GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Basketbol

kategorisinde 1414 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Basketbol

Basketbol ürünleri aracılığıyla basketbol oynarken yararlanabileceğiniz giyim malzemeleri ve yardımcı ekipmanlara geniş bir marka çeşitliliğiyle toplu olarak ulaşabilirsiniz. Basketbol topundan, ayakkabı ve giyim ürünlerine kadar son derece geniş bir alana yayılan basketbol malzemeleri aracılığıyla hem açık alanlarda hem de kapalı salonlarda değerlendirebileceğiniz yardımcı elemanlara sahip olursunuz. Vücudunuzu daha iyi kullanabilmeniz için üretilmiş ekipmanlar ile sıçrama, hızlanma, esneklik gibi konularda kendinizi geliştirebilirsiniz. Markalar basketbol ve sporsever kullanıcılar için ürettikleri alternatif tasarımlarla renk, beden gibi parametrelerde de zengin bir opsiyon alanı oluşturur.

Basketbol Sahasına Uyum Sağlayan Ayakkabılar

Basketbol

Basketbol ayakkabıları ile parke ve beton zeminlere uygun bir ürün satın alabilirsiniz. Basketbol antrenmanlarınızda ve karşılaşmalarda giyebileceğiniz bu ürünler aracılığıyla saha zeminine rahatlıkla uyum sağlarsınız. Ayak numaranıza uygun bir modeli hesaplı fiyat seçenekleriyle satın alıp hem açık alanlardaki sahalarda hem de kapalı spor salonlarında giyebileceğiniz bir ürüne sahip olabilirsiniz. Farklı renklerle üretilmiş ürün modelleri zevklerinize ve takımınızın renklerine uygun bir ayakkabıyı sipariş edebilmenizi sağlar. Esneklik kazandıran özel tasarımlarıyla basketbol sahasında performansınızı artıran ayakkabı çeşitleri ile daha seri bir şekilde hareket edebilirsiniz. Sıçrama desteği yaratan özel taban teknolojisi daha yükseğe sıçramanıza katkı sağlar. Yumuşak bir iniş sağlayarak ayağınıza binen yükü de azaltan basketbol ayakkabıları yardımıyla daha az yorulursunuz. Basketbol formaları ve basketbol şortları da Gittigidiyor ayrıcalığı ile satın alabileceğiniz ürünler arasındadır. Sportif bir görünüm kazanmanıza katkı sağlayacak olan bu ürünler sayesinde aynı zamanda maç esnasında daha rahat hareket edebilirsiniz. Forma ile şortların esnek ve hafif kumaşları aynı zamanda terlemeyi azaltan hava geçirgenliği desteğiyle beğeninizi kazanır. Forma ve şortlarınızı takım uyumu yaratacak şekilde de tercih edebilirsiniz.

Basketbol Topları İle Profesyonel Basketbol

Basketbol

Profesyonel müsabakalarda kullanılan basketbol toplarından satın alarak maç antrenmanlarınızı ve amatör mücadeleleri daha gerçekçi ve kaliteli hale getirebilirsiniz. Kaliteli malzeme ile üretilen ve yüzey özellikleriyle tutuş kolaylığı yaratan toplar uygun hava ölçüsündeki şişirilerek zevkli bir şekilde kullanabilmenize uygun yapıdadır. Farklı yaş gruplarının kurallarına uygun olarak daha küçük numaralarda üretilmiş olan modeller arasından çocuğunuzun yaşına uygun bir ürünü de sipariş edebilirsiniz.

Dirsekliklerle Korunan Sporcu Sağlığı

Basketbol

Fiyatları ile uygun bir satın alım imkânı yaratan basketbol ekipmanları arasındaki basketbol dirsekliği maç ve antrenman esnasında dirseklerinizi koruma altına alır. Kolluk modelleri ile kolunuzu sarıp daha sıcak tutarak maçın içine daha çok girebilirsiniz. El bileklerini kullanarak hem estetik bir görünüş elde edebilirsiniz hem de terinizi rahatça silebilirsiniz. Saç bantları aracılığıyla saçlarınızı toplayıp daha rahat bir şekilde basketbol oynamaya başlayabilirsiniz. Gerdirici bantlardan yararlanarak kas gruplarınızı daha güçlü bir şekilde harekete geçirebilirsiniz. Dizlik modelleri arasından tercih edeceğiniz dizliklerle sert parke yüzeyinde daha güvenli bir şekilde hareket edebilirsiniz.

Bilinmesi Gerekenler

  • Basketbol ayakkabıları sadece basketbol oynarken giyebilmeniz için geliştirilmiştir.
  • Yıkanabilir ayakkabı modelleri ile pratik bir temizlik gerçekleştirebilirsiniz.
  • Basketbol toplarının subap bölümü kolayca hava basabilmek için geliştirilmiştir.
  • Vücudunuza giyebileceğiniz aksesuarları forma ve şort renklerinize göre kombinleyebilirsiniz.
  • Sakatlık yaşadığınız bölgeleri dizlik, kolluk gibi ürünlerle koruma altına alabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Basketbol oynarken ayakkabılarınızın bağcıklarının sıkıca bağlı olmasına dikkat etmeniz gerekir.
  • Ayak yapınıza uygun boyutlarda ve uygun esneklikte ayakkabıları tercih edebilirsiniz.
  • Basketbol ayakkabılarınızın yıpranmaması için bu ürünleri toplara vurmak için kullanmamanız gerekir.
  • Islak zeminlerde ayağınızın kaymasını engellemek için sahanın kuru olduğunu kontrol etmelisiniz.
  • Basketbol topları açık hava sahalarında da kullanabilmenize uygundur.