksiyon ve hız yeteneklerini geliştirebilir. Üzerinde basamak ve çim sabitleme kazıkları bulunur. Antrenman için kullanılabilecek bir diğer alet slalom takımıdır. Slalom takımı, takozlara geçirilen çubuklardan oluşur ve futbolcunun çeviklik kazanmasına yardımcı olur. Oyuncunun çevikliğini arttırmak için kullanılan bir diğer ekipman altıgen hız ve çeviklik halkası olarak öne çıkar.

Çok Amaçlı Huni ve Çanaklar

Futbol Aksesuar, Ekipman

Futbolcunun gücünü arttırmak içinse devreye antrenman hız paraşütü girer. Bu paraşüt oyuncunun beline bağlanır ve oyuncu hızlandığında karşı direnç gösterir. Antrenman ekipmanları arasında çanak ve huniler de yer alır. Huniler oldukça farklı şekillerde kullanılabilir. Slalom koşularda, zıplama faaliyetlerinde ya da top sürme eğitimlerinde huni ve çanaklardan yararlanabilirsiniz. Farklı renkteki ürünler ile idman maçlarında takımları daha rahat ayırabilirsiniz. Belirgin renge sahip olan formaları seçmek gece idmanlarında avantaj sağlar. Sadece profesyonel futbolcular değil, halı saha kullanımı için de uygun bir çözümdür. Uygun sıcaklıklarda yıkarsanız daha uzun süre kullanabilirsiniz. Formaların renklerini kaybetmemeleri için kurutma aşamasına dikkat etmelisiniz.